CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA | Klasa okręgowa

CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA

CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA

Mateusz Chmielewski
data urodzenia: 13.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Gliński
data urodzenia: 30.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Hołownia
data urodzenia: 09.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Jagielski
data urodzenia: 05.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kalinin
data urodzenia: 22.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kochanowski
data urodzenia: 27.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Kochanowski
data urodzenia: 27.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Korsak
data urodzenia: 31.05.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kosicki
data urodzenia: 15.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Laskowski
data urodzenia: 10.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Marcinowicz
data urodzenia: 20.04.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Muszyński
data urodzenia: 18.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Nowikow
data urodzenia: 18.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Piechowski
data urodzenia: 29.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Piechowski
data urodzenia: 15.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Pietrasz
data urodzenia: 08.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Pietrowski
data urodzenia: 12.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Popławski
data urodzenia: 28.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bogdan Popławski
data urodzenia: 10.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Prokop
data urodzenia: 14.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Stepanczenko
data urodzenia: 03.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Waloch
data urodzenia: 26.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Wołyniec
data urodzenia: 20.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Woroniecki
data urodzenia: 23.09.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Żuchowski
data urodzenia: 03.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności