Victoria Rąbień | E1

Mecze rozegrane 10
Strzelone bramki 26
Stracone bramki 57
E1 Orlik
05 06/2019 17:00
MUKS Włókniarz Pabianice 10:1 Victoria Rąbień Stadion MOSiR (Pabianice, im. Stefana "Grota" Roweckiego 3)
57' MICHAŁ PAWLAK
44' DAWID DUSZYŃSKI
36' IGOR JANCZYK
34' STANISŁAW STUSIO
26' KACPER ZARZYCKI
23' DAWID IGNACZAK
20' Mateusz Kozak
15' SEBASTIAN MICHALAK
7' SEBASTIAN MICHALAK
7' IGOR JANCZYK
6' SEBASTIAN MICHALAK
9. kolejka
Łódź: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 12:00
Victoria Rąbień 3:8 FA Łódź Retkinia Boisko Victoria Rąbień (Rąbień, Słowiańska 5)
59' Krzysztof Leśniak
58' MATEUSZ GŁUCHOWSKI
55' Krzysztof Leśniak
38' Antoni Kowalczyk
37' Antoni Kowalczyk
33' JAN WIROWSKI
32' JAN WIROWSKI
16' Antoni Kowalczyk
11' Marcin Romanowski
3' JAN WIROWSKI
1' MACIEJ GRODZKI
7. kolejka
Łódź: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 05/2019 17:30
Włókniarz Konstantynów 12:1 Victoria Rąbień (Konstantynów Łódzki, Wolności 60)
58' PIOTR GRENDA
56' WIKTOR MAGDZIŃSKI
52' JULIA DAMILAK
49' IGOR WŁODARCZYK
48' JULIA DAMILAK
45' IGOR WŁODARCZYK
38' DANIEL GARNYS
37' DANIEL GARNYS
33' Krzysztof Leśniak
17' PAWEŁ KRÓLIKOWSKI
8' DANIEL GARNYS
6' PIOTR GRENDA
1' WIKTOR MAGDZIŃSKI
5. kolejka
Łódź: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 11:30
KAS Konstantynów 6:4 Victoria Rąbień Centrum Sportu i Rekreacji (Konstantynów Łódzki, Wolności 60)
41' Hajzrel Franciszek
29' MICHAŁ PAWLAK
19' Krzysztof Leśniak
12' MICHAŁ PAWLAK
60' FRANCISZEK KARDAS
59' JAKUB CAL
26' FRANCISZEK KARDAS
21' JAN WITKOWSKI
15' MATEUSZ ŻYŻYŃSKI
4' FRANCISZEK KARDAS
6. kolejka
Łódź: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 04/2019 17:30
Victoria Rąbień 7:0 Orzeł Piątkowisko Boisko Victoria Rąbień (Rąbień, Słowiańska 5)
50' Jakub Werbiński
37' Maciej Leszyński
32' Maciej Leszyński
29' ALEKSANDER DWOJACKI
21' ALEKSANDER DWOJACKI
10' Krzysztof Leśniak
3' Krzysztof Leśniak
3. kolejka
Łódź: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 04/2019 17:00
Victoria Rąbień 4:6 KAS Konstantynów Boisko Victoria Rąbień (Rąbień, Słowiańska 5)
7' Jakub Werbiński
5' Krzysztof Leśniak
2' JAN WITKOWSKI
1' Jakub Werbiński
10' FRANCISZEK KARDAS
9' MATEUSZ ŻYŻYŃSKI
8' MATEUSZ ŻYŻYŃSKI
6' Alan Siewierski
4' ALEKSANDER MAJTCZAK
3' MATEUSZ ŻYŻYŃSKI
1. kolejka
Łódź: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności