Czarni Węgrów | Klasa okręgowa

Czarni Węgrów

Czarni Węgrów

Mateusz Bartoszewski
data urodzenia: 26.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Cacko
data urodzenia: 16.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Chińczak
data urodzenia: 24.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Gierej
data urodzenia: 04.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Gryglas
data urodzenia: 02.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Daniel Jaśkowiak
data urodzenia: 17.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Komosa
data urodzenia: 30.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Komosa
data urodzenia: 21.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kowalczyk
data urodzenia: 04.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Marchelewicz
data urodzenia: 19.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Pliszka
data urodzenia: 08.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Płocharczyk
data urodzenia: 01.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Replin
data urodzenia: 11.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Sapryk
data urodzenia: 28.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Skolimowski
data urodzenia: 08.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cyprian Skórka
data urodzenia: 04.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Soszyński
data urodzenia: 27.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Steć
data urodzenia: 08.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bogdan Stefańczuk
data urodzenia: 25.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Supleński
data urodzenia: 23.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Rafał Szydłowski
data urodzenia: 11.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Wielądek
data urodzenia: 21.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wójcik
data urodzenia: 05.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Wysocki
data urodzenia: 14.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Zieliński
data urodzenia: 16.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Zygmunt
data urodzenia: 25.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 AMATOR MASZEWO 10 22
2 SKRA DROBIN 9 21
3 ŚWIT STAROŹREBY 9 18
4 ZRYW BIELSK 9 16
5 ORZEŁ GOLESZYN 9 14
6 DELTA SŁUPNO 9 14
7 STOCZNIOWIEC PŁOCK 9 13
8 UNIA IŁÓW 9 11
9 UNIA CZERMNO 9 10
10 POGOŃ SŁUPIA 9 9
11 SKRWA ŁUKOMIE 10 9
12 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 9 8
13 STEGNY WYSZOGRÓD 9 8
14 START PROBOSZCZEWICE 9 6
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży