ZIELONI MROWINY | Klasa A

Mecze rozegrane 25
Strzelone bramki 30
Stracone bramki 100
Klasa A
18 06/2017 17:00
ZIELONI MROWINY 1:5 DELTA SŁUPICE ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
66' MARCIN KOŁT
64' MARCIN OLEJARZ
59' DAMIAN KACZMARCZYK
41' MARCIN KOŁT
8' ADRIAN KOPACZ
3' MARCIN KOŁT
53' KRZYSZTOF RUDNIK
32' BOGDAN NAJMAN
28' KAMIL ZDUNIK
26. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 06/2017 17:00
GRANIT ROZTOKA 7:2 ZIELONI MROWINY GRANIT ROZTOKA (Roztoka, Sportowa 2)
82' WOJCIECH GRZĘDA
80' KRZYSZTOF RUDNIK
68' BOGDAN PYDA
57' ADRIAN DURMA
39' DAMIAN DANAJ
33' TOMASZ JĘDRYKA
17' KAMIL ORDA
11' PAWEŁ WOJDYŁA
9' DAMIAN DANAJ
13' PIOTR PILSKI
25. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2017 17:00
PUO WIŚNIOWA 5:1 ZIELONI MROWINY PUO WISNIOWA (Wiśniowa 13)
90' PATRYK SZOKAŁO
85' JAROSŁAW MOMOT
81' KRZYSZTOF CWENAR
62' PATRYK SZOKAŁO
60' MICHAŁ MATUSZAK
56' PATRYK SZOKAŁO
70' GRZEGORZ WIELG
66' PAWEŁ MATUSZAK
42' ROBERT SKRZESIŃSKI
37' KAMIL CZUBA
23. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2017 11:00
90'+4 MICHAŁ PASTUCH
87' MATEUSZ KĘPA
85' MICHAŁ PASTUCH
67' ŁUKASZ PAWLICKI
60' ŁUKASZ KRZECZOWSKI
17' ŁUKASZ KRZECZOWSKI
16' SZYMON TRZCIŃSKI
65' ADRIAN KOPACZ
22. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 05/2017 17:00
ZIELONI MROWINY 2:3 UNIA JAROSZÓW ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
88' MARCIN DOBROWOLSKI
77' ADRIAN KOPACZ
60' MARCIN DOBROWOLSKI
47' ŁUKASZ KUSIO
23' MARCIN DOBROWOLSKI
44' ADRIAN DURMA
27' KAMIL CZUBA
21. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 04/2017 16:00
DARBOR BOLESŁAWICE 4:3 ZIELONI MROWINY Boisko Sportowe (Bolesławice )
80' BARTŁOMIEJ ŻMIJEWSKI
74' DANIEL KANTYLUK
58' ADRIAN DURMA
54' PIOTR PILSKI
34' KRZYSZTOF RUDNIK
10' KAROL ROGOWICZ
3' KAROL ROGOWICZ
30' ADRIAN KOPACZ
90' KAMIL CZUBA
75' DANIEL KANTYLUK
56' JACEK SUSKI
55' KACPER GAWLAK
36' ROBERT SKRZESIŃSKI
23' ADRIAN DURMA
18. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2017 16:00
ZIELONI MROWINY 2:5 CUKROWNIK PSZENNO ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
88' MARIUSZ KUTELA
72' JAROSŁAW JAGŁA
60' DARIUSZ FILIPCZAK
58' ADRIAN DURMA
24' DARIUSZ FILIPCZAK
18' ŁUKASZ WOLAŃSKI
3' DARIUSZ FILIPCZAK
17. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 04/2017 16:00
CZARNI SIENIAWKA 6:1 ZIELONI MROWINY CZARNI SIENIAWKA (Sieniawka 54)
79' ROBERT GAWROŃSKI
61' MICHAŁ JACH
51' RAFAŁ MAJEWSKI
47' RAFAŁ MAJEWSKI
42' JAROSŁAW JAGŁA
37' PIOTR ŁAWNICZAK
20' MICHAŁ JACH
47' ADRIAN DURMA
16. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2017 16:00
ZIELONI MROWINY 3:3 DABRO - BAU MAKOWICE ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
67' MICHAŁ FEDOROWICZ
64' KRZYSZTOF RUDNIK
43' JAKUB KACZOROWSKI
31' MATEUSZ KRÓLIK
12' MICHAŁ KORBECKI
5' ADRIAN DURMA
90'+5 MICHAŁ KORBECKI
78' MATEUSZ KRÓLIK
61' TOMASZ ŁUCZAK
44' RADOSŁAW PIECH
44' KRZYSZTOF RUDNIK
4' MICHAŁ MORAWSKI
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2017 11:00
ZRYW ŁAŻANY 4:0 ZIELONI MROWINY ul. Strzegomska 1, Łażany
70' ARKADIUSZ SOŁTYSIAK
69' ARKADIUSZ SOŁTYSIAK
57' DANIEL WOJAK
34' PIOTR RACHAJSKI
80' ARTUR NOWAK
75' MACIEK FIJAŁKOWSKI
57' ADAM RIDEL
43' KRZYSZTOF WIELG
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2016 14:00
DELTA SŁUPICE 8:1 ZIELONI MROWINY DELTA SŁUPICE (Słupice 77)
85' KRZYSZTOF WIELG
75' MARCIN OLEJARZ
70' BOGDAN NAJMAN
61' DAMIAN KACZMARCZYK
59' DAMIAN KACZMARCZYK
50' ADAM BAGIŃSKI
30' DAMIAN KACZMARCZYK
18' DAMIAN KACZMARCZYK
12' MATEUSZ JAŚNIKOWSKI
85' ADAM BAGIŃSKI
85' MATEUSZ SOŁEK
57' KRZYSZTOF WIELG
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2016 14:00
ZIELONI MROWINY 0:5 GRANIT ROZTOKA ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
87' BOGDAN PYDA
80' DAMIAN DANAJ
74' TOMASZ JĘDRYKA
44' ROBERT BODIO
29' ARKADIUSZ PYDA
89' MAREK KAMIŃSKI
81' KAMIL ORDA
12. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2016 12:00
HERBAPOL STANOWICE 6:0 ZIELONI MROWINY LKS Herbapol Stanowice (Stanowice, Strzegomska 3)
71' MICHAŁ POSPISZYL
38' STANISŁAW PITWOR
32' DAWID BIAŁECKI
28' FABIAN JAWORSKI
21' DAWID BIAŁECKI
13' MICHAŁ POSPISZYL
83' ŁUKASZ KUSIO
83' KAMIL ZDUNIK
11. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2016 15:00
ZIELONI MROWINY 1:5 PUO WIŚNIOWA ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
87' MICHAŁ MATUSZAK
63' PATRYK SZOKAŁO
44' KRYSTIAN BIEŻYŃSKI
21' JAROSŁAW JAGŁA
14' MICHAŁ MATUSZAK
9' MARCIN ZBOCH
45' KAMIL ZDUNIK
35' ŁUKASZ PAWLICKI
30' JAROSŁAW JAGŁA
18' MATEUSZ ŁABA
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2016 16:00
67' ADRIAN KOTUS
41' ADRIAN KOTUS
11' WOJCIECH SKOWRONEK
9' WOJCIECH SKOWRONEK
3' WOJCIECH CIUBA
69' KRZYSZTOF WIELG
53' SZYMON HAŁUSZKO
66' SZYMON HAŁUSZKO
66' SZYMON HAŁUSZKO
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2016 12:00
CUKROWNIK PSZENNO 4:0 ZIELONI MROWINY CUKROWNIK PSZENNO (Pszenno, Pogodna 10)
83' MARIUSZ MORĄG
75' MATEUSZ KOZŁOWSKI
69' MICHAŁ GRYKA
35' DAMIAN KOCHMAN
90' TOMASZ ŁUCZAK
78' GRZEGORZ WIELG
54' KRZYSZTOF WIELG
4. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2016 17:00
ZIELONI MROWINY 3:2 CZARNI SIENIAWKA ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
72' KRZYSZTOF MILNEROWICZ
68' ADRIAN DURMA
35' KAMIL ZDUNIK
27' JAROSŁAW JAGŁA
3' RAFAŁ MAJEWSKI
53' JAKUB KACZOROWSKI
44' JAROSŁAW JAGŁA
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2016 17:00
ZIELONI MROWINY 2:2 ZRYW ŁAŻANY ZIELONI MROWINY (Mrowiny, Boczna 3)
70' ARKADIUSZ SOŁTYSIAK
70' ARKADIUSZ SOŁTYSIAK
40' ADRIAN DURMA
12' DANIEL WOJAK
90'+3 KAMIL CZUBA
51' MAREK KAMIŃSKI
39' KRZYSZTOF GODLEWSKI
11' MATEUSZ MLEKO
1. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności