ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH | Klasa A

Mecze rozegrane 32
Strzelone bramki 38
Stracone bramki 70
Klasa A
22 06/2019 16:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 6:2 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
58' JAKUB FIJAŁKOWSKI
56' JAKUB FIJAŁKOWSKI
73' PIOTR OSIECKI
69' DAMIAN BARAN
35' DAMIAN BARAN
29' PIOTR OSIECKI
17' DAMIAN BARAN
18' DAMIAN BARAN
89' KAMIL DZIĘDZIEL
30. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2019 15:30
VICTORIA ŚWIEBODZICE 7:2 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH Victoria Świebodzice (Świebodzice, Sportowa 15)
89' MAREK SUCHOMSKI
85' BŁAŻEJ GROMNIAK
77' JAKUB FIJAŁKOWSKI
75' DOMINIK WOŻNIAK
65' BENIAMIN MLOSTEK
58' PAWEŁ GRZESIAK
54' DAWID KRZYŻANOWSKI
40' DOMINIK WOŻNIAK
18' DOMINIK WOŻNIAK
60' RADOSŁAW SZYMANIAK
45'+1 GRACJAN JANISZEWSKI
45'+1 GRACJAN JANISZEWSKI
24' GRACJAN JANISZEWSKI
18' PIOTR RAŁEK
26. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 14:00
KS WALIM 3:2 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
78' TOMASZ KOWAL
55' ROBERT RZECZYCKI
45'+1 KAMIL DRĄG
45' JAKUB FIJAŁKOWSKI
19' JAKUB FIJAŁKOWSKI
50' KRZYSZTOF ŚMIESZEK
24. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 17:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2:2 ORZEŁ LUBAWKA Aqua Zdrój (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 34)
90'+3 KACPER SCHABIŃSKI
26' MARCIN HADAŁA
76' RADOSŁAW SZYMANIAK
67' JAKUB FIJAŁKOWSKI
78' SEBASTIAN SABINIARZ
65' GRACJAN JANISZEWSKI
51' RADOSŁAW ŁUŻECKI
20. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 03/2019 16:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 1:3 DARBOR BOLESŁAWICE Aqua Zdrój (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 34)
79' ANTONIO GOMES CAMACHO JUNIOR
77' DAWID WOJAK
40' DAWID WOJAK
13' JAKUB FIJAŁKOWSKI
62' MARCIN SOBOTKA
45' JAROSŁAW JAGŁA
45' KRZYSZTOF ŚMIESZEK
11' DAWID SOBEL
16. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 11/2018 11:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 1:1 SUDETY DZIEĆMOROWICE Aqua Zdrój (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 4)
84' KRYSTIAN ŻYGAŁO
44' PIOTR OSIECKI
65' PRZEMYSŁAW KIERSKI
90'+2 GRACJAN JANISZEWSKI
90'+2 GRACJAN JANISZEWSKI
65' GRACJAN JANISZEWSKI
58' MICHAŁ WĄDOŁOWSKI
45' KACPER ŁĘCZYCKI
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 14:00
UNIA JAROSZÓW 1:2 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH Stadion Sportowy Jaroszów (Jaroszów 130)
30' JAKUB FIJAŁKOWSKI
8' DAMIAN CHMIEL
16' MICHAŁ BOBOWSKI
89' KRZYSZTOF ŚLISZ
64' PAWEŁ MIŁEK
51' PAWEŁ NYKLASZ
24' DAWID ŁUKASIEWICZ
12. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 16:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 0:6 KS WALIM Aqua Zdrój (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 34)
89' TOMASZ KOWAL
59' ARTUR SŁAPEK
59' ADRIAN KRAUS
21' ARTUR SŁAPEK
14' ADRIAN KRAUS
9' KAMIL DRĄG
80' KAMIL DRĄG
25' KRZYSZTOF ŚMIESZEK
21' KRZYSZTOF ŚMIESZEK
25' KRZYSZTOF ŚMIESZEK
18' GRACJAN JANISZEWSKI
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 17:00
40' KRZYSZTOF ŚMIESZEK
8' KRYSTIAN ŻYGAŁO
89' KRZYSZTOF ŚLISZ
70' MICHAŁ HERTMANOWICZ
70' MICHAŁ HERTMANOWICZ
62' MICHAŁ HERTMANOWICZ
31' PRZEMYSŁAW KOSZYKA
25' KAMIL MOCYDLARZ
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2018 17:00
ORZEŁ LUBAWKA 7:0 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
86' KRZYSZTOF MUSIAŁ
82' ARKADIUSZ WALCZAK
75' RAFAŁ GRZELAK
60' MARCIN HADAŁA
17' JACEK ADAMOWICZ
6' KRZYSZTOF MUSIAŁ
3' KAROL KRÓLAK
76' GRACJAN JANISZEWSKI
9' PAWEŁ TELEGA
5. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności