VICTORIA WYSOGOTOWO | E2

Mecze rozegrane 9
Strzelone bramki 18
Stracone bramki 111
E2 Orlik
03 11/2018 10:00
GROM Plewiska 10:1 VICTORIA WYSOGOTOWO Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)
18' FRANCISZEK KANIEWSKI
50' MAURYCY SŁABY
47' MAURYCY SŁABY
29' MAURYCY SŁABY
31' IGNACY MAJEWSKI
28' IGNACY MAJEWSKI
11' FILIP PIĄTKOWSKI
25' MIKOŁAJ KOMINIAK
22' MIKOŁAJ KOMINIAK
19' MIKOŁAJ KOMINIAK
2' MIKOŁAJ KOMINIAK
10. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 17:00
VICTORIA WYSOGOTOWO 4:13 KOZIOŁEK POZNAŃ Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)
45' ALEKSANDER HEJNA
41' ALEKSANDER HEJNA
39' ALEKSANDER HEJNA
19' JAN STAWNIAK
17' JAN STAWNIAK
13' JAN STAWNIAK
46' DENNIS DUDEK
25' DENNIS DUDEK
33' ADAM BARTŁOMIEJCZAK
6' JAKUB FIGASZEWSKI
39' ADAM BARTŁOMIEJCZAK
23' ADAM BARTŁOMIEJCZAK
1' ADAM BARTŁOMIEJCZAK
32' ANTONI SZYMAŃSKI
17' OLAF ORGANISTA
16' WIKTOR KULIK
11' FRANCISZEK KANIEWSKI
9. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 12:00
LPFA Luboń POZNAŃ 16:0 VICTORIA WYSOGOTOWO Orlik - Luboń (Luboń, Dojazdowa )
49' Bartosz Pyrcz
43' FRANCISZEK ZAWAL
41' Bartosz Pyrcz
35' FRANCISZEK ZAWAL
34' TYMOTEUSZ LESIŃSKI
31' Mikołaj Brzeziński
30' Bartosz Pyrcz
25' FRANCISZEK ZAWAL
25' JAKUB BORKOWSKI
22' JAKUB BORKOWSKI
21' Bartosz Pyrcz
19' IGNATI DIAVGO
16' JAKUB WOJCIECHOWSKI
8' JAKUB WOJCIECHOWSKI
3' IGNATI DIAVGO
1' TYMOTEUSZ LESIŃSKI
8. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 12:00
VICTORIA WYSOGOTOWO 0:14 KS 1920 II Mosina Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)
49' Tymoteusz Torzewski
45' JAN ZIELIŃSKI
38' ALEKS DOLATA
34' JAN ZIELIŃSKI
31' SERGIUSZ GRENDEL
30' SERGIUSZ GRENDEL
26' FILIP SŁOCIŃSKI
16' ALEKS DOLATA
12' JAN ZIELIŃSKI
11' PATRYK SZULC
9' ALEKS DOLATA
4' BARTOSZ MIEDZIAREK
3' ALEKS DOLATA
2' BARTOSZ MIEDZIAREK
6. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2018 11:00
VICTORIA WYSOGOTOWO 8:10 GROM Plewiska Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)
46' IGNACY MAJEWSKI
42' JAKUB MAŚLONA
37' MAURYCY SŁABY
35' IGNACY MAJEWSKI
27' MAURYCY SŁABY
21' MAURYCY SŁABY
11' MAURYCY ZASONIEWICZ
10' MAURYCY SŁABY
5' FILIP PIĄTKOWSKI
2' IGNACY MAJEWSKI
49' Marta Głowska
44' OLAF ORGANISTA
41' OLAF ORGANISTA
35' FRANCISZEK KANIEWSKI
33' FRANCISZEK KANIEWSKI
31' JAKUB MAŚLONA
22' ADRIAN ZGRABCZYŃSKI
8' Marta Głowska
5. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2018 11:00
VICTORIA WYSOGOTOWO 0:12 LPFA Luboń POZNAŃ Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)
21' Mikołaj Brzeziński
13' JAKUB WOJCIECHOWSKI
45' FRANCISZEK ZAWAL
44' FRANCISZEK ZAWAL
38' FRANCISZEK ZAWAL
31' FRANCISZEK ZAWAL
10' FRANCISZEK ZAWAL
8' FRANCISZEK ZAWAL
49' Bartosz Pyrcz
32' Bartosz Pyrcz
18' Bartosz Pyrcz
7' Bartosz Pyrcz
3. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 12:00
PRZEMYSŁAW Poznań 9:3 VICTORIA WYSOGOTOWO Przemysław Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego .)
38' ADRIAN ZGRABCZYŃSKI
8' FRANCISZEK KANIEWSKI
33' WOJCIECH OGRODOWCZYK
47' JAKUB STASZEWSKI
49' JAKUB NIKLEWSKI
45' JAKUB NIKLEWSKI
42' DANIEL PRZYBYLAK
36' DANIEL PRZYBYLAK
31' ALAN SOBKOWIAK
30' ARTUR SOWA
18' Albert Latasiewicz
3' JAN SUCHODOLSKI
2. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2018 13:30
KS 1920 II Mosina 20:1 VICTORIA WYSOGOTOWO 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
26' OLAF ORGANISTA
33' MIKOŁAJ GUŹNICZAK
47' BARTOSZ SKRĘTY
42' ALEKS DOLATA
40' PATRYK KRECZMER-SOBKOWIAK
32' Oskar Rybacki
30' Oskar Rybacki
28' Oskar Rybacki
18' Filip Reszel
20' Filip Reszel
23' Filip Reszel
22' Filip Reszel
16' SERGIUSZ GRENDEL
14' SERGIUSZ GRENDEL
13' SERGIUSZ GRENDEL
12' SERGIUSZ GRENDEL
11' SERGIUSZ GRENDEL
8' SERGIUSZ GRENDEL
5' SERGIUSZ GRENDEL
2' SERGIUSZ GRENDEL
1' SERGIUSZ GRENDEL
1. kolejka
Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności