1 KS ŚLĘZA II WROCŁAW | D1 Młodzik

Ostatni mecz

07 09/2019 13:00

1 KS ŚLĘZA WROCŁAW

1 KS ŚLĘZA II WROCŁAW

Patryk Andrzejewski
0 FANÓW
Michał Askierko
0 FANÓW
Błażej Bagiński
0 FANÓW
Maksymilian Bartnicki
0 FANÓW
Aleksander Baryła
0 FANÓW
Krystian Bąbalicki
0 FANÓW
Yaakoub Ben nouir
0 FANÓW
Iyani Berezowski-barton
0 FANÓW
Jakub Brodko
0 FANÓW
Stanisław Buchman
0 FANÓW
Cyprian Bukowski
0 FANÓW
Borys Chowański
0 FANÓW
Iwo Czyczerski
0 FANÓW
Milan Den boer
0 FANÓW
Alex Dereń
0 FANÓW
Borys Drobysz
0 FANÓW
Leon Dubniewicz
0 FANÓW
Mateusz Dudzik
0 FANÓW
Marek Dziamałek
0 FANÓW
Jan Dziatłowski
0 FANÓW
Adrian Furmanek
0 FANÓW
Patryk Gieroń
0 FANÓW
Szymon Graczyk
0 FANÓW
Jakub Grzegorczyk
0 FANÓW
Paweł Hajda
0 FANÓW
Jakub Hynas
0 FANÓW
Michał Kalisz
0 FANÓW
Oskar Klimas
0 FANÓW
Leonard Klimek
0 FANÓW
Maksymilian Kołodziejski
0 FANÓW
Jakub Koniszewski
0 FANÓW
Jakub Kotlarz
0 FANÓW
Igor Kowalewski
0 FANÓW
Ziemowit Kubik
0 FANÓW
Mateusz Kubis
0 FANÓW
Miłosz Kunysz
0 FANÓW
Szymon Kurtys
0 FANÓW
Maurycy Kuryło-gołoś
0 FANÓW
Kacper Kusznir
0 FANÓW
Bartosz Lastowski
0 FANÓW
Tomasz Lemirski
0 FANÓW
Gabriela Lewicka
0 FANÓW
Sebastian Lorek
0 FANÓW
Patryk Łokietko
0 FANÓW
Kornel Machoń
0 FANÓW
Seweryn Makowiecki
0 FANÓW
Wiktor Małek
0 FANÓW
Fabian Mączka
0 FANÓW
Dominik Mikos
0 FANÓW
Adrian Miszewski
0 FANÓW
Juliusz Musiałkiewicz
0 FANÓW
Naib Naziri
0 FANÓW
Marcel Nosewicz
0 FANÓW
Michał Pakulski
0 FANÓW
Aleksander Paszkowski
0 FANÓW
Piotr Piskorz
0 FANÓW
Magdalena Półrolniczak
0 FANÓW
Tomasz Raputa
0 FANÓW
Małgorzata Rogus
0 FANÓW
Bartosz Sekulski
0 FANÓW
Antoni Sempik
0 FANÓW
Radosław Sokołowski
0 FANÓW
Mikołaj Stępniewski
0 FANÓW
Paweł Szydziak
0 FANÓW
Mirosław Śniegoń
0 FANÓW
Maksymilian Warchulski
0 FANÓW
Paweł Wawrzyniak
0 FANÓW
Cezary Wawrzyniak
0 FANÓW
Szymon Wiśniowski
0 FANÓW
Jan Witczak
0 FANÓW
Wojciech Zakrzewski
0 FANÓW
Borys Zalewski
0 FANÓW

I liga wojewódzka D1 Młodzik 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 14 32
2 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 14 32
3 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 14 23
4 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 14 22
5 BBTS PODBESKIDZIE 14 20
6 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 14 13
7 MKS ŻORY 14 7
8 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 14 7

Terminarz

07 09/2019 13:00
UOKP Silesia - Gaj II Wrocław 4:1 1 KS ŚLĘZA II WROCŁAW Wrocław: VIII liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 szczegóły
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności