Arka II Gdynia SSA | IV Liga

Arka Gdynia SSA

Arka II Gdynia SSA

Nabil Aankour
3 FANÓW
Maksymilian Banaszewski
0 FANÓW
Michał Bednarski
0 FANÓW
Dawid Blok
0 FANÓW
Oskar Bohm
0 FANÓW
Hubert Branicki
0 FANÓW
Rogelio alfredo Chavez martinez
0 FANÓW
Daniel Chmielnicki
0 FANÓW
Goran Cvijanović
0 FANÓW
Marcus Da silva de oliveira
8 FANÓW
Adam Danch
14 FANÓW
Karol Danielak
0 FANÓW
Adam Deja
0 FANÓW
Oliwier Dobek
0 FANÓW
Dawid Dopierała
0 FANÓW
Krystian Faltyński
0 FANÓW
Patryk Gajda
0 FANÓW
Dominik Gniadecki
0 FANÓW
Julian Goyke
0 FANÓW
Mateusz Gułajski
0 FANÓW
Frederik Helstrup jensen
1 FANÓW
Norbert Hołtyn
0 FANÓW
Rafał Jahn
0 FANÓW
Miłosz Janczak
0 FANÓW
Maciej Jankowski
1 FANÓW
Bartosz Kamiński
0 FANÓW
Mateusz Kasprowicz
0 FANÓW
Aleksandar Kolev
0 FANÓW
Jakub Król
0 FANÓW
Kacper Krzepisz
0 FANÓW
Kacper Książkiewicz
0 FANÓW
Ryszard Lademann
0 FANÓW
Fabian Lengiewicz
0 FANÓW
Paweł Lewiński
0 FANÓW
Damian Lisiecki
0 FANÓW
Jan Łoś
0 FANÓW
Christian Maghoma
0 FANÓW
Adam Marciniak
1 FANÓW
Luka Marić
0 FANÓW
Dawid Markiewicz
0 FANÓW
Paweł Matejek
0 FANÓW
Daniel Matys
0 FANÓW
Mateusz Michniewicz
0 FANÓW
Mateusz Młyński
0 FANÓW
Michał Molenda
0 FANÓW
Kamil Motyl
0 FANÓW
Michał Nalepa
7 FANÓW
Radosław Nowicki
0 FANÓW
Michael Olczyk
0 FANÓW
Nikodem Parulski
0 FANÓW
Jakub Pek
0 FANÓW
Jakub Poręba
0 FANÓW
Kornel Przyborowski
0 FANÓW
Oskar Rejman
0 FANÓW
Patryk Rudowski
0 FANÓW
Jakub Rumiński
0 FANÓW
Dominik Rusnak
1 FANÓW
P
Rafał Siemaszko
6 FANÓW
Marcin Skowronek
0 FANÓW
Mariusz Sławek
0 FANÓW
Tadeusz Socha
1 FANÓW
Dawid Sołdecki
0 FANÓW
Marcin Staniszewski
0 FANÓW
Kacper Stec
0 FANÓW
Pavels Steinbors
2 FANÓW
Mateusz Stępień
0 FANÓW
Robert Sulewski
0 FANÓW
Dawid Szałecki
0 FANÓW
Kamil Talaśka
0 FANÓW
Kacper Tomczak
0 FANÓW
Fabian Urbański
0 FANÓW
Jakub Wilczyński
0 FANÓW
Kacper Wiśniewski
0 FANÓW
Kasper Własny
0 FANÓW
Damian Wojda
0 FANÓW
Jan Wojtkowski
0 FANÓW
Mateusz Zbiranek
0 FANÓW
Damian Zbozień
0 FANÓW
Maciej Zwoliński
0 FANÓW
Jakub Życzyński
0 FANÓW

Czwarta liga "RWS Investment Group" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 GKS PRZODKOWO 17 40
2 ARKA II GDYNIA SSA 17 39
3 GRYF SŁUPSK S.A. 17 37
4 KASZUBIA KOŚCIERZYNA 17 35
5 STOLEM GNIEWINO 17 34
6 LECHIA II GDAŃSK 17 26
7 KTS-K WIKĘD LUZINO 17 25
8 POWIŚLE DZIERZGOŃ 17 25
9 WIERZYCA PELPLIN 17 24
10 POGOŃ LĘBORK 17 24
11 CARTUSIA KARTUZY 17 22
12 GEDANIA GDAŃSK 17 22
13 WDA LIPUSZ 17 21
14 GWIAZDA KARSIN 17 16
15 GKS KOWALE 17 15
16 JAGUAR GDAŃSK 17 11
17 JANTAR USTKA 17 9
18 LIPNICZANKA LIPNICA 17 5
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności