WARTA Śrem | E1

Mecze rozegrane 22
Strzelone bramki 40
Stracone bramki 290
E1 Orlik
08 06/2019 09:00
WARTA Śrem 0:15 SUCHARY I Suchy Las Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
49' ERWIN MYSIAK
48' ERWIN MYSIAK
44' FILIP MACHURA
42' ADAM GHAVATI
35' FILIP MACHURA
34' ADAM GHAVATI
31' ERWIN MYSIAK
28' MAKSYMILIAN PIETROWICZ
26' ERWIN MYSIAK
23' MATEUSZ KLIMEK
19' KRZYSZTOF CICHY
17' MAKSYMILIAN MŁYNARCZYK
9' MATEUSZ KLIMEK
5' MAKSYMILIAN PIETROWICZ
3' MAKSYMILIAN PIETROWICZ
22. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2019 12:00
WARTA II POZNAŃ 6:3 WARTA Śrem Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)
40' JAN KOSIK
39' MIKOŁAJ BIERŁA
28' MIKOŁAJ BIERŁA
41' PIOTR WŁODARCZYK
30' DAWID NETTMANN
31' DAWID NETTMANN
34' STANISŁAW PINDUR
29' STANISŁAW PINDUR
26' STANISŁAW PINDUR
21. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 05/2019 09:00
WARTA Śrem 3:29 UKS AP Reissa Poznań Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
49' ALAN RABIEJ
48' JAKUB SIÓDMIAK
48' ALAN RABIEJ
47' ALAN RABIEJ
47' ALAN RABIEJ
46' WITOLD POKORA
45' WITOLD POKORA
45' WITOLD POKORA
45' WITOLD POKORA
41' JAKUB SIÓDMIAK
39' JAKUB SIÓDMIAK
38' WITOLD POKORA
35' ALAN RABIEJ
34' ALEKS KUBIAK
32' ALAN RABIEJ
31' WITOLD POKORA
22' RAJAN KAŹMIERSKI
21' RAJAN KAŹMIERSKI
19' MIKOŁAJ DAĆKUS
18' JAKUB GRZEŚKOWIAK
18' JAKUB GRZEŚKOWIAK
15' WITOLD POKORA
13' KACPER GRZEŚKOWIAK
12' ALAN RABIEJ
8' ALAN RABIEJ
7' ALEKS KUBIAK
3' ALAN RABIEJ
2' ALEKS KUBIAK
1' ALEKS KUBIAK
41' KACPER GRZEŚKOWIAK
26' MIKOŁAJ BIERŁA
9' ALEKSANDER SOŁTYSIAK
20. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 12:00
KS Canarinhos I Skórzewo 14:2 WARTA Śrem Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)
50' ALEX KURPIEWSKI
49' HUBERT SZCZEPAŃSKI
43' BOGUMIŁ JAKUBCZAK
41' KRYSTIAN BIJACZEWSKI
40' Karol Prosiński
38' KRYSTIAN BIJACZEWSKI
37' Karol Prosiński
37' KRYSTIAN BIJACZEWSKI
36' KRYSTIAN BIJACZEWSKI
29' HUBERT SZCZEPAŃSKI
22' ALEKSANDER SOŁTYSIAK
21' HUBERT SZCZEPAŃSKI
16' MAKSYMILIAN WASILEWSKI
14' MAKSYMILIAN WASILEWSKI
9' Karol Prosiński
4' WIKTOR PAJĄCZKOWSKI
19. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 09:00
WARTA Śrem 3:16 UKS Śrem Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
8' MIKOŁAJ KOWALSKI
46' JĘDRZEJ JANKOWIAK
28' JĘDRZEJ JANKOWIAK
18' JĘDRZEJ JANKOWIAK
37' PIOTR ŚWITAŁA
25' PIOTR ŚWITAŁA
22' PIOTR ŚWITAŁA
48' FILIP NOWAK
29' FILIP NOWAK
12' FILIP NOWAK
9' FILIP NOWAK
49' MIŁOSZ SZCZEPANIAK
40' MIŁOSZ SZCZEPANIAK
38' MIŁOSZ SZCZEPANIAK
36' MIŁOSZ SZCZEPANIAK
6' ADAM WIERSKI
32' MIKOŁAJ BIERŁA
24' MIKOŁAJ BIERŁA
7' BARTOSZ LANGE
18. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 05/2019 17:30
WARTA Śrem 0:27 WARTA I POZNAŃ Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
33' HUBERT BULIŃSKI
36' WOJCIECH GOLAK
49' WOJCIECH KASZKOWIAK
48' WOJCIECH KASZKOWIAK
44' MARCEL KOLENDA
43' WOJCIECH GOLAK
41' KACPER GRZEŚKOWIAK
38' WOJCIECH GOLAK
34' HUBERT BULIŃSKI
32' WOJCIECH ŚCIUBEŁ
29' IGOR PYŻALSKI
28' WOJCIECH GOLAK
27' WOJCIECH GOLAK
26' WOJCIECH GOLAK
24' WOJCIECH GOLAK
23' IGOR PYŻALSKI
22' WOJCIECH GOLAK
20' WOJCIECH KASZKOWIAK
19' WOJCIECH GOLAK
16' WOJCIECH GOLAK
14' WOJCIECH GOLAK
12' WOJCIECH GOLAK
10' HUBERT BULIŃSKI
8' WOJCIECH GOLAK
6' WOJCIECH GOLAK
4' HUBERT BULIŃSKI
2' IGOR PYŻALSKI
16. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 12:30
LECH Poznań 14:1 WARTA Śrem Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)
48' JAKUB MAĆKOWIAK
45' OLGIERD JACKOWSKI
44' OLGIERD JACKOWSKI
43' OLGIERD JACKOWSKI
41' MATEUSZ BENTKOWSKI
31' MARCEL MISCHKE
22' WIKTOR WESOŁOWSKI
25' MARCEL MISCHKE
15' MARCEL MISCHKE
24' MATEUSZ BENTKOWSKI
19' MATEUSZ BENTKOWSKI
13' MATEUSZ BENTKOWSKI
11' FILIP SIERŻANT
6' OLGIERD JACKOWSKI
2' OLGIERD JACKOWSKI
17. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 04/2019 10:00
POLONIA I Środa Wlkp. 17:0 WARTA Śrem Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, gen. Bora Komorowskiego .)
49' JAKUB JAŚKOWIAK
48' JAKUB JAŚKOWIAK
47' WIKTOR MOTYL
46' JAKUB JAŚKOWIAK
44' WIKTOR MOTYL
39' JAKUB MICHALAK
37' OLIWIER PACHOLSKI
33' ADRIAN WOJCIECHOWSKI
30' OLIWIER PACHOLSKI
26' OLIWIER PACHOLSKI
22' OLIWIER PACHOLSKI
18' JAKUB JAŚKOWIAK
13' JAKUB JAŚKOWIAK
11' JAKUB JAŚKOWIAK
6' WIKTOR MOTYL
5' PATRYK KARCZEWSKI
1' OLIWIER PACHOLSKI
15. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 04/2019 09:00
WARTA Śrem 2:5 FC POZNANIAK POZNAŃ Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
45' WIKTOR HELIASZ
33' MARCEL GIEZEK
25' MICHAŁ HAENEL
18' STANISŁAW MICHALAK
3' Leon Jęchorek
50' BARTOSZ LANGE
40' JAKUB MAĆKOWIAK
14. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 10:00
SOKÓŁ Pniewy 9:1 WARTA Śrem Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)
30' KACPER GRZEŚKOWIAK
50' ANTONI SOBCZYŃSKI
49' KONRAD GOLISZ
45' KONRAD GOLISZ
44' ALAN KOWALEWSKI
42' GRACJAN MOTYKA
29' MATEUSZ HELWING
14' ALAN KOWALEWSKI
6' KONRAD GOLISZ
1' KONRAD GOLISZ
13. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 04/2019 17:30
WARTA Śrem 4:4 AS ORLIK KAŹMIERZ Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
37' MATEUSZ SZCZEPANIAK
12' DOMINIK GAŁKA
14' BARTŁOMIEJ GNALICKI
7' BARTŁOMIEJ GNALICKI
38' BARTOSZ LANGE
22' MIKOŁAJ BIERŁA
5' MIKOŁAJ BIERŁA
2' MIKOŁAJ BIERŁA
12. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2018 09:00
SUCHARY I Suchy Las 12:3 WARTA Śrem Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)
49' MARCEL KOLENDA
48' MARIUSZ CIESIELSKI
28' MARCIN GAŁUSZKA
50' LIAM TIILIKAINEN
47' ADAM GHAVATI
45' ADAM GHAVATI
35' LIAM TIILIKAINEN
34' LIAM TIILIKAINEN
33' MAKSYMILIAN PIETROWICZ
30' LIAM TIILIKAINEN
29' LIAM TIILIKAINEN
26' LIAM TIILIKAINEN
23' WIKTOR ŁASZYŃSKI
6' WITOLD JAJKO
2' MAKSYMILIAN PIETROWICZ
11. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 09:00
WARTA Śrem 2:11 WARTA II POZNAŃ Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
49' MATEUSZ WOŹNIAK
48' MATEUSZ WOŹNIAK
47' MATEUSZ WOŹNIAK
42' MAKSYMILIAN ROZWADOWSKI
39' ADAM SKAŁA
35' JAN KOSIK
29' ERNEST ŚLIWIŃSKI
24' ADAM SKAŁA
22' ADAM SKAŁA
11' JAKUB BULIŃSKI
6' ADAM MICHALAK
44' KRYSTIAN TOMCZAK
5' ALEKSANDER SOŁTYSIAK
10. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 10:00
UKS AP Reissa Poznań 14:0 WARTA Śrem UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)
49' PIOTR KAMIŃSKI
39' BARTOSZ SOBÓTKA
33' BARTOSZ SOBÓTKA
30' WIKTOR KAROLAK
29' BARTOSZ PUCHACZ
24' ALEKSANDER PIENIOWSKI
21' ALEKSANDER PIENIOWSKI
20' ALEKSANDER PIENIOWSKI
19' JEREMI ROZWADOWSKI
13' PIOTR KAMIŃSKI
9' JAKUB SOWŃSKI
5' BARTOSZ SOBÓTKA
2' PIOTR KAMIŃSKI
1' PIOTR KAMIŃSKI
9. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 09:00
WARTA Śrem 2:7 KS Canarinhos I Skórzewo Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
45' ALEKSANDER SOŁTYSIAK
40' BOGUMIŁ JAKUBCZAK
30' MATEUSZ TAJDEL
27' MAKSYMILIAN WASILEWSKI
23' MAKSYMILIAN WASILEWSKI
17' KUBA FALKIEWICZ
15' MATEUSZ TAJDEL
6' MATEUSZ TAJDEL
2' MARIUSZ CIESIELSKI
8. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 10:00
UKS Śrem 9:3 WARTA Śrem UKS Śrem (Śrem, Dezyderego Chłapowskiego 12)
31' AGATA WEŁNIC
38' ALEKSANDER SOŁTYSIAK
3' ALEKSANDER SOŁTYSIAK
42' PIOTR ŚWITAŁA
30' WOJTEK DORSZ
40' FILIP NOWAK
25' FILIP NOWAK
13' FILIP NOWAK
44' MIKOŁAJ KOWALSKI
23' MIKOŁAJ KOWALSKI
20' MIKOŁAJ KOWALSKI
1' MIKOŁAJ KOWALSKI
7. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2018 10:00
WARTA Śrem 2:22 LECH Poznań Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
50' MATEUSZ BENTKOWSKI
48' WIKTOR WESOŁOWSKI
43' MARCEL MISCHKE
41' MATEUSZ BENTKOWSKI
32' MATEUSZ BENTKOWSKI
29' SZYMON MAŁECKI
27' SZYMON MAŁECKI
25' WIKTOR WESOŁOWSKI
24' OLGIERD JACKOWSKI
23' MARCEL MISCHKE
22' MARCEL MISCHKE
20' WIKTOR WESOŁOWSKI
18' MARCEL PAUCH
17' OLGIERD JACKOWSKI
15' MARCEL PAUCH
14' MATEUSZ BENTKOWSKI
13' OLGIERD JACKOWSKI
10' OLGIERD JACKOWSKI
9' OLGIERD JACKOWSKI
6' MARCEL MISCHKE
3' FILIP WACHOWSKI
2' OLGIERD JACKOWSKI
47' KACPER GRZEŚKOWIAK
12' MARIUSZ CIESIELSKI
6. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2018 10:00
WARTA I POZNAŃ 24:0 WARTA Śrem Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)
38' JAKUB JARZĘBOWSKI
33' JAKUB JARZĘBOWSKI
29' HUBERT BULIŃSKI
37' WOJCIECH KASZKOWIAK
28' WOJCIECH KASZKOWIAK
41' RADOSŁAW PISKOR
40' RADOSŁAW PISKOR
24' RADOSŁAW PISKOR
18' RADOSŁAW PISKOR
49' IGOR PYŻALSKI
48' IGOR PYŻALSKI
47' IGOR PYŻALSKI
19' IGOR PYŻALSKI
17' IGOR PYŻALSKI
16' IGOR PYŻALSKI
50' MILAN WOJTASZEK
34' MILAN WOJTASZEK
27' MILAN WOJTASZEK
4' MILAN WOJTASZEK
36' WOJCIECH GOLAK
35' WOJCIECH GOLAK
11' WOJCIECH GOLAK
7' WOJCIECH GOLAK
2' WOJCIECH GOLAK
5. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 10:00
WARTA Śrem 0:14 POLONIA I Środa Wlkp. Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
48' PATRYK KARCZEWSKI
45' PATRYK KARCZEWSKI
43' ADAM WIERSKI
39' OLIWIER PACHOLSKI
34' OLIWIER PACHOLSKI
30' OLIWIER PACHOLSKI
24' ADAM WIERSKI
22' ADAM WIERSKI
20' ADRIAN WOJCIECHOWSKI
17' ADAM WIERSKI
12' PIOTR KAMIŃSKI
8' ALEKS PIOTROWSKI
6' WIKTOR MOTYL
3' ADRIAN WOJCIECHOWSKI
4. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 09:30
FC POZNANIAK POZNAŃ 7:3 WARTA Śrem Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego 107)
49' MIKOŁAJ BIERŁA
29' MIKOŁAJ BIERŁA
20' MIKOŁAJ BIERŁA
48' MATEUSZ DZIWISZ
32' PATRYK WAGNER
8' WIKTOR HELIASZ
28' MARCEL GIEZEK
7' MARCEL GIEZEK
12' KAJETAN MICHALAK
2' KAJETAN MICHALAK
3. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 10:00
WARTA Śrem 3:6 SOKÓŁ Pniewy Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
50'+3 GRACJAN MOTYKA
50' ALAN KOWALEWSKI
44' KONRAD GOLISZ
33' GRACJAN MOTYKA
30' GRACJAN MOTYKA
25' JAKUB PLUSKOTA
36' HUBERT IDCZAK
28' MIKOŁAJ BIERŁA
2' MIKOŁAJ BIERŁA
2. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 10:00
AS ORLIK KAŹMIERZ 6:3 WARTA Śrem AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )
43' KACPER GRZEŚKOWIAK
30' MIKOŁAJ BIERŁA
27' MIKOŁAJ BIERŁA
44' DOMINIK GAŁKA
21' MARCIN SZPULEWSKI
42' BARTŁOMIEJ GNALICKI
41' BARTŁOMIEJ GNALICKI
22' BARTŁOMIEJ GNALICKI
14' BARTŁOMIEJ GNALICKI
1. kolejka
Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności