WIELKOPOLSKA Komorniki | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 23
Strzelone bramki 41
Stracone bramki 84
Klasa okręgowa
19 05/2019 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 4:5 ORKAN Jarosławiec Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
90'+5 Adrian Świątek
60' Adrian Świątek
53' Adrian Świątek
48' Adrian Świątek
5' Radosław Czech
29' Filip Kozłowski
26' Hubert Chełmiński
13' Franciszek Siwek
10' Filip Kozłowski
90'+5 Michał Kaczmarek
88' Filip Kozłowski
87' Adrian Świątek
22. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 4:2 POLONIA II Środa Wlkp. Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
68' BARTOSZ CYRAK
15' DAMIAN SŁABIKOWSKI
77' Hubert Chełmiński
72' Oskar Głowiński
43' Oskar Głowiński
40' Oskar Głowiński
90' MIKOŁAJ NOWAK
90' MIKOŁAJ NOWAK
66' FILIP LESIŃSKI
58' ALEX MACHNICKI
43' Oskar Głowiński
27' PIOTR WUJEC
13' ERYK KOWALSKI
20. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 16:00
AVIA KAMIONKI 3:2 WIELKOPOLSKA Komorniki Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)
78' Adam Baranowski
49' Adam Baranowski
69' Patryk Cieśla
30' MATEUSZ GAJEWSKI
12' Michał Staszak
86' JAKUB IGNASIAK
85' MATEUSZ KUPIJAJ
70' Hubert Chełmiński
63' Franciszek Siwek
63' Franciszek Siwek
60' Franciszek Siwek
19. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 14:00
POZNAŃSKA 13 Poznań 0:6 WIELKOPOLSKA Komorniki Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )
80' MATEUSZ FABISZ
77' MATEUSZ FABISZ
75' MATEUSZ FABISZ
64' ROBERT MAJKOWSKI
61' MARCIN DEPCZYŃSKI
12' Hubert Chełmiński
56' MIKOŁAJ JANICKI
45'+1 TOMASZ PECH
45' WIKTOR KAPŁON
34' Adrian Rotnicki
18. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 0:1 KŁOS Zaniemyśl Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
82' Paweł Skopek
89' Michał Kaczmarek
84' Franciszek Siwek
82' MARCIN DEPCZYŃSKI
75' Aleksander Deckert
67' Dominik Chełmiński
67' Dominik Chełmiński
54' KRYSTIAN OLCZYK
52' ADRIAN OLCZYK
49' ALEX MACHNICKI
36' Szymon Łobza
28' Filip Kozłowski
Po Filip Kozłowski
17. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 04/2019 18:00
KS Canarinhos Skórzewo 1:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)
80' Hubert Chełmiński
57' ADRIAN BANASIAK
90'+2 MARCIN DEPCZYŃSKI
90'+2 JAKUB IGNASIAK
Po Filip Kozłowski
83' Filip Kozłowski
Po Filip Kozłowski
78' ADRIAN BANASIAK
76' Jarosław Kurdzieko
72' Dawid Dłużniewski
42' Michał Kaczmarek
17' MARTIN JENSEN
16. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2019 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:3 SZTURM JUNIKOWO Poznań Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
66' KRZYSZTOF KRYGER
61' Adam Drgas
37' KRZYSZTOF KRYGER
36' Filip Kozłowski
2' MARCIN DEPCZYŃSKI
86' MATEUSZ JANKOWSKI
62' JAKUB GOSTYŃSKI
47' Mateusz Wiśniewski
45' Michał Maryniak
38' MIKOŁAJ NOWAK
15. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 15:00
WARTA Śrem 7:0 WIELKOPOLSKA Komorniki Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
85' BORYS KAPTUR
61' Adrian Owczarek
74' Hubert Ściak
37' Hubert Ściak
34' MATEUSZ MAŚLIŃSKI
33' Patryk Słomczyński
15' Mateusz Jaś
15' MIKOŁAJ NOWAK
38' MIKOŁAJ NOWAK
38' MIKOŁAJ NOWAK
14. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2018 14:00
CZARNI Czerniejewo 6:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)
82' Michał Kaczmarek
90'+3 Jakub Cierpiszewski
84' Maciej Lisiecki
65' Sławomir Staniszewski
59' Jakub Cierpiszewski
31' Maciej Lisiecki
5' Mariusz Sawicki
89' JAKUB IGNASIAK
83' MIKOŁAJ NOWAK
74' ALEX MACHNICKI
13. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:30
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:3 GTS PHYTOPHARM KLĘKA Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
81' Michał Kaczmarek
56' Michał Kaczmarek
75' TOMASZ MIKOŁAJCZAK
43' TOMASZ MIKOŁAJCZAK
10' KRZYSZTOF ZAWACKI
86' Grzegorz Małecki
85' ARKADIUSZ CEPA
82' ROBERT SZYMCZAK
80' DAMIAN JANISZEWSKI
75' Aleksander Deckert
52' Dominik Chełmiński
34' Franciszek Siwek
78' Franciszek Siwek
78' Franciszek Siwek
29' IGOR BRÓDKA
26' Witold Marcinkowski
12. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 15:00
LIDER SWARZĘDZ 5:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Lider Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina )
80' PIOTR STĘPNIAK
60' MACIEJ JAKUBEK
38' Michał Kaczmarek
36' SEBASTIAN WALKOWIAK
30' DAWID KOSTURSKI
13' MACIEJ JAKUBEK
50' MIKOŁAJ NOWAK
26' MIKOŁAJ NOWAK
50' MIKOŁAJ NOWAK
26' JAKUB GOSTYŃSKI
11. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 0:4 IKP OLIMPIA POZNAŃ Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
83' KAROL GOŁOŚ
81' PATRYK BOGDZIEWICZ
33' Marcin Daniel
27' Marcin Daniel
85' Mateusz Wiśniewski
60' Dominik Chełmiński
90'+1 Dominik Chełmiński
90'+1 Dominik Chełmiński
88' JAKUB GOSTYŃSKI
88' JAKUB GOSTYŃSKI
46' JAKUB GOSTYŃSKI
20' WOJCIECH GIEŁDA
10. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 11:00
POLONIA II Środa Wlkp. 3:4 WIELKOPOLSKA Komorniki Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)
61' Michał Kaczmarek
55' ALEX MACHNICKI
35' MIKOŁAJ NOWAK
13' STANISŁAW KIEL
75' Patryk Mikita
71' Patryk Mikita
47' ERYK KOWALSKI
83' Michał Kaczmarek
30' Piotr Leporowski
18' MIKOŁAJ NOWAK
7. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:6 AVIA KAMIONKI Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
90'+1 Franciszek Siwek
86' Tomasz Pściuk
77' Michał Staszak
75' Michał Staszak
68' Mikołaj Ratajczak
67' KACPER SURDYK
26' Franciszek Siwek
12' KACPER SURDYK
90'+2 ROBERT MAJKOWSKI
90' Michał Kaczmarek
77' Franciszek Siwek
55' ALEX MACHNICKI
32' KACPER SURDYK
22' ŁUKASZ NOWAKOWSKI
16' Przemysław Sobociński
6. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 16:00
KŁOS Zaniemyśl 6:2 WIELKOPOLSKA Komorniki Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)
57' ALEX MACHNICKI
50' ALEX MACHNICKI
90' PAWEŁ KAŹMIERCZAK
80' Michał Stańczyk
47' Michał Stańczyk
30' Michał Stańczyk
28' Michał Stańczyk
4' Michał Stańczyk
17' Witold Marcinkowski
85' Daniel Broniarczyk
64' ALEX MACHNICKI
61' JAKUB IGNASIAK
4. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2018 17:00
KŁOS Zaniemyśl 11:2 WIELKOPOLSKA Komorniki Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)
88' JAKUB KOŚMICKI
69' ALEX MACHNICKI
66' Jędrzej Sobkowiak
85' PAWEŁ KAŹMIERCZAK
64' PAWEŁ KAŹMIERCZAK
61' Grzegorz Małecki
55' Michał Stańczyk
47' Michał Stańczyk
24' ADRIAN OLCZYK
15' MICHAŁ STRUGAREK
86' KRYSTIAN OLCZYK
42' KRYSTIAN OLCZYK
8' KRYSTIAN OLCZYK
39' Mateusz Wasielewski
39' Paweł Skopek
2. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK strefa poz"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2018 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:7 WARTA Śrem Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
88' RAFAŁ URBAŃSKI
81' Hubert Ściak
70' MATEUSZ MAŚLIŃSKI
67' Patryk Słomczyński
60' Bartosz Skrzypczak
58' Patryk Słomczyński
49' Hubert Ściak
33' Franciszek Siwek
7' Patryk Słomczyński
1. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności