BTP STAL BRZEG | Trzecia liga

BTP STAL BRZEG

BTP STAL BRZEG

Damian Celuch
data urodzenia: 08.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Chodyga
data urodzenia: 06.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Danielik
data urodzenia: 12.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Dychus
data urodzenia: 05.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Gajda
data urodzenia: 18.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Horański
data urodzenia: 22.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jankowski
data urodzenia: 28.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Kolanko
data urodzenia: 21.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Krężel
data urodzenia: 03.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Krupnik
data urodzenia: 08.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Kulczycki
data urodzenia: 15.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Lipiński
data urodzenia: 25.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Łukawiecki
data urodzenia: 02.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Maj
data urodzenia: 15.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Nędzyński
data urodzenia: 04.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Nowacki
data urodzenia: 12.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dawid Pożarycki
data urodzenia: 04.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Przystalski
data urodzenia: 18.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Smok
data urodzenia: 22.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Stępień
data urodzenia: 19.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Amin Stitou
data urodzenia: 07.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Suchecki
data urodzenia: 30.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Szubertowski
data urodzenia: 21.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Szymocha
data urodzenia: 12.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Zarucki
data urodzenia: 22.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Żegleń
data urodzenia: 09.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK II WROCŁAW 8 17
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 8 16
3 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 8 16
4 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 8 15
5 MIEDŹ II LEGNICA 8 12
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 8 12
7 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 8 11
8 BTS REKORD 8 11
9 KS ROW 1964 RYBNIK 8 11
10 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 8 10
11 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 8 10
12 RUCH CHORZÓW S.A. 7 9
13 BTP STAL BRZEG 8 9
14 PIAST ŻMIGRÓD 8 9
15 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 7 8
16 MKS KLUCZBORK 8 6
17 ZAGŁĘBIE II LUBIN 8 5
18 LZS STAROWICE DOLNE 8 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności