ZAGŁĘBIE II LUBIN | Trzecia liga

Mecze rozegrane 23
Strzelone bramki 40
Stracone bramki 30
Trzecia liga
04 07/2020 17:00
Pogoń Góra 0:5 ZAGŁĘBIE II LUBIN MKS Pogoń Góra (Góra, Sportowa 1)
51' PATRYK KUSZTAL
48' JAKUB HUZAR
43' DOMINIK WIĘCEK
33' BŁAŻEJ CZUBAN
26' JAKUB ROGALSKI
52' MIŁOSZ BATOR
29' ADRIAN DZIADKIEWICZ
6. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 06/2020 17:00
GÓRNIK ZŁOTORYJA 0:9 ZAGŁĘBIE II LUBIN STADION MIEJSKI (Złotoryja, Sportowa 7)
88' PATRYK KUSZTAL
75' Kacper Zając
72' PATRYK KUSZTAL
62' JAKUB SIGA
57' PATRYK KUSZTAL
52' ADAM BORKOWSKI
35' KACPER LASKOWSKI
21' DOMINIK WIĘCEK
20' KACPER LASKOWSKI
83' Michał Pinczyński
5. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 03/2020 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 RUCH CHORZÓW S.A. Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
9' MARIUSZ IDZIK
53' JAKUB SYPEK
90'+2 ŁUKASZ SOSZYŃSKI
90'+2 MICHAŁ MOKRZYCKI
90'+2 DANIEL DUDZIŃSKI
49' JAKUB SYPEK
37' MARCIN KOWALSKI
18. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 BTP STAL BRZEG Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
90'+6 DOMINIK WEJEROWSKI
79' BŁAŻEJ CZUBAN
61' KAROL DANIELIK
90'+6 BŁAŻEJ CZUBAN
90'+6 BŁAŻEJ CZUBAN
84' BŁAŻEJ CZUBAN
75' MATEUSZ DYCHUS
69' MICHAŁ KURIATA
61' TOMASZ GAJDA
55' AMIN STITOU
54' DAWID KAMIŃSKI
10' MICHAŁ MAJ
13. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 14:30
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 MIEDŹ II LEGNICA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
90'+1 BARTOSZ BIAŁEK
80' MARCIN GARUCH
90'+3 MATEUSZ ZATWARNICKI
90'+3 DAWID ROGOZIŃSKI
90'+3 BŁAŻEJ CZUBAN
90'+3 ROKO MISLOV
88' DOMINIK JOŃCZY
65' MARCIN GARUCH
40' GRZEGORZ BARTCZAK
69' Daniel Smuga
18' Daniel Smuga
69' Daniel Smuga
12. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 15:00
PIAST ŻMIGRÓD 2:2 ZAGŁĘBIE II LUBIN OSiR Żmigród (Żmigród -)
85' BŁAŻEJ CZUBAN
90'+4 BARTOSZ BIAŁEK
18' GRZEGORZ MAZUREK
6' GRZEGORZ MAZUREK
88' KRYSTIAN MIŚ
77' SZYMON SOŁTYŃSKI
66' JAKUB SYPEK
5' PAWEŁ WITSANKO
10. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:3 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
8' MICHAŁ ROSTKOWSKI
90'+1 DARIUSZ KAMIŃSKI
86' DARIUSZ KAMIŃSKI
90'+2 DOMINIK JOŃCZY
89' BŁAŻEJ CZUBAN
85' KACPER LEPCZYŃSKI
85' KACPER LEPCZYŃSKI
63' KACPER LEPCZYŃSKI
45'+2 KAMIL BANACZEK
18' MATEUSZ KULANEK
9. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 09/2019 16:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:2 MIEDŹ LEGNICA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
0' KRZYSZTOF DANIELEWICZ
0' VALERJIS SABALA
0' Jakub Łukowski
0' BŁAŻEJ CZUBAN
90'+5 DAMIAN BYRTEK
84' HUBERT ANTKOWIAK
9' ADAM BORKOWSKI
8' BARTOSZ BIAŁEK
95' BŁAŻEJ CZUBAN
73' GRZEGORZ BARTCZAK
68' KAMIL KRUK
44' ROKO MISLOV
42' JAKUB SYPEK
2. kolejka
Puchar Polski "Totolotek"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 17:30
MKS KLUCZBORK 1:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN Stadion Miejski w Kluczborku (Kluczbork, Sportowa 7)
41' NORBERT JASZCZAK
12' MARCIN GOŁĘBIOWSKI
90' MACIEJ WARPAS
90' KAMIL NITKIEWICZ
86' MICHAŁ BOGACZ
72' PAWEŁ WITSANKO
52' KAMIL NYKIEL
27' ADAM BORKOWSKI
26' KAMIL KRUK
8. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 17:00
SOKÓŁ JERZMANOWA 1:6 ZAGŁĘBIE II LUBIN GKS Sokół Jerzmanowa (Jerzmanowa, Lipowa 6)
84' LESZEK JAGODZIŃSKI
80' Bartosz Zynek
74' KRZYSZTOF JARECKI
55' Bartosz Zynek
52' JAKUB SANGOWSKI
27' LESZEK JAGODZIŃSKI
8' LESZEK JAGODZIŃSKI
18' PATRYK MACIEJEWSKI
3. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
86' KORNEL TRACZYK
90'+2 BARTOSZ BIAŁEK
90'+6 ADAM BORKOWSKI
90' ADRIAN NIEWIADOMSKI
72' KACPER BIESZCZAD
60' PIOTR KOTYLA
56' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
54' MATEUSZ STEMPIN
34' MACIEJ TOMASZEWSKI
30' TOMASZ DYR
7. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 13:30
ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:2 BTS REKORD Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
84' MARCIN WRÓBEL
70' BŁAŻEJ CZUBAN
62' Kamil Mazek
33' SZYMON SZYMAŃSKI
90'+5 PAWEŁ ŻYRA
90'+3 ŁUKASZ SOSZYŃSKI
90'+3 SZYMON SZYMAŃSKI
90'+3 MATEUSZ WALICZEK
76' DOMINIK JOŃCZY
60' DAWID PAKULSKI
48' BARTOSZ BIAŁEK
5. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 08/2019 17:00
GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:1 ZAGŁĘBIE II LUBIN PAWLOWICE (Pawłowice, Sportowa 7)
45' Kamil Mazek
20' DAWID HANZEL
73' SZYMON ZALEWSKI
84' SZYMON ZALEWSKI
84' SZYMON ZALEWSKI
62' TOMASZ DZIDA
60' DAMIAN ZAJĄCZKOWSKI
53' TOMASZ MUSIOŁ
49' KAROL ŻMIJEWSKI
17' DOMINIK WIĘCEK
3. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności