WARTA Śrem | E1

Mecze rozegrane 23
Strzelone bramki 118
Stracone bramki 94
E1 Orlik
16 06/2018 14:30
SF LUBOŃ 0:8 WARTA Śrem Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)
50'+3 EMIL BARTKOWIAK
50'+2 EMIL BARTKOWIAK
50' EMIL BARTKOWIAK
37' SZYMON DOBRAS
32' IGOR DROŻDŻYŃSKI
28' ADAM SZULC
25' IGOR DROŻDŻYŃSKI
23' SZYMON DOBRAS
22. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2018 09:00
WARTA Śrem 5:10 SOKÓŁ Duszniki Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
50' FRANCISZEK SKRZYPEK
49' DAWID SĘKOWSKI
45' DAWID SĘKOWSKI
43' FRANCISZEK SKRZYPEK
11' SZYMON DOBRAS
50'+1 ANTONI ŁUKASZYK
46' JAKUB PIECHOCKI
44' MARCIN STAROSTA
36' SZYMON CZERWIŃSKI
34' ANTONI ŁUKASZYK
25' BARTOSZ MALINOWSKI
20' SZYMON CZERWIŃSKI
16' JAKUB PIECHOCKI
7' ANTONI ŁUKASZYK
3' BARTOSZ MALINOWSKI
21. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 05/2018 10:00
KORONA ZAKRZEWO 6:8 WARTA Śrem Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )
48' ADAM SZULC
44' ADAM SZULC
40' ADAM SZULC
37' IGOR DROŻDŻYŃSKI
23' HUBERT KONIECZNY
19' HUBERT KONIECZNY
13' MATEUSZ DUKAT
6' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
27' ŁUKASZ KAŃDUŁA
26' ŁUKASZ KAŃDUŁA
20' ŁUKASZ KAŃDUŁA
12' JAKUB SIEKLUCKI
8' JAKUB ADAMCZAK
4' NIKODEM MICHALAK
20. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2018 09:00
WARTA Śrem 2:5 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
40' KACPER TULISZKA
35' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
31' MACIEJ STĘPA
20' OLIWER POTOK
18' MATEUSZ GÓRCZYŃSKI
14' TYMON ŚLEDZIŃSKI
11' TYMON ŚLEDZIŃSKI
19. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 05/2018 18:30
CHROBRY GNIEZNO 11:0 WARTA Śrem Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)
45' TYMOTEUSZ DRZEWIECKI
40' DOMINIK RADOMSKI
39' JAKUB FLETA
37' OLIWIER KUBACKI
32' JAKUB FLETA
29' TYMOTEUSZ DRZEWIECKI
24' ALAN ZAMIARA
18' JAKUB KOWALSKI
10' TYMOTEUSZ DRZEWIECKI
7' JAKUB FLETA
2' XAVIER BUJAK
18. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 10:00
WARTA Śrem 6:3 AKF POZNAŃ Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
50' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
48' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
45' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
36' HUBERT KONIECZNY
43' HUBERT GŁACZYŃSKI
23' KACPER LEŚNICZAK
20' HUBERT GŁACZYŃSKI
7' HUBERT KONIECZNY
4' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
17. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 15:00
WARTA Śrem 9:0 MAWIT Lwówek Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
45' SZYMON DOBRAS
34' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
27' MATEUSZ DUKAT
24' DAWID SĘKOWSKI
21' DAWID SĘKOWSKI
20' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
15' FRANCISZEK SKRZYPEK
7' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
6' SZYMON DOBRAS
16. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 04/2018 10:00
NAP Polonia NOWY TOMYŚL 9:5 WARTA Śrem NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)
46' MATEUSZ DUKAT
38' IGOR DROŻDŻYŃSKI
27' IGOR DROŻDŻYŃSKI
21' IGOR DROŻDŻYŃSKI
19' SZYMON DOBRAS
50' KACPER TALAGA
30' KACPER DZIECHCIAREK
20' OSKAR HOFFMANN
20' KAROL FIGIELSKI
18' IGOR TATARSKI
8' IGOR CHLEBOWSKI
6' IGOR DROŻDŻYŃSKI
2' ŁUKASZ KUSTER
1' ŁUKASZ KUSTER
15. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2018 11:00
POLONIA I Środa Wlkp. 10:1 WARTA Śrem Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )
50' ADAM SZULC
47' BORYS MARKIEWICZ
44' BORYS MARKIEWICZ
37' JAN POŚLEDNI
34' JAN POŚLEDNI
33' MARCIN SKROBICH
29' OSKAR POPIS
26' OSKAR POPIS
19' JAKUB WUJEK
16' JAN POŚLEDNI
9' MARCIN SKROBICH
13. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 03/2018 15:00
WARTA Śrem 8:6 PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
49' FRANCISZEK SKRZYPEK
40' ADAM SZULC
35' IGOR DROŻDŻYŃSKI
28' SZYMON DOBRAS
26' ADAM SZULC
30' IGNACY GÓRNY
21' FRYDERYK GÓRNY
16' KACPER MAŁECKI
11' MAKSYMILIAN DEPPE
6' ALEKSANDER MICHAŁOWICZ
1' ALEKSANDER MICHAŁOWICZ
15' IGOR DROŻDŻYŃSKI
10' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
5' IGOR DROŻDŻYŃSKI
12. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2017 18:00
WARTA Śrem 3:1 SF LUBOŃ Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
37' PIOTR SZULC
45' BARTOSZ NOWAK
42' IGOR DROŻDŻYŃSKI
10' SZYMON DOBRAS
11. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 10:00
SOKÓŁ Duszniki 5:0 WARTA Śrem Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)
49' BARTOSZ MALINOWSKI
39' MARCIN STAROSTA
35' ANTONI ŁUKASZYK
17' MARCIN STAROSTA
10' JAKUB PIECHOCKI
10. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2017 10:00
WARTA Śrem 21:0 KORONA ZAKRZEWO Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)
50' IGOR DROŻDŻYŃSKI
44' OLIWIER KREMPULEC
41' DAWID SĘKOWSKI
38' EMIL KASPRZAK
36' OLIWIER KREMPULEC
35' OLIWIER KREMPULEC
33' SZYMON DOBRAS
31' SZYMON DOBRAS
29' SZYMON DOBRAS
28' SZYMON DOBRAS
26' SZYMON DOBRAS
25' IGOR CHLEBOWSKI
20' SZYMON DOBRAS
17' FRANCISZEK SKRZYPEK
12' SZYMON DOBRAS
10' MACIEJ STĘPA
9' OLIWIER KREMPULEC
7' SZYMON DOBRAS
5' SZYMON DOBRAS
3' OLIWIER KREMPULEC
1' SZYMON DOBRAS
9. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 10:00
AKF POZNAŃ 4:5 WARTA Śrem AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)
49' MACIEJ STĘPA
38' SZYMON DOBRAS
37' SZYMON DOBRAS
26' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
20' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
46' HUBERT GŁACZYŃSKI
26' HUBERT GŁACZYŃSKI
6' WIKTOR WOJTALA
3' PIOTR KAMIŃSKI
6. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2017 11:00
MAWIT Lwówek 2:8 WARTA Śrem Mawit Lwówek o (Lwówek, Gimnazjalna )
42' IGOR DROŻDŻYŃSKI
39' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
38' IGOR DROŻDŻYŃSKI
21' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
17' IGOR DROŻDŻYŃSKI
16' IGOR DROŻDŻYŃSKI
8' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
2' SZYMON DOBRAS
48' MILAN WŁODARCZYK
14' Nikodem Heliasz
5. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 09/2017 19:00
PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY 4:9 WARTA Śrem PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )
46' MATEUSZ DUKAT
43' EMIL BARTKOWIAK
21' IGOR DROŻDŻYŃSKI
20' DAWID SĘKOWSKI
32' SZYMON DOBRAS
15' SZYMON DOBRAS
9' SZYMON DOBRAS
36' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
6' MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
47' KRZYSZTOF JANAS
45' KRZYSZTOF JANAS
31' KACPER MAŁECKI
22' MAKSYMILIAN DEPPE
1. kolejka
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności