CHROBRY GŁOGÓW | Pierwsza liga

CHROBRY GŁOGÓW S.A.

CHROBRY GŁOGÓW

Mateusz Abramowicz
data urodzenia: 08.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Michał Borecki
data urodzenia: 05.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Drewniak
data urodzenia: 11.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paul Filipowicz
data urodzenia: 25.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Ilków gołąb
data urodzenia: 11.04.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Janicki
data urodzenia: 01.11.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Konrad Kaczmarek
data urodzenia: 01.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Damian Kowalczyk
data urodzenia: 03.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Lebedyński
data urodzenia: 14.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Machaj
data urodzenia: 28.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Bartosz Machaj
data urodzenia: 30.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Adam Makuchowski
data urodzenia: 08.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Mandrysz
data urodzenia: 06.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Michalec
data urodzenia: 07.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Pawlik
data urodzenia: 08.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Pietrzczyk
data urodzenia: 16.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Ratajczak
data urodzenia: 15.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Damian Sędziak
data urodzenia: 05.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Stolc
data urodzenia: 03.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Trytko
data urodzenia: 26.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Wasiluk
data urodzenia: 03.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Zejdler
data urodzenia: 22.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WARTA POZNAŃ SA 5 12
2 GKS BEŁCHATÓW SA 5 10
3 MIEDŹ LEGNICA 5 10
4 STAL MIELEC 5 10
5 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 5 9
6 STOMIL OLSZTYN SA 5 9
7 WIGRY SUWAŁKI S.A. 5 8
8 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 5 7
9 TS PODBESKIDZIE S.A. 5 7
10 RADOMIAK SP. Z O.O. 5 7
11 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 5 7
12 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 5 7
13 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 5 6
14 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 6
15 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 5 6
16 KP GKS TYCHY S.A. 5 6
17 OKS ODRA OPOLE 5 1
18 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 5 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności