Widzew II Łódź SA | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 21
Strzelone bramki 85
Stracone bramki 15
Klasa okręgowa
17 04/2021 16:00
KKS Koluszki 0:5 Widzew II Łódź SA Koluszkowski Klub Sportowy ( Koluszki )
86' SEBASTIAN RUDOL
67' GRZEGORZ BROCHOCKI
52' JAKUB KMITA
9' FUNDAMBU MERVEILLE
2' DANIEL MĄKA
49' Krzysztof Grzelak
14' SEBASTIAN KRAKOWSKI
22. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2021 17:00
AKS SMS ŁÓDŹ 0:10 Widzew II Łódź SA AKS SMS Łódź (Łódź-Widzew, Milionowa 12)
90'+1 JAKUB KMITA
87' FUNDAMBU MERVEILLE
75' FUNDAMBU MERVEILLE
73' FUNDAMBU MERVEILLE
69' PETAR MIKULIĆ
60' DAWID TELESTAK
54' FUNDAMBU MERVEILLE
33' JAKUB KMITA
32' SEBASTIAN RUDOL
19' MATEUSZ MALEC
24' DAWID TELESTAK
21. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2020 14:00
GKS Ksawerów 2:2 Widzew II Łódź SA Stadion Gminy Ksawerów (Wola Zaradzyńska, mjr. Hubala 55)
90'+3 Marcin Olejnik
90' Szymon Ziółkowski
75' KRYSTIAN STOPA
11' KRYSTIAN STOPA
68' Daniel Dudziński
49' DAWID OWCZAREK
16. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2020 20:00
Widzew II Łódź SA 1:2 Różyca Obiekty Treningowe Widzewa-MOSiR (Łódź-Widzew, Stanisława Małachowskiego 5/7/9)
75' MICHAŁ KARPICKI
40' KACPER SŁUŻAŁEK
30' WOJCIECH KACZMAREK
58' MICHAŁ KARPICKI
36' WOJCIECH KACZMAREK
36' MATEUSZ MALEC
5. kolejka
Puchar Polski "Etap Łódzki"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2020 20:00
Widzew II Łódź SA 0:1 Różyca Obiekty Treningowe Widzewa-MOSiR (Łódź-Widzew, Stanisława Małachowskiego 5/7/9)
42' MICHAŁ KARPICKI
13' KONRAD CIEŚLAK
90'+1 DOMINIK NAJDEREK
86' Rafał Chorąży
63' MACIEJ KONEWKA
55' JAKUB WIESZCZYCKI
49' RADOSŁAW WAWRZENIAK
14' Dawid Owczarek
10' WITOLD KURZAWA
2. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2020 19:00
KAS KONSTANTYNÓW 3:7 Widzew II Łódź SA Centrum Sportu i Rekreacji (Konstantynów Łódzki, Wolności 60)
78' Adrian Bąkowicz
72' Piotr Stelmasiak
84' JAKUB SZLASKI
69' JAKUB SZLASKI
67' JAKUB SZLASKI
61' JAKUB WIESZCZYCKI
66' MATEUSZ WDÓWKA
59' GRZEGORZ BROCHOCKI
41' JAKUB SZLASKI
37' MATEUSZ GOŁDA
87' Jacek Światłowski
83' JAKUB WIESZCZYCKI
9' Adrian Żurkowski
9' KAMIL OWCZARCZYK
12. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2020 11:00
Widzew II Łódź SA 3:1 Zawisza Rzgów Obiekty Treningowe Widzewa-MOSiR (Łódź-Widzew, Stanisława Małachowskiego 5/7/9)
86' MATEUSZ BIEŃ
80' GRZEGORZ BROCHOCKI
75' SEBASTIAN AWIERIANOW
69' MATEUSZ MALEC
68' MATEUSZ GOŁDA
68' ERYK BOMBA
11. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 16:00
PTC Pabianice 0:4 Widzew II Łódź SA Stadion PTC (Pabianice, Stefanii Sempołowskiej 6)
78' GRZEGORZ BROCHOCKI
61' MATEUSZ GOŁDA
41' JAKUB SZLASKI
37' MARCEL PIĘCZEK
81' Łukasz Sikorski
75' Adam Siwirski
58' KACPER ANTOSZCZYK
10. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2020 11:00
Widzew II Łódź SA 5:0 GLKS Dłutów Obiekty Treningowe Widzewa-MOSiR (Łódź-Widzew, Stanisława Małachowskiego 5/7/9)
87' KONRAD CIEŚLAK
81' JAKUB SZLASKI
77' MARCEL PIĘCZEK
74' Patryk Stępiński
56' MARCEL PIĘCZEK
55' Marcin Ciniewski
45'+2 SEBASTIAN RUDOL
21' DOMINIK NAJDEREK
20' Dawid Rula
9. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2020 16:00
Orzeł Parzęczew 0:10 Widzew II Łódź SA Orzeł Parzęczew (Parzęczew, św. Rocha 1)
77' MARCEL PIĘCZEK
75' MATEUSZ GOŁDA
72' MATEUSZ GOŁDA
71' MARCEL PIĘCZEK
57' MATEUSZ MALEC
45' GRZEGORZ BROCHOCKI
38' MARCEL PIĘCZEK
30' KONRAD GUTOWSKI
8' GRZEGORZ BROCHOCKI
8' DANIEL MĄKA
88' PATRYK PISERA
47' Robert Czekalski
44' JAKUB MAMEŁKA
8. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2020 20:00
Widzew II Łódź SA 4:1 Start Brzeziny Start Brzeziny (Brzeziny, Sportowa 1)
87' DAMIAN ZWIĄZEK
76' MATEUSZ GOŁDA
72' MARCEL PIĘCZEK
34' BARTŁOMIEJ SZADKOWSKI
45' ROBERT PROCHOWNIK
86' Artur Głowiński
62' Tomasz Kaźmierczak
48' BARTŁOMIEJ SZADKOWSKI
1. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 09/2020 11:00
Widzew II Łódź SA 6:1 Termy Uniejów Obiekty Treningowe Widzewa-MOSiR (Łódź-Widzew, Stanisława Małachowskiego 5/7/9)
75' KAMIL DRĄŻCZYK
69' GRZEGORZ BROCHOCKI
68' DAMIAN ZWIĄZEK
62' JAKUB SZLASKI
42' JAKUB SZLASKI
19' GRZEGORZ BROCHOCKI
3' WŁODZIMIERZ NOWAK
61' Szymon Izydorczyk
43' Michał Aninowski
34' DOMINIK NAJDEREK
7. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2020 13:00
Sarnów 1:8 Widzew II Łódź SA GLKS Sarnów/Dalików (Dalików, Łęczycka 3)
69' KAMIL DRĄŻCZYK
72' JAKUB SZLASKI
63' JAKUB SZLASKI
54' GRZEGORZ BROCHOCKI
42' MATEUSZ GOŁDA
39' GRZEGORZ BROCHOCKI
26' DAWID TELESTAK
6' DAWID TELESTAK
21' Bartłomiej Stanisławski
90' Aleksander Szymajda
32' Dawid Piątkowski
6. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2020 17:30
72' MATEUSZ JĘCZKOWSKI
86' DAMIAN POKORSKI
84' FILIP PRZYBUŁEK
67' MICHAŁ SZCZEŚNIAK
57' KONRAD CIEŚLAK
41' MICHAŁ SZCZEŚNIAK
38' KAMIL DRĄŻCZYK
33' MICHAŁ SZCZEŚNIAK
25' DAMIAN POKORSKI
24' FILIP PRZYBUŁEK
18' MATEUSZ BIEŃ
11' FILIP PRZYBUŁEK
20' Kamil Pokrzywiński
3. kolejka
Puchar Polski "Etap Łódzki"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2020 16:00
Widzew II Łódź SA 0:1 AKS SMS ŁÓDŹ Obiekty Treningowe Widzewa-MOSiR (Łódź-Widzew, Stanisława Małachowskiego 5/7/9)
57' JAKUB MAŚLAK
85' MATEUSZ POHLID
81' MATEUSZ GOŁDA
72' JAKUB KMITA
20' DAWID TELESTAK
4. kolejka
Klasa okręgowa ""Keeza" Łódź" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności