ChKS Chełmianka Chełm | Trzecia liga

Chełmianka Chełm

ChKS Chełmianka Chełm

Łukasz Adamski
data urodzenia: 01.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Bednarek
data urodzenia: 16.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Czausz
data urodzenia: 06.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Figiel
data urodzenia: 26.03.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Fornal
data urodzenia: 15.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Greguła
data urodzenia: 03.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Grzywna
data urodzenia: 05.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Jankowski
data urodzenia: 26.02.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Jodłowski
data urodzenia: 07.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Kijańczuk
data urodzenia: 31.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kobiałka
data urodzenia: 26.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Korpysz
data urodzenia: 24.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kowalski
data urodzenia: 13.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Kozaczyński
data urodzenia: 26.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
B
Mateusz Krzyżak
data urodzenia: 17.09.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Kwiatkowski
data urodzenia: 12.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Mazurek
data urodzenia: 29.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Orzeł
data urodzenia: 30.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Pawlak
data urodzenia: 07.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Poczwardowski
data urodzenia: 19.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oleksij Prytuliak
data urodzenia: 12.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sękowski
data urodzenia: 15.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szczerbakow
data urodzenia: 16.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Tomalski
data urodzenia: 19.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Karol Wojciechowski
data urodzenia: 19.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wójcik
data urodzenia: 22.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Zakrzewski
data urodzenia: 18.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADUNIA STĘŻYCA 11 26
2 KP STAROGARD GDAŃSKI 11 25
3 SOKÓŁ KLECZEW 11 23
4 MIESZKO GNIEZNO 11 23
5 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 11 23
6 BAŁTYK GDYNIA 11 23
7 KKS LECH II POZNAŃ 10 20
8 POLONIA ŚRODA WLKP. 11 19
9 KOTWICA KOŁOBRZEG 11 18
10 ŚWIT SZCZECIN 11 12
11 GWARDIA KOSZALIN 11 10
12 JAROTA JAROCIN 11 9
13 BAŁTYK KOSZALIN 11 9
14 GÓRNIK KONIN 10 8
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 11 8
16 WDA ŚWIECIE 11 7
17 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 11 6
18 POGOŃ II SZCZECIN 11 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży