BTS REKORD | Trzecia liga

BTS REKORD

BTS REKORD

Paweł Brzóska
data urodzenia: 02.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Seweryn Caputa
data urodzenia: 05.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Czaicki
data urodzenia: 02.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Czernek
data urodzenia: 09.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Gaudyn
data urodzenia: 24.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Gleń
data urodzenia: 03.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Groń
data urodzenia: 30.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Guzdek
data urodzenia: 28.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Iwanek
data urodzenia: 26.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Kareta
data urodzenia: 14.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kozina
data urodzenia: 29.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kucharski
data urodzenia: 13.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Łasak
data urodzenia: 04.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Madzia
data urodzenia: 17.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Ogrocki
data urodzenia: 15.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Pietyra
data urodzenia: 08.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Płowucha
data urodzenia: 31.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Różycki
data urodzenia: 20.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Rucki
data urodzenia: 03.02.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Sobik
data urodzenia: 25.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Szymański
data urodzenia: 13.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Waliczek
data urodzenia: 08.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wróbel
data urodzenia: 10.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wyroba
data urodzenia: 20.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Żerdka
data urodzenia: 12.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Żołna
data urodzenia: 09.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3 9
3 BTP STAL BRZEG 3 7
4 BTS REKORD 2 6
5 KS ROW 1964 RYBNIK 3 5
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 4
7 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3 3
8 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 3 3
9 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3 3
10 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 3
11 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 3
12 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 2
13 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 2
14 LZS STAROWICE DOLNE 3 2
15 PIAST ŻMIGRÓD 3 2
16 MKS KLUCZBORK 2 1
17 MIEDŹ II LEGNICA 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 1 -2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności