Victoria Kałuszyn | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 16
Strzelone bramki 16
Stracone bramki 70
Klasa okręgowa
16 11/2019 13:00
Tygrys Huta Mińska 5:0 Victoria Kałuszyn Boisko w Hucie Mińskiej (Huta Mińska, Szkolna 1)
90' Mateusz Omieciuch
85' Mateusz Omieciuch
60' KONRAD BIESIADA
51' Mateusz Omieciuch
26' Mateusz Omieciuch
72' Hubert Abramowski
65' Tomasz Borkowski
15. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2019 12:00
Victoria Kałuszyn 1:2 Wilga Miastków Kościelny Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
66' Bartosz Wasilka
73' Piotr Domański
75' Przemysław Gójski
90'+2 KAMIL SADOCH
90' KRYSTIAN ANUSIEWICZ
74' Kamil Latuszek
67' ALIAKSANDR MAKSIMOVICH
44' JACEK GÓJSKI
20' Piotr Kondej
18' JAKUB WARDAK
14. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 11:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6:0 Victoria Kałuszyn Boisko Budowlana (Mińsk Mazowiecki, Budowlana 2a)
85' KRYSTIAN FLIS
90'+1 Marcin Kowalczyk
88' Marcin Kowalczyk
47' MICHAŁ ROZBIEWSKI
45' JAKUB TEODORSKI
31' PATRYK NIEMYJSKI
68' Marcin Kowalczyk
58' Kamil Domański
56' PATRYK NIEMYJSKI
13. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2019 13:30
Victoria Kałuszyn 0:6 Fenix Siennica Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
80' KACPER MATOSEK
68' Bartosz Kozakiewicz
43' DARIUSZ OSICA
22' DARIUSZ OSICA
17' DARIUSZ OSICA
11' DARIUSZ OSICA
12. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:00
Płomień Dębe Wielkie 4:0 Victoria Kałuszyn Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5)
52' BARTŁOMIEJ WOŚ
51' KRYSTIAN ROGALA
40' RANSOM ETENGENENG AKANGMBA
17' BARTŁOMIEJ WOŚ
78' Daniel Matwiejczyk
76' DAWID ŁUKASIAK
62' KRYSTIAN ANUSIEWICZ
60' PAWEŁ JARZĘBSKI
48' Hubert Abramowski
40' RANSOM ETENGENENG AKANGMBA
11. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 12:00
Victoria Kałuszyn 1:2 Wektra Zbuczyn Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
28' DAMIAN PROKURAT
22' JAN MRUZ
25' JAKUB BĄCZEK
90'+2 Maciej Jasiński
84' DOMINIK PIEKUTOWSKI
77' DAMIAN GOLEC
77' Przemysław Gójski
10. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 11:00
Victoria Kałuszyn 0:5 Orzeł Unin Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
90' WOJCIECH MIGAS
83' Michał Zalewski
37' Łukasz Korgul
30' DAMIAN SZCZĘŚNIAK
5' MARIUSZ DRÓŻDŻ
70' JAKUB BĄCZEK
69' MICHAŁ PIŁKA
43' RAFAŁ ZIN
18' MARIUSZ DRÓŻDŻ
9. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 15:00
Zryw Sobolew 4:1 Victoria Kałuszyn Stadion "Zryw" Sobolew (Sobolew, Onufrego Błachnio )
90'+4 Piotr Pawlik
80' WOJCIECH MAJSTEREK
77' WOJCIECH MAJSTEREK
73' WOJCIECH MAJSTEREK
34' Michał Karpiarz
46' Mariusz Nozorek
82' RAFAŁ ZIN
76' ERYK SZCZĘSNY
58' Hubert Abramowski
51' ALIAKSANDR MAKSIMOVICH
49' PIOTR CZYŻYK
8. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 15:00
Victoria Kałuszyn 2:4 Jastrząb Żeliszew Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
90'+3 CEZARY BAREJA
83' Dorian Zając
76' Dorian Zając
70' Przemysław Gójski
6' RAFAŁ POLKOWSKI
35' Krzysztof Cabaj
90'+2 RAFAŁ ZIN
57' Kamil Domański
53' Jakub Strojek
32' Grzegorz Iskra
7. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 16:00
MKS Małkinia 3:4 Victoria Kałuszyn Stadion (Małkinia Górna, Kolejowa )
73' BARTŁOMIEJ WRÓBLEWSKI
67' Cezary Giziński
60' Cezary Maliszewski
45'+1 KAROL NIEGOWSKI
23' Przemysław Gójski
20' Przemysław Gójski
9' Przemysław Gójski
90' Tomasz Borkowski
89' Hubert Abramowski
86' Kamil Domański
76' Cezary Giziński
66' Cezary Maliszewski
48' Michał Karpiarz
6. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 16:30
Victoria Kałuszyn 2:2 Czarni Węgrów Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
63' Krzysztof Cabaj
50' Rafał Szydłowski
38' PAWEŁ WALKOWSKI
23' Dżamal Hawari
32' PAWEŁ WALKOWSKI
60' Hubert Abramowski
42' Dżamal Hawari
35' Tomasz Żurawiński
5. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 17:00
Miedzanka Miedzna 3:2 Victoria Kałuszyn stadion sportowy (Miedzna, Węgrowska 15)
81' Michał Karpiarz
9' PATRYK WINNICKI
66' Dawid Pietrzyk
40' Piotr Krysiński
12' Cezary Rytel
58' PAWEŁ WALKOWSKI
45'+1 HUBERT ŁAWECKI
45' PIOTR CZYŻYK
87' Piotr Krysiński
87' Piotr Krysiński
45' Piotr Krysiński
39' Kacper Kwiejda
4. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 17:00
Victoria Kałuszyn 0:4 Jabłonianka Jabłonna Lacka Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
74' JACEK TOCZYSKI
35' JACEK TOCZYSKI
34' Piotr Domagała
19' JACEK TOCZYSKI
86' Maciej Ołtarzewski
70' Kamil Domański
61' BARTOSZ KRĄŻAŁA
44' Piotr Domagała
39' HUBERT ŁAWECKI
3. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2019 17:00
Tygrys Huta Mińska 14:1 Victoria Kałuszyn Boisko w Hucie Mińskiej (Huta Mińska, Szkolna 1)
67' Kamil Domański
88' KONRAD BIESIADA
83' Mateusz Steć
80' MATEUSZ BARTOSZEWSKI
79' Marcin Gryglas
75' Bartosz Wocial
65' KONRAD BIESIADA
62' Mateusz Omieciuch
59' Mateusz Steć
52' Marcin Gryglas
46' Tomasz kobyliński
35' Mateusz Omieciuch
32' DANIEL ZIELIŃSKI
20' Mateusz Steć
16' DANIEL ZIELIŃSKI
67' Hubert Abramowski
2. kolejka
Puchar Polski "Siedlce"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 17:00
Naprzód Skórzec 2:1 Victoria Kałuszyn Stadion Gminny w Skórcu (Skórzec, Siedlecka 1)
88' ALIAKSANDR MAKSIMOVICH
64' PATRYK SKRZYPEK
47' TOMASZ KACPRZAK
87' Jaroslaw Kisiel
85' KAROL SZYMAŃSKI
80' PAWEŁ WALKOWSKI
61' PATRYK SZACHNOWSKI
57' Karol Chojecki
2. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 08/2019 17:30
Victoria Kałuszyn 1:4 Hutnik Huta Czechy Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
74' MATEUSZ RĘKAWEK
62' PIOTR SZOSTAK
18' PIOTR SZOSTAK
10' PIOTR SZOSTAK
80' ALIAKSANDR MAKSIMOVICH
88' Łukasz Gągol
40' PIOTR CZYŻYK
10' Krzysztof Cabaj
1. kolejka
Siedlce: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności