CHROBRY GŁOGÓW S.A. | Pierwsza liga

CHROBRY GŁOGÓW S.A.

CHROBRY GŁOGÓW S.A.

Sergiy napolov
data urodzenia: 27.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bach
data urodzenia: 06.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Borecki
data urodzenia: 05.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Danielak
data urodzenia: 29.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Dobrakowski
data urodzenia: 25.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Gąsior
data urodzenia: 20.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Michał Ilków gołąb
data urodzenia: 11.04.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Janicki
data urodzenia: 01.11.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Konrad Kaczmarek
data urodzenia: 01.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Maciej Kona
data urodzenia: 15.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Kowalczyk
data urodzenia: 03.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Machaj
data urodzenia: 28.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Bartosz Machaj
data urodzenia: 30.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Adam Makuchowski
data urodzenia: 08.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Mandrysz
data urodzenia: 06.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Michalec
data urodzenia: 07.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Seweryn Michalski
data urodzenia: 12.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Nowicki
data urodzenia: 14.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Rafał Paluch
data urodzenia: 02.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Pawlik
data urodzenia: 08.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Pietrzczyk
data urodzenia: 16.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Sędziak
data urodzenia: 05.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Szczepaniak
data urodzenia: 08.02.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Trytko
data urodzenia: 26.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wajsak
data urodzenia: 17.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ariel Wawszczyk
data urodzenia: 19.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 21 48
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 21 38
3 STAL MIELEC 21 37
4 ŁKS ŁÓDŹ 21 37
5 TS PODBESKIDZIE S.A. 21 32
6 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 21 30
7 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 21 29
8 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 21 29
9 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 21 27
10 BYTOVIA BYTÓW 21 26
11 TYSKI SPORT S.A. 21 26
12 OKS ODRA OPOLE 20 23
13 WARTA POZNAŃ SA 21 23
14 CHROBRY GŁOGÓW 21 23
15 WIGRY SUWAŁKI 20 22
16 STOMIL OLSZTYN SA 21 19
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 21 18
18 GARBARNIA KRAKÓW 21 16
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności