BAZALT PIOTROWICE | Klasa A

BAZALT PIOTROWICE

BAZALT PIOTROWICE

Krystian Bobowski
data urodzenia: 10.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Chlebicki
data urodzenia: 24.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Czachracz
data urodzenia: 02.09.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Dębicki
data urodzenia: 15.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Dębicki
data urodzenia: 19.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marceli Dojlido
data urodzenia: 07.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gerasimowicz
data urodzenia: 04.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Grzywa
data urodzenia: 27.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Janisiów
data urodzenia: 07.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gracjan Kaniak
data urodzenia: 18.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Karliński
data urodzenia: 22.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Karolak
data urodzenia: 07.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Korybski
data urodzenia: 20.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kozłowski
data urodzenia: 21.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Litawa
data urodzenia: 03.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Makowski
data urodzenia: 15.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Małecki
data urodzenia: 14.08.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Ościak
data urodzenia: 22.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Purłan
data urodzenia: 01.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Radomski
data urodzenia: 12.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rendycz
data urodzenia: 22.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ireneusz Rzepka
data urodzenia: 28.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wojda
data urodzenia: 12.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Wziątek
data urodzenia: 21.11.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Zając
data urodzenia: 19.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Zając
data urodzenia: 11.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zapaśnik
data urodzenia: 10.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 4 10
2 BŁĘKITNI GĄBIN 4 10
3 WICHER CIESZEWO 4 9
4 ULKS CIÓŁKOWO 4 6
5 GKS GÓRA 4 6
6 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 4 6
7 MAZOWIA SŁUBICE 4 6
8 ZORZA SZCZAWIN K. 4 6
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 4 4
10 POLONIA RADZANOWO 4 3
11 SZOPEN SANNIKI 4 3
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 4 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży