AP TALENT III BIAŁYSTOK | D1 Młodzik

AP TALENT BIAŁYSTOK

AP TALENT III BIAŁYSTOK

Bartosz Andrzejuk-sawicki
data urodzenia: 23.07.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oliwier Bujwid
data urodzenia: 01.06.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Chmielewski
data urodzenia: 30.12.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Citko
data urodzenia: 20.11.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Filimoniuk
data urodzenia: 13.02.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Gawęcki
data urodzenia: 28.10.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Gawęcki
data urodzenia: 28.10.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Iwanowicz
data urodzenia: 09.11.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Jach
data urodzenia: 18.05.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jaromin
data urodzenia: 03.07.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Nataniel Kaliszewski
data urodzenia: 05.06.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Krasnowski
data urodzenia: 09.10.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Maciejewski
data urodzenia: 19.01.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Marcin
data urodzenia: 25.08.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Antoni Piekut
data urodzenia: 23.05.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Puciłowski
data urodzenia: 07.02.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Radwański
data urodzenia: 29.08.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rokicki
data urodzenia: 18.10.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Sacharuk
data urodzenia: 23.06.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Sacharuk
data urodzenia: 23.06.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Sienkiewicz
data urodzenia: 02.04.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Stefanowicz
data urodzenia: 21.07.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Uścinowicz
data urodzenia: 04.02.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Zambrzycki
data urodzenia: 29.04.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Zbylicki
data urodzenia: 16.07.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Zimnoch
data urodzenia: 01.02.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

I liga wojewódzka D1 Młodzik 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 14 33
2 KS ROZWÓJ KATOWICE 14 32
3 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 14 27
4 BBTS PODBESKIDZIE 14 24
5 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 14 16
6 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 14 15
7 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 14 12
8 TS UNITED ŻYWIEC 14 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu Polityka prywatności