Chojniczanka 1930 Chojnice | Pierwsza liga

MKS Chojniczanka 1930 Chojnice S.A.

Chojniczanka 1930 Chojnice

Tomasz Boczek
data urodzenia: 08.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Danielewicz
data urodzenia: 26.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Emil Drozdowicz
data urodzenia: 05.07.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Frygier
data urodzenia: 16.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Janukiewicz
data urodzenia: 05.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Krzysztof Korczyc
data urodzenia: 20.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Seweryn Michalski
data urodzenia: 12.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Mikołajczak
data urodzenia: 11.12.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Paprzycki
data urodzenia: 31.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Piernicki
data urodzenia: 07.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Pietruszka
data urodzenia: 18.03.1984
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Piotrowski
data urodzenia: 09.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Podgórski
data urodzenia: 23.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Prusaczyk
data urodzenia: 30.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Przybecki
data urodzenia: 02.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Sacharuk
data urodzenia: 01.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Luiz Santos
data urodzenia: 01.03.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Surdykowski
data urodzenia: 04.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Sylwestrzak
data urodzenia: 16.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Wojciech Trochim
data urodzenia: 31.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Urbański
data urodzenia: 15.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Wachowiak
data urodzenia: 19.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Wnuk
data urodzenia: 28.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Wołąkiewicz
data urodzenia: 21.10.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Zawistowski
data urodzenia: 04.06.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Żagiel
data urodzenia: 16.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WARTA POZNAŃ SA 9 17
2 TS PODBESKIDZIE S.A. 9 17
3 RADOMIAK SP. Z O.O. 9 17
4 KP GKS TYCHY S.A. 9 16
5 STOMIL OLSZTYN SA 9 16
6 STAL MIELEC 9 16
7 MIEDŹ LEGNICA 9 14
8 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9 14
9 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 9 13
10 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 9 13
11 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 9 11
12 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 9 11
13 WIGRY SUWAŁKI S.A. 9 11
14 SANDECJA NOWY SĄCZ 9 11
15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 9 11
16 GKS BEŁCHATÓW SA 9 11
17 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 9 4
18 OKS ODRA OPOLE 9 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności