WIELKOPOLSKA Komorniki | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 30
Strzelone bramki 46
Stracone bramki 72
Klasa okręgowa
18 06/2017 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 1:3 OTPS WINOGRADY Poznań Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
90'+5 Norbert Okonowski
74' Ernest Maćkowiak
59' KAMIL LULKA
13' KRZYSZTOF KLEMCZAK
72' Jakub Nowacki
64' Norbert Okonowski
63' Marcin Cofta
60' Krystian Paplaczyk
53' SEBASTIAN GOGUT
30. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2017 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:2 WIARA LECHA Poznań Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
76' Michał Kaczmarek
56' DAMIAN GÓRNY
49' KAMIL KOŁODZIEJ
38' Tomasz Smura
11' JAN MAKOWSKI
76' Krzysztof Szenfeld
89' SŁAWOMIR MAKOWSKI
77' Michał Kaczmarek
63' JAKUB GOSTYŃSKI
33' Przemysław Sobociński
2' JAN MAKOWSKI
78' JAN MAKOWSKI
78' JAN MAKOWSKI
27. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 05/2017 17:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:0 KŁOS Zaniemyśl Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
77' Mateusz Skrzypczak
68' Krystian Paplaczyk
43' Jędrzej Sobkowiak
65' Jędrzej Sobkowiak
90'+2 Szymon Mieczkowski
70' Paweł Skopek
70' Cezary Janczewski
61' Mateusz Skrzypczak
61' Krystian Paplaczyk
60' Marcin Klaszczyński
60' Marcin Klaszczyński
30' Marcin Klaszczyński
17' Robert Pankowski
25. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 04/2017 17:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 1:3 ORKAN Konarzewo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
51' Damian Ciesielski
35' TOMASZ PAPRZYCKI
31' TOMASZ PAPRZYCKI
20' KAMIL KOŁODZIEJ
89' JAKUB GOSTYŃSKI
89' JAKUB GOSTYŃSKI
77' JAKUB GOSTYŃSKI
66' Patryk Karaszewski
61' Dominik Chełmiński
21. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2017 17:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 0:5 VITCOVIA Witkowo Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
81' Waldemar Przysiuda
65' DANIEL NOWACZYK
56' FILIP JANISZEWSKI
53' Kamil Draheim
19' KAMIL BUCZEK
70' Arkadiusz Kaczmarek
73' DANIEL NOWACZYK
67' JAKUB GOSTYŃSKI
59' Bartłomiej Melewski
22' KAMIL BUCZEK
17. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 03/2017 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 1:7 TARNOVIA Tarnowo Podgórne Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
87' Bartosz Ślusarski
75' KRZYSZTOF KLEMCZAK
69' SZYMON JERZEWSKI
67' Bartosz Ślusarski
65' Zbigniew Zakrzewski
47' SZYMON JERZEWSKI
44' Zbigniew Zakrzewski
1' Zbigniew Zakrzewski
5. kolejka
Puchar Polski "strefa poznańska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 11/2016 13:30
OTPS WINOGRADY Poznań 3:2 WIELKOPOLSKA Komorniki OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )
89' Szymon Wojciechowski
60' Szymon Wojciechowski
50' KAMIL LULKA
32' KAMIL LULKA
18' Dominik Chełmiński
90' Marcin Cofta
89' Krzysztof Adamczak
87' Piotr Krzewina
70' Dariusz Czerniawski
62' Adam Wróblewicz
50' Szymon Wojciechowski
45' KAMIL LULKA
18' Mateusz Skrzypczak
54' Mateusz Skrzypczak
54' Mateusz Skrzypczak
15. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2016 11:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:2 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
84' DAMIAN GÓRNY
74' Szymon Wojciechowski
54' Szymon Wojciechowski
52' JAN BOROWIAK
32' JAN BOROWIAK
82' Szymon Wojciechowski
88' DOMINIK OLEJNIK
76' DOMINIK OLEJNIK
88' DOMINIK OLEJNIK
68' KACPER SZULC
51' ADRIAN WARTECKI
43' JAKUB GOSTYŃSKI
43' MATEUSZ WITKOWSKI
14. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2016 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 4:0 WEŁNA Rogoźno Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
68' Hubert Chełmiński
38' Dominik Chełmiński
36' Szymon Wojciechowski
26' Dominik Chełmiński
70' Dominik Chełmiński
61' MACIEJ WALKOWIAK
35' Krzysztof Cieciura
13. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2016 14:00
WIARA LECHA Poznań 4:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )
81' Maciej Smuniewski
68' MICHAŁ NIEDŹWIEDZKI
63' JAKUB GOSTYŃSKI
60' Sebastian Smelkowski
5' Tomasz Smura
88' Dominik Chełmiński
87' Maciej Smuniewski
71' JAKUB GOSTYŃSKI
69' ARTUR ADAMSKI
41' MICHAŁ NIEDŹWIEDZKI
37' KRZYSZTOF KLEMCZAK
12. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2016 15:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 0:2 MIESZKO Gniezno Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
88' Adam Konieczny
5' Adam Konieczny
76' Patryk Szafran
76' Michał Kaczmarek
74' Adam Konieczny
67' Mateusz Skrzypczak
60' Patryk Kryszak
55' Krzysztof Jackowiak
44' DOMINIK OLEJNIK
35' MACIEJ BIAŁAS
25' FILIP KRUCZYŃSKI
11. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2016 20:00
TARNOVIA II Tarnowo Podgórne 0:3 WIELKOPOLSKA Komorniki sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)
70' Hubert Chełmiński
53' Witold Marcinkowski
30' MARCIN DEPCZYŃSKI
52' Maciej Dorna
49' Dominik Bendlewski
29' Artur Grajek
24' JAKUB GOSTYŃSKI
21' Dawid Herman
16' MACIEJ PATEREK
4. kolejka
Puchar Polski "strefa poznańska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 10/2016 15:00
KŁOS Zaniemyśl 4:2 WIELKOPOLSKA Komorniki Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)
90' Arkadiusz Korcz
73' JAN FRĄCKOWIAK
51' Paweł Skopek
28' Paweł Skopek
25' Damian Węcławiak
20' Paweł Skopek
86' Adrian Kosiński
86' Dominik Chełmiński
84' Michał Gorgolewski
63' MARCIN TYPAŃSKI
55' Mateusz Pankowski
53' Damian Węcławiak
49' Cezary Janczewski
44' Jędrzej Sobkowiak
10. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2016 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 3:6 ORKAN Jarosławiec Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
87' Bartłomiej Paczkowski
80' DAWID URBANEK
81' Szymon Wojciechowski
76' DAWID URBANEK
71' Szymon Wojciechowski
66' DAWID URBANEK
39' Szymon Wojciechowski
26' DAWID URBANEK
3' DAWID URBANEK
88' JAKUB GOSTYŃSKI
68' Mateusz Skrzypczak
66' Szymon Wojciechowski
57' Arkadiusz Barczak
32' Damian Frąckowiak
22' Michał Kaczmarek
9. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2016 16:00
LZS Wronczyn 1:5 WIELKOPOLSKA Komorniki LZS Wronczyn (Wronczyn )
83' Witold Marcinkowski
80' Witold Marcinkowski
66' Witold Marcinkowski
56' Szymon Wojciechowski
28' Dawid Szmyt
9' Szymon Wojciechowski
90' JAKUB BĄK
90' JAKUB BĄK
86' JAKUB BĄK
55' Krzysztof Wojciechowski
30' Dawid Szmyt
21' Witold Marcinkowski
1' Grzegorz Małecki
3. kolejka
Puchar Polski "strefa poznańska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2016 16:00
PIAST Kobylnica 3:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)
51' Marek Kulczak
47' Jakub Skrodziuk
42' Szymon Wojciechowski
11' Miłosz Machnik
85' OLIVIER JESKE
84' MARCIN DEPCZYŃSKI
80' Maciej Kmieciak
38' Grzegorz Małecki
21' JAKUB GOSTYŃSKI
89' JAKUB GOSTYŃSKI
89' JAKUB GOSTYŃSKI
8. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2016 16:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 2:1 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
61' PATRYK SOBUCKI
36' Hubert Chełmiński
13' Dominik Chełmiński
90' HUBERT SIWA
90' Dominik Chełmiński
88' Krystian Paplaczyk
68' Michał Kaczmarek
54' Grzegorz Meller
52' Krzysztof Majchrzak
27' PATRYK SOBUCKI
20' ADAM NIEDZIELSKI
50' ADAM NIEDZIELSKI
50' ADAM NIEDZIELSKI
7. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2016 16:00
ORKAN Konarzewo 3:3 WIELKOPOLSKA Komorniki Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)
87' Andrzej Plewa
67' MATEUSZ BARTKOWIAK
54' Artur Karaszewski
47' Artur Karaszewski
40' Przemysław Babijów
22' Szymon Wojciechowski
90' KRYSTIAN WOJTKOWIAK
26' EMILIAN CIESIELSKI
23' ADAM SKOŁUDA
20' JAKUB IGNASIAK
15' Przemysław Babijów
6. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2016 17:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 1:3 WARTA Śrem Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
90'+2 Patryk Słomczyński
65' ALEKSANDER KAPTUR
45'+1 MARCIN DEPCZYŃSKI
5' Patryk Słomczyński
90' Michał Grzelak
54' Cezary Janczewski
90'+1 Dominik Chełmiński
90'+1 Dominik Chełmiński
54' Dominik Chełmiński
45'+2 MICHAŁ WOJCIECHOWSKI
3. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 08/2016 16:00
VITCOVIA Witkowo 3:1 WIELKOPOLSKA Komorniki Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)
69' Szymon Wojciechowski
38' ADRIAN PIECHOWIAK
28' Dawid Kustra
7' Rafał Pietrowski
77' Marcin Klaszczyński
75' Bartosz Staszewski
45'+1 Dawid Kustra
12' Szymon Wojciechowski
10' Przemysław Sobociński
2. kolejka
Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności