ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 33
Strzelone bramki 79
Stracone bramki 47
Klasa okręgowa
23 06/2019 17:00
KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 3:3 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI Stadion Miejski (Jaworzyna Śląska, Sportowa 1)
90'+5 Mariusz Deryło
65' BARTŁOMIEJ MOTTEL
70' ARKADIUSZ MAJEWSKI
45' KAMIL SIENKIEWICZ
4' PATRICK SADOWSKI
2' ITALO ROCHA DE OLIVERA
90'+2 ŁUKASZ ŚCIGAJ
88' ARKADIUSZ MAJEWSKI
36' ITALO ROCHA DE OLIVERA
30. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 06/2019 17:00
KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE 4:4 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE (Stronie Śląskie, Sportowa 3)
78' KRYSTIAN BURCZAK
68' KRYSTIAN BURCZAK
66' ARKADIUSZ MAJEWSKI
44' PIOTR SATANOWSKI
90'+4 MATEUSZ POŚWISTAJŁO
70' JAROSŁAW DĘDYS
65' MATEUSZ POŚWISTAJŁO
47' TOMASZ HAYDON
90'+4 KRYSTIAN BURCZAK
89' DARIUSZ BUGAJSKI
86' WOJCIECH BRZÓZKA
83' MARIUSZ LASOTA
89' MARIUSZ LASOTA
55' TOMASZ HAYDON
25' PRZEMYSŁAW KOWALEWSKI
14' RADOSŁAW LIPATOW
28. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 06/2019 18:00
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 2:0 SKAŁKI STOLEC ZAMEK KAMIENIEC (Kamieniec Ząbkowicki, Złotostocka 7)
90'+2 ARKADIUSZ MAJEWSKI
39' PIOTR SATANOWSKI
90'+2 RADOSŁAW LIPATOW
84' DAMIAN KIJAK
71' WIKTOR CHAMERSKI
60' DAMIAN IWANICKI
52' ŁUKASZ IDZI
49' ŁUKASZ ARENDARSKI
27. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2019 17:00
POGOŃ PIESZYCE 1:1 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI Stadion Miejski w Pieszycach (Pieszyce, Władysława Hermana 1)
84' RAFAŁ GÓRAL
43' ARKADIUSZ SADOWSKI
87' PAWEŁ BARCZYK
82' PAWEŁ GULIK
79' ŁUKASZ ŚCIGAJ
78' ŁUKASZ ŚCIGAJ
79' ŁUKASZ ŚCIGAJ
75' MICHAŁ NAJDZIK
75' MAREK KORZENIOWSKI
66' ARKADIUSZ MAJEWSKI
66' SŁAWOMIR GORZĄD
66' WOJCIECH BIERUT
66' WOJCIECH BIERUT
33' WOJCIECH BIERUT
27' SEBASTIAN GORZĄD
26. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 05/2019 17:00
MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 1:1 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Szczawno-Zdrój, Topolowa 5)
55' TOMASZ RUTKOWSKI
25' WOJCIECH BIERUT
90' JAKUB JĘDRAS
84' MARCIN KOLASA
79' WIKTOR CHAMERSKI
73' ŁUKASZ ŚCIGAJ
59' JAKUB BOREK
48' WOJCIECH NOWAK
16' MICHAŁ STARCZUKOWSKI
25. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 17:00
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 2:1 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI ZDRÓJ JEDLINA-ZDRÓJ (Jedlina-Zdrój, Kłodzka )
51' KRYSTIAN BURCZAK
66' MACIEJ PIWOŃSKI
35' Rafał Lipiński
88' MARCIN KOLASA
86' DOMINIK TŁUŚCIK
73' ŁUKASZ ŚCIGAJ
61' ARKADIUSZ MAJEWSKI
47' MATEUSZ KAŁWAK
41' WOJCIECH BRZÓZKA
23. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2019 16:00
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 2:0 GÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE ZAMEK KAMIENIEC (Kamieniec Ząbkowicki, Złotostocka 7)
80' WOJCIECH BRZÓZKA
60' ARKADIUSZ MAJEWSKI
90'+1 ZYGMUNT BEJNAROWICZ
84' ARKADIUSZ SADOWSKI
62' KAMIL SIENKIEWICZ
61' ŁUKASZ PODGÓRSKI
58' WOJCIECH CHOIŃSKI
38' DAWID CHAMERSKI
69' MATEUSZ KLIMEK
34' MATEUSZ KLIMEK
69' MATEUSZ KLIMEK
18. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2019 16:00
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 2:1 VENUS NOWICE ZAMEK KAMIENIEC (Kamieniec Ząbkowicki, Złotostocka 7)
62' MATEUSZ WIRCHNIAŃSKI
51' WOJCIECH BIERUT
17' PIOTR SATANOWSKI
90'+4 DARIUSZ WŁODARCZYK
90'+3 KAMIL MLECZKO
90'+1 Jakub Nowak
81' OLEH IVANENKO
73' MATEUSZ WIRCHNIAŃSKI
86' MATEUSZ WIRCHNIAŃSKI
86' MATEUSZ WIRCHNIAŃSKI
90'+3 ARKADIUSZ MAJEWSKI
90'+3 ARKADIUSZ MAJEWSKI
73' ARKADIUSZ MAJEWSKI
16. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2018 14:00
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ 2:2 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI Stadion Sportowy Włókniarz Kudowa Zdrój (Kudowa-Zdrój, Nad Potokiem)
82' PIOTR SATANOWSKI
56' KAROL ZALEWSKI
89' MAREK TOMCZAK
65' BOGDAN DRĄG
90'+2 KAMIL SIENKIEWICZ
90'+2 FABIAN DUDEK
90'+2 LUIS HENRIQUE SENA DE SOUZA
58' PIOTR SATANOWSKI
56' ŁUKASZ ŚCIGAJ
90'+2 ŁUKASZ ŚCIGAJ
90'+2 ŁUKASZ ŚCIGAJ
55' ARKADIUSZ RYCHLEWSKI
53' BOGDAN DRĄG
28' MATEUSZ GORCZYŃSKI
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:00
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 5:2 KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE ZAMEK KAMIENIEC (Kamieniec Ząbkowicki, Złotostocka 7)
78' ARKADIUSZ MAJEWSKI
71' MARIUSZ LASOTA
54' KAROL ZALEWSKI
40' ARKADIUSZ MAJEWSKI
33' JAROSŁAW DĘDYS
31' MARCIN KOLASA
19' TOMASZ HAYDON
82' MARIUSZ LASOTA
56' WIKTOR CHAMERSKI
49' RAFAŁ GÓRAL
10' JAROSŁAW DĘDYS
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 14:30
90' PIOTR SATANOWSKI
49' DAMIAN IWANICKI
41' WOJCIECH BIERUT
30' PIOTR SATANOWSKI
28' ROBERT HERDY
67' GRZEGORZ RYCHTER
13' PIOTR KUPIEC
69' WOJCIECH BRZÓZKA
65' WOJCIECH BIERUT
63' GRZEGORZ RYCHTER
60' MARCIN KOLASA
52' KACPER DOMINIK
23' TOMASZ MENDAK
19' DAMIAN KIJAK
12. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 15:00
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 1:0 POGOŃ PIESZYCE ZAMEK KAMIENIEC (Kamieniec Ząbkowicki, Złotostocka 7)
16' WOJCIECH BIERUT
87' PAWEŁ GULIK
86' DAWID CHAMERSKI
80' ADRIAN JASIŃSKI
62' ŁUKASZ ŚCIGAJ
70' PIOTR SATANOWSKI
56' PIOTR SATANOWSKI
70' PIOTR SATANOWSKI
53' BARTOSZ RZEPSKI
33' OSKAR DZIUBA
17' KAROL ZALEWSKI
14' RADOSŁAW DRĄŻCZYK
11. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 16:00
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 5:0 MKS SZCZAWNO ZDRÓJ ZAMEK KAMIENIEC (Kamieniec Ząbkowicki, Złotostocka 7)
88' KRYSTIAN BURCZAK
83' ŁUKASZ ARENDARSKI
60' ARKADIUSZ MAJEWSKI
54' KAROL ZALEWSKI
6' ARKADIUSZ MAJEWSKI
74' DARIUSZ MIESZKALSKI
65' MICHAŁ STARCZUKOWSKI
48' JAKUB BOREK
46' JAKUB JĘDRAS
33' TOMASZ KMIEĆ
23' ARKADIUSZ MAJEWSKI
14' RAFAŁ GÓRAL
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 16:00
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 7:2 ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ ZAMEK KAMIENIEC (Kamieniec Ząbkowicki, Złotostocka 7)
80' KAROL ZALEWSKI
76' KAROL ZALEWSKI
75' Rafał Lipiński
70' ARKADIUSZ MAJEWSKI
66' ŁUKASZ ŚCIGAJ
60' BARTOSZ RZESZÓT
38' ARKADIUSZ MAJEWSKI
20' ŁUKASZ ŚCIGAJ
3' PIOTR SATANOWSKI
87' ARKADIUSZ SADOWSKI
33' PAWEŁ ZASADA
8. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2018 17:00
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA 1:1 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI PIŁAWIANKA (Piława Górna, Piastowska 15)
0' MARCIN KOLASA
0' WOJCIECH BIERUT
0' WOJCIECH BRZÓZKA
0' KAMIL SIENKIEWICZ
0' ARKADIUSZ MAJEWSKI
0' ADRIAN SŁABOSZ
0' Damian Więczek
0' Michał Sienicki
84' KRYSTIAN BURCZAK
88' KAMIL SKALSKI
90'+2 Rafał Kucharek
68' ADRIAN SŁABOSZ
53' ŁUKASZ SIENICKI
29' RAFAŁ RORAT
4. kolejka
Puchar Polski "OZPN WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2018 17:00
LKS BYSTRZYCA GÓRNA 2:2 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI Boisko LKS Bystrzyca Górna (Bystrzyca Górna 51b)
66' TOMASZ ŁYSOŃ
47' ŁUKASZ ŻYGADŁO
83' ARKADIUSZ MAJEWSKI
35' ARKADIUSZ MAJEWSKI
55' ERYK KLEMIŃSKI
50' DAMIAN MIŚKIEWICZ
58' ROBERT HERDY
58' ROBERT HERDY
48' ROBERT HERDY
34' BARTOSZ KLAG
Po MICHAŁ SOMALA
20' MICHAŁ SOMALA
Po MICHAŁ SOMALA
5. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2018 11:00
ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 5:1 SPARTA ZIĘBICE ZAMEK KAMIENIEC (Kamieniec Ząbkowicki, Złotostocka 7)
81' PAWEŁ MAZUR
83' ARKADIUSZ MAJEWSKI
77' KAROL ZALEWSKI
65' ROBERT HERDY
43' WOJCIECH BIERUT
25' MARCIN KOLASA
73' ROBERT HERDY
49' DAMIAN KOZŁOWSKI
36' MATEUSZ SOPUCH
35' WOJCIECH BRZÓZKA
25' DAWID GWÓŹDŹ
10' GRZEGORZ JANKOWSKI
4. kolejka
Wałbrzych: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 17:00
TROJAN LĄDEK ZDRÓJ 1:3 ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI TROJAN LĄDEK ZDRÓJ (Lądek-Zdrój, Kłodzka 45)
87' Mariusz Deryło
73' KRYSTIAN BURCZAK
33' KRYSTIAN BURCZAK
83' PAWEŁ SKOWRON
89' PAWEŁ SKOWRON
86' ŁUKASZ ARENDARSKI
67' KAMIL MATUSIK
63' ŁUKASZ ŚCIGAJ
33' MARCIN SAŁDYKA
30' MATEUSZ PANEK
3. kolejka
Puchar Polski "OZPN WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności