Bezmiechowa LKS Lotniarz | Klasa A

Bezmiechowa LKS Lotniarz

Bezmiechowa LKS Lotniarz

Kamil Armata
data urodzenia: 08.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Bańczak
data urodzenia: 02.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Bielak
data urodzenia: 17.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Bielak
data urodzenia: 20.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Buczek
data urodzenia: 19.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Czenczek
data urodzenia: 24.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Dudzik
data urodzenia: 28.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gracjan Gankiewicz
data urodzenia: 17.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Józefczyk
data urodzenia: 21.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Józefiak
data urodzenia: 09.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kabala
data urodzenia: 21.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Kabala
data urodzenia: 05.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kardasz
data urodzenia: 23.08.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Karwaj
data urodzenia: 20.07.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Latusek
data urodzenia: 19.11.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Maślak
data urodzenia: 16.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Matyszczak
data urodzenia: 06.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Menet
data urodzenia: 05.08.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Mularz
data urodzenia: 16.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Otta
data urodzenia: 15.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Otta
data urodzenia: 01.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Rettinger
data urodzenia: 24.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Sabat
data urodzenia: 02.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Starakiewicz
data urodzenia: 03.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Szmyd
data urodzenia: 23.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Szuba
data urodzenia: 31.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Tylka
data urodzenia: 18.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Wnęk
data urodzenia: 07.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 LKS OSTRÓWEK 2 4
2 ŁDK ŁOSICE 2 4
3 TĘCZA STANISŁAWÓW 2 4
4 SĘP ŻELECHÓW 2 4
5 TAJFUN JARTYPORY 2 4
6 TĘCZA KORCZEW 2 4
7 WICHER SADOWNE 2 3
8 WATRA MROZY 2 3
9 POLONEZ MORDY 2 3
10 KOSOVIA KOSÓW LACKI 2 2
11 RYWAL RUCHNA 2 1
12 KOLEKTYW OLEŚNICA 2 1
13 ISKRA KOTUŃ 2 0
14 OLIMPIA LATOWICZ 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności