BŁYSKAWICA KALNO | Klasa B

BŁYSKAWICA KALNO

BŁYSKAWICA KALNO

Tomasz Bober
data urodzenia: 24.11.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Bujak
data urodzenia: 09.03.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Dąbrowski
data urodzenia: 10.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Jarosz
data urodzenia: 19.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Jastrzębski
data urodzenia: 14.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Jastrzębski
data urodzenia: 25.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Jastrzębski
data urodzenia: 28.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Korotkiewicz
data urodzenia: 04.10.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Remigiusz Kowalski
data urodzenia: 08.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kusio
data urodzenia: 01.05.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Laskowski
data urodzenia: 03.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Lipa
data urodzenia: 24.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Łuczak
data urodzenia: 08.10.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Milanowski
data urodzenia: 20.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Mochalski
data urodzenia: 05.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Myrta
data urodzenia: 03.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Myrta
data urodzenia: 09.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pilski
data urodzenia: 08.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Rutkowski
data urodzenia: 27.05.1989
waga/wzrost: 175/ 175
0 FANÓW
Jakub Salamon
data urodzenia: 03.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Skotnicki
data urodzenia: 24.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Skotnicki
data urodzenia: 22.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Synówka
data urodzenia: 12.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Tyndel
data urodzenia: 08.02.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Widuto
data urodzenia: 22.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Zakrzewski
data urodzenia: 26.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT BARCZĄCA 2 6
2 AMAZONKA WIŚNIEW 2 6
3 NIWA TĘCZKI 2 4
4 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 2 3
5 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 2 3
6 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 2 3
7 JUTRZENKA CEGŁÓW 2 3
8 GRODZISK KRZYMOSZE 2 3
9 BŁĘKITNI STOCZEK 2 3
10 NOJSZEWIANKA DOBRE 2 3
11 ULKS GOŁĄBEK 2 3
12 KORONA OLSZYC 2 1
13 BTS VERIFIS WYROZĘBY 2 0
14 STRZELEC CHODÓW 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności