ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 19
Strzelone bramki 51
Stracone bramki 47
Klasa okręgowa
23 11/2019 13:30
MKS SIEMIANOWICZANKA 3:1 ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik)
77' MICHAŁ WOLAK
27' MAREK WALCZAK
85' KAMIL OGRYZEK
8' HUBERT SYCH
90'+4 JAKUB KULIG
80' JAKUB KACZMAREK
77' PATRYK KIWIOR
66' KAMIL OGRYZEK
53' PATRYK WISZNIOWSKI
27' DAMIAN HAŁATEK
21' MATEUSZ BIENIEK
16' JAROSŁAW SZUREK
17. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 11/2019 11:00
ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC 6:1 LKS POGOŃ IMIELIN Stadion "Ludowy" (Sosnowiec, Kresowa 1)
88' KAMIL KOSTER
80' BŁAŻEJ RADWANEK
63' BŁAŻEJ RADWANEK
48' Filip Karbowy
61' STANISLAV BILENKYI
27' BŁAŻEJ RADWANEK
19' STANISLAV BILENKYI
75' RAFAŁ BIELAWSKI
35' Filip Karbowy
25' KAMIL SIERKA
16. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 11:00
KS CYKLON ROGOŹNIK 1:2 ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC Klub Sportowy "Cyklon" Rogoźnik (Rogoźnik, 1 Maja 30)
45'+1 ŁUKASZ NOWAK
80' BŁAŻEJ RADWANEK
17' PATRYK KIWIOR
81' BŁAŻEJ RADWANEK
75' MICHAŁ WOŹNIAK
73' ANDRZEJ WŚCIUBIAK
66' ŁUKASZ NOWAK
43' BARTOSZ BARCHAN
13. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2019 11:00
ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC 1:4 MKS GÓRNIK WOJKOWICE Stadion "Ludowy" (Sosnowiec, Kresowa 1)
22' PATRYK WISZNIOWSKI
87' JAKUB KAWECKI
71' HUBERT TYLEC
67' HUBERT TYLEC
49' HUBERT TYLEC
82' MARCIN SZOPA
50' MICHAŁ DYRDA
47' BŁAŻEJ RADWANEK
60' DAMIAN HAŁATEK
60' DAMIAN HAŁATEK
44' DAMIAN HAŁATEK
38' MICHAŁ SKÓRSKI
10. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 15:30
90' MATEUSZ PRYSAK
85' BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI
45'+4 BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI
14' BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI
7' BARTŁOMIEJ KĘDZIERSKI
45' RAFAŁ SADOWSKI
78' RAFAŁ GRUNT
57' JAKUB KULIG
35' PATRYK WISZNIOWSKI
66' MATEUSZ MAJCHRZAK
48' DAMIAN HAŁATEK
9. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 17:00
37' SEBASTIAN MAJEWSKI
85' ARKADIUSZ KOWALCZYK
9' ARKADIUSZ KOWALCZYK
60' MATEUSZ POPCZYK
90'+4 ARKADIUSZ KOWALCZYK
90'+4 DANIEL CIEŚLIK
70' DANIEL PŁATEK
67' PATRYK MOCIAK
58' SEBASTIAN DUDEK
40' ADRIAN KUJAWA
25' MATEUSZ MROCZEK
5. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 17:00
31' KRZYSZTOF MICHALSKI
29' KRZYSZTOF MICHALSKI
22' BARTŁOMIEJ BABIARZ
78' MATEUSZ POPCZYK
18' MATEUSZ POPCZYK
73' OSKAR CHECHELSKI
56' OSKAR CHECHELSKI
23' OSKAR CHECHELSKI
58' MICHAŁ BARĆ
63' Kacper Radkowski
38' JAKUB ŻYŁKA
3. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 11:00
ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC 2:3 BKS SPARTA KATOWICE Sosnowiec, Aleja Józefa Mireckiego 31
90'+2 ADRIAN SŁOTA
62' ANDRZEJ SARZAŁA
34' MARCIN ŁOBODA
31' BŁAŻEJ RADWANEK
35' EMIL KŁOSEK
90'+4 KAMIL CHATYS
81' ŁUKASZ TODORSKI
57' SEBASTIAN BUBROWSKI
48' KAMIL BRAŚ
2. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 15:15
GKS WAWEL WIREK 5:1 ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC Wawel (Ruda Śląska, Katowicka 1)
48' BRUNO ŁOZIŃSKI
76' KAROL MACIEJOK
36' KAROL MACIEJOK
19' GRZEGORZ KAŁUŻNY
60' WOJCIECH BLASZKE
44' DAWID LEWANDOWSKI
57' MATEUSZ BIENIEK
55' KAROL MACIEJOK
1. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnowiec" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności