Zamet Przemków | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 8
Stracone bramki 70
Klasa okręgowa
03 11/2019 14:00
Kaczawa Bieniowice 6:0 Zamet Przemków BPSz KS Kaczawa Bieniowice (Bieniowice -)
84' MICHAŁ ŚLIWIŃSKI
63' KAROL NIKODEM
52' KAROL NIKODEM
40' KRYSTIAN CEGLARSKI
12' SZYMON JANECZKO
7' SZYMON JANECZKO
83' ADAM KOBAN
74' DARIUSZ MARSZALIK
13. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:30
KS Męcinka 8:0 Zamet Przemków KS Męcinka (Męcinka 10b)
75' MAREK POPARDOWSKI
64' ADAM PAŁKA
62' ADAM PAŁKA
40' ADAM PAŁKA
35' ADAM PAŁKA
17' ADAM PAŁKA
7' ADAM PAŁKA
2' MACIEJ GABRYŚ
11. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 15:00
Zamet Przemków 0:8 Mewa Kunice MGKS Zamet Przemków (Przemków, Strzelecka 2)
83' ARKADIUSZ CYMBALISTA
65' MARCIN KACZMAREK
52' JACEK KANAS
40' ARKADIUSZ CYMBALISTA
35' DARIUSZ DURKALEC
30' ROBERT PŁONKA
30' DARIUSZ DURKALEC
2' ARKADIUSZ CYMBALISTA
85' DARIUSZ MARSZALIK
85' ZBIGNIEW URBANIAK
30' MATEUSZ KOBAN
10. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 16:00
Odra Chobienia 5:1 Zamet Przemków Odra Chobienia (Chobienia, Nadodrzańska OSIR)
85' PIOTR SOŁTYSIK
80' KLAUDIUSZ SOBCZYK
54' JAKUB SYPIEŃ
30' KLAUDIUSZ SOBCZYK
22' TOMASZ DOBEK
16' KLAUDIUSZ SOBCZYK
9. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 11:00
Pogoń Góra 6:0 Zamet Przemków MKS Pogoń Góra (Góra, Sportowa 1)
88' BARTŁOMIEJ SZALKOWSKI
83' ADRIAN DZIADKIEWICZ
78' ADRIAN DZIADKIEWICZ
65' KRZYSZTOF MAKOWSKI
58' KRZYSZTOF MAKOWSKI
27' KRZYSZTOF MAKOWSKI
7. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2019 17:00
Zamet Przemków 1:8 Zawisza Buildex Serby MGKS Zamet Przemków (Przemków, Strzelecka 2)
79' ADAM FILBIER
75' AMADEUSZ ŻAK
65' ADRIAN WĄGIEL
55' DAMIAN ŻMIJOWSKI
50' AMADEUSZ ŻAK
49' DAWID CIECHELSKI
22' MARCIN SZEWCZYK
14' DAMIAN ŻMIJOWSKI
87' ZBIGNIEW URBANIAK
77' MATEUSZ KOBAN
26' MACIEJ KUŹMIN
2. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 15:00
Zamet Przemków 1:6 VSB Zryw Kłębanowice MGKS Zamet Przemków (Przemków, Strzelecka 2)
84' DAWID GRABOWSKI
80' ROBERT LAZAREK
69' DOMINIK WIŚNIEWSKI
64' ROBERT LAZAREK
50' KRZYSZTOF KRAWCZYK
45'+1 ROBERT LAZAREK
26' DOMINIK WIŚNIEWSKI
58' MATEUSZ KOBAN
55' DAWID GRABOWSKI
3. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności