ZIELONI MROWINY | Klasa A

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 34
Stracone bramki 43
Klasa A
15 11/2020 13:30
CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH 0:1 ZIELONI MROWINY Stadion przy ul. Dąbrowskiego (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 21a)
8' DAWID DUDA
79' GRZEGORZ WIELG
89' MARIUSZ BOROWIEC
90' KLEMENS SUBCZYŃSKI
89' KLEMENS SUBCZYŃSKI
60' PATRYK KĄSIK
15' SEBASTIAN WSZEBOROWSKI
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2020 13:30
ZIELONI MROWINY 1:2 HERBAPOL STANOWICE ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
90'+1 BARTŁOMIEJ ŻMIJEWSKI
86' KACPER ŻYBURA
22' KRZYSZTOF RUDNIK
90'+1 KAMIL ŁAGODA
64' FILIP CIUBA
46' JAROSŁAW MAZIARZ
3' PATRYK KUCZMA
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 10/2020 15:30
ZIELONI MROWINY 1:6 GÓRNIK Wałbrzych ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
90'+2 DAMIAN CHAJEWSKI
68' MARCIN SMOCZYK
63' MATEUSZ SOBIESIERSKI
57' MATEUSZ SOBIESIERSKI
51' SŁAWOMIR ORZECH
40' MATEUSZ SOBIESIERSKI
32' FILIP CIUBA
60' MARCIN KOBYLAŃSKI
32' DAMIAN CHAJEWSKI
25' PATRYK KĄSIK
10' SYLWESTER ZYL
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2020 15:00
ZIELONI MROWINY 2:4 KS WALIM ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
79' ŁUKASZ KUSIO
65' FILIP CIUBA
90'+3 DAMIAN KRAUS
39' ŁUKASZ MŁOCEK
34' DAMIAN KRAUS
20' ARTUR SŁAPEK
65' ARTUR SŁAPEK
52' KRZYSZTOF WIELG
36' MARCIN SKOTNICKI
3' ADRIAN DURMA
8. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 09/2020 13:00
UNIA BOGACZOWICE 4:5 ZIELONI MROWINY LKS Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice, Główna 150)
75' FILIP CIUBA
60' KRZYSZTOF WIELG
55' FILIP CIUBA
87' PAWEŁ CZAJKA
44' FILIP CIUBA
6' FILIP CIUBA
41' BOLESŁAW ZALEWSKI
16' ŁUKASZ PAŃSKI
1' BOLESŁAW ZALEWSKI
90' MARIUSZ WYSZYŃSKI
85' MATEUSZ ZABORSKI
57' FILIP CIUBA
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2020 16:00
ZIELONI MROWINY 3:2 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
43' Oliwier Macura
8' MICHAŁ BRONIEK
54' KRZYSZTOF RUDNIK
49' PATRYK KĄSIK
42' KRZYSZTOF WIELG
84' MAREK GÓRECKI
77' MATEUSZ SOŁEK
63' PIOTR RAŁEK
61' MICHAŁ BRONIEK
27' JAKUB FIJAŁKOWSKI
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 08/2020 17:00
ZIELONI MROWINY 6:4 WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
84' MATEUSZ KAŹMIERCZAK
57' MATEUSZ MACIĄG
38' MATEUSZ KAŹMIERCZAK
11' MATEUSZ KAŹMIERCZAK
90'+4 PATRYK KĄSIK
90' KLEMENS SUBCZYŃSKI
82' MARIUSZ BOROWIEC
60' FILIP CIUBA
45' FILIP CIUBA
33' DAWID DUDA
90'+3 PATRYK KĄSIK
59' ADRIAN KOPACZ
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 08/2020 17:00
GÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE 2:4 ZIELONI MROWINY Stadion XXV Lecia (Boguszów-Gorce, Olimpijska 1)
59' ADRIAN KOPACZ
79' PATRYK OSTROWSKI
39' FILIP CIUBA
29' ADRIAN KOPACZ
15' ADRIAN KOPACZ
9' WOJCIECH KLIMEK
44' MATEUSZ ZABORSKI
31' KLEMENS SUBCZYŃSKI
21' KRZYSZTOF RUDNIK
14' SEBASTIAN ŚWIĄTEK
5' MAREK PRYK
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2020 18:00
ZIELONI MROWINY 0:6 ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
54' MATEUSZ SOŁEK
56' EDWARD CHAŁUPKA
67' EDWARD CHAŁUPKA
44' EDWARD CHAŁUPKA
36' KRYSTIAN KOSZEWSKI-PLĄSEK
3' PAWEŁ ZASADA
80' CYPRIAN POLONIESKI
58' ADRIAN KOPACZ
2. kolejka
Puchar Polski "Wałbrzych - aktualny"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2020 17:00
ZIELONI MROWINY 3:4 GÓRNIK NM WAŁBRZYCH ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
82' PATRYK ROSIŃSKI
67' PATRYK ROSIŃSKI
43' ADRIAN MATUŁA
13' PIOTR JANKOWSKI
85' FILIP CIUBA
53' FILIP CIUBA
51' PATRYK HRYCIUK
15' KRZYSZTOF WIELG
15' SEBASTIAN RACINIEWSKI
90'+3 ADRIAN MATUŁA
90'+3 ŁUKASZ KUSIO
87' MARCIN WROCZYŃSKI
48' TOMASZ SZYDŁOWSKI
14' Mariusz Fedycki
1. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności