CHROBRY GŁOGÓW S.A. | Pierwsza liga

CHROBRY GŁOGÓW S.A.

CHROBRY GŁOGÓW S.A.

Sergiy napolov
data urodzenia: 27.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bach
data urodzenia: 06.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Borecki
data urodzenia: 05.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Danielak
data urodzenia: 29.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Dobrakowski
data urodzenia: 25.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Gąsior
data urodzenia: 20.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Michał Ilków gołąb
data urodzenia: 11.04.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Janicki
data urodzenia: 01.11.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Konrad Kaczmarek
data urodzenia: 01.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Maciej Kona
data urodzenia: 15.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Kowalczyk
data urodzenia: 03.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Machaj
data urodzenia: 28.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Bartosz Machaj
data urodzenia: 30.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Adam Makuchowski
data urodzenia: 08.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Mandrysz
data urodzenia: 06.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Michalec
data urodzenia: 07.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Seweryn Michalski
data urodzenia: 12.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Nowicki
data urodzenia: 14.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Rafał Paluch
data urodzenia: 02.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Pawlik
data urodzenia: 08.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Pietrzczyk
data urodzenia: 16.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Sędziak
data urodzenia: 05.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Szczepaniak
data urodzenia: 08.02.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Trytko
data urodzenia: 26.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wajsak
data urodzenia: 17.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ariel Wawszczyk
data urodzenia: 19.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 10 21
2 BYTOVIA BYTÓW 10 19
3 SANDECJA NOWY SĄCZ 10 19
4 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 9 16
5 WIGRY SUWAŁKI 9 15
6 OKS ODRA OPOLE 9 14
7 ŁKS ŁÓDŹ 9 13
8 TYSKI SPORT S.A. 10 13
9 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9 12
10 CHROBRY GŁOGÓW 9 12
11 TS PODBESKIDZIE S.A. 9 12
12 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 9 11
13 STAL MIELEC 9 11
14 WARTA POZNAŃ SA 9 9
15 GARBARNIA KRAKÓW 10 9
16 STOMIL OLSZTYN SA 8 7
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 9 7
18 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 9 5
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży