WIELKOPOLSKA Komorniki | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 26
Strzelone bramki 44
Stracone bramki 48
Klasa okręgowa
13 06/2015 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:6 KOTWICA Kórnik Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
90'+1 Dariusz Chandze
90' Marcin Daniel
66' MICHAŁ NOWAK
64' Paweł Łączny
39' BARTOSZ BARTKOWIAK
12' Bartłomiej Olejniczak
76' Szymon Idzikowski
18' Hubert Chełmiński
77' Michał Kaczmarek
25. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 06/2015 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 5:1 ORKAN Konarzewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
83' JAKUB GOSTYŃSKI
75' Andrzej Plewa
70' Andrzej Plewa
50' Hubert Chełmiński
47' Hubert Chełmiński
30' Tomasz Dutkiewicz
65' Hubert Chełmiński
60' Dominik Chełmiński
55' Przemysław Babijów
45' Maciej Przymusiak
24. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 05/2015 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 1:4 POLONIA Poznań Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
86' Arkadiusz Kaźmierski
66' Andrzej Katafiasz
59' KAROL SKIBA
58' Mikołaj Gierak
3' Andrzej Katafiasz
62' JAKUB GOSTYŃSKI
35' Andrzej Katafiasz
22. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 05/2015 16:00
SUCHARY Suchy Las 6:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)
89' Hubert Chełmiński
84' Maciej Wydmuch
76' Michał Jaśkowiak
63' MARCIN STRABURZYŃSKI - LUPA
29' KAMIL POSTÓŁ
14' Piotr Siudziński
4' Maciej Iłowiecki
64' PAWEŁ URBAŃSKI
54' Maciej Iłowiecki
51' Piotr Siudziński
21. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 05/2015 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:0 WARTA Śrem Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
70' Michał Kaczmarek
32' DOMINIK OLEJNIK
89' Przemysław Królak
79' Dominik Mucha
80' Przemysław Sobociński
77' Przemysław Sobociński
80' Przemysław Sobociński
66' Michał Mocek
52' Marcin Klaszczyński
48' Krzysztof Stępa
38' PAWEŁ URBAŃSKI
23' Bartosz Rybak
5' KAROL SKIBA
20. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2015 16:00
KŁOS Zaniemyśl 2:2 WIELKOPOLSKA Komorniki Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)
47' Hubert Chełmiński
36' Patryk Słomczyński
23' Maciej Błaszczyk
12' Szymon Wojciechowski
81' Michał Gorgolewski
76' Maciej Błaszczyk
76' Łukasz Czarnuch
56' Jakub Wiśniewski
35' Andrzej Plewa
31' Adam Antysiak
17' Robert Werner
19. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 04/2015 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:2 WEŁNA Rogoźno Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
80' Szymon Wojciechowski
75' Łukasz Czarnuch
15' Radosław Lamch
10' Łukasz Zenger
90' JAKUB GOSTYŃSKI
84' IWO TOPORSKI
80' BARTOSZ RADOMSKI
60' Sławomir Urban
31' Łukasz Zenger
18. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 04/2015 16:00
VITCOVIA Witkowo 5:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)
81' Mateusz Pietrowski
70' Waldemar Przysiuda
44' Waldemar Przysiuda
28' Maciej Lisiecki
16' Rafał Pietrowski
5' Patryk Jankowski
82' Mateusz Duszyński
15' ANDRZEJ DZIKOWSKI
17. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 03/2015 13:00
OTPS WINOGRADY Poznań 2:0 WIELKOPOLSKA Komorniki OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )
56' Piotr Krzewina
26' Jakub Nowacki
90' PATRYK SZYPURA
79' PATRYK SZYPURA
72' Dariusz Czerniawski
65' Patryk Nowak
46' Dominik Chełmiński
44' KAROL SKIBA
36' Andrzej Plewa
1' Krzysztof Adamczak
15. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 03/2015 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:1 CONCORDIA Murowana Goślina Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
85' Patryk Jankowski
75' Kamil Antkowiak
35' Michał Kaczmarek
25' Patryk Jankowski
76' JACEK RYDZ
76' Patryk Jankowski
81' DAMIAN ŁUKARSKI
81' DAMIAN ŁUKARSKI
70' DAMIAN ŁUKARSKI
47' Dominik Chełmiński
40' Michał Kaczmarek
19' BARTOSZ BOROWIEC
13' JAKUB GOSTYŃSKI
14. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 11/2014 14:00
73' Piotr Palacz
50' Grzegorz Małecki
45' Szymon Wojciechowski
10' Andrzej Plewa
72' Michał Wojciechowski
63' NIKODEM NYCZKA
54' Michał Gawron
34' Grzegorz Małecki
13. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 11/2014 14:00
ORKAN Konarzewo 1:2 WIELKOPOLSKA Komorniki Poznańska 8 a, Konarzewo
1' Szymon Wojciechowski
1' Patryk Jankowski
1' Tomasz Dutkiewicz
90'+2 Michał Kaczmarek
62' Mateusz Leśny
90'+4 Szymon Wojciechowski
71' FILIP WOJCIECHOWSKI
65' Mirosław Degórski
65' JAKUB GOSTYŃSKI
60' Rafał Szymczak
50' Grzegorz Małecki
42' Maciej Przymusiak
11. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2014 11:00
POLONIA Poznań 1:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Harcerska 5, Poznań-Nowe Miasto
12' Adam Baranowski
54' Mikołaj Ratajczak
53' Rafał Ołdyński
90' Patryk Jankowski
78' Mikołaj Skrzyński
60' Błażej Wieśko
45' KAROL SKIBA
33' Marcin Klaszczyński
9. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2014 14:00
58' Szymon Felski
1' ŁUKASZ KAZANA
83' Łukasz Bagrowski
83' Michał Kaczmarek
83' Michał Kaczmarek
77' Michał Kaczmarek
70' Marcin Woźny
70' Szymon Wojciechowski
67' Marcin Klaszczyński
62' Szymon Felski
58' KRYSTIAN BARTKOWIAK
8. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2014 14:00
11' Radosław Ołdyński
85' KAROL KOWALSKI
90'+2 KAROL KOWALSKI
90'+2 KAROL KOWALSKI
81' KAROL SKIBA
40' ANDRZEJ DZIKOWSKI
38' Grzegorz Małecki
19' Andrzej Plewa
4. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności