BŁĘKITNI Stargard | Druga liga

BŁĘKITNI Stargard

BŁĘKITNI Stargard

Kacper Bajek
data urodzenia: 04.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Baranowski
data urodzenia: 25.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Baszak
data urodzenia: 23.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartosz Flis
data urodzenia: 14.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Gajda
data urodzenia: 16.01.1978
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Sebastian Inczewski
data urodzenia: 28.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Jasitczak
data urodzenia: 23.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Jaskólski
data urodzenia: 14.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Kazimierowicz
data urodzenia: 11.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Lisowski
data urodzenia: 08.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Łabacz
data urodzenia: 30.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Magnuski
data urodzenia: 16.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Piskorz
data urodzenia: 22.06.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Pluta
data urodzenia: 16.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz` Pustelnik
data urodzenia: 17.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Franciszek Siwek
data urodzenia: 23.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Szczeciński
data urodzenia: 04.03.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Szymusik
data urodzenia: 04.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marek Ufnal
data urodzenia: 09.06.1977
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Ariel Wawszczyk
data urodzenia: 19.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Więcek
data urodzenia: 14.04.1982
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Radosław Wiśniewski
data urodzenia: 10.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Włóka
data urodzenia: 31.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wojtasiak
data urodzenia: 24.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartłomiej Zdunek
data urodzenia: 23.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

Druga liga 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADOMIAK SP. Z O.O. 21 41
2 WIDZEW ŁÓDŹ SA 20 39
3 ELANA TORUŃ 21 36
4 GKS BEŁCHATÓW SA 21 34
5 GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. 21 34
6 STAL STALOWA WOLA 21 31
7 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 21 31
8 RESOVIA RZESZÓW 20 29
9 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 21 28
10 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 21 27
11 GRYF WEJHEROWO WKS 21 26
12 RUCH CHORZÓW S.A. 21 25
13 BŁĘKITNI STARGARD 21 24
14 MKP POGOŃ SIEDLCE 21 23
15 SIARKA TARNOBRZEG 20 21
16 KS ROZWÓJ KATOWICE 21 21
17 KS ROW 1964 RYBNIK 20 18
18 ZKS OLIMPIA ELBLĄG 19 17
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności