VICTORIA Bielawy | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 23
Strzelone bramki 31
Stracone bramki 68
Klasa okręgowa
14 03/2021 15:30
VICTORIA Bielawy 0:1 ORLĘTA Cielądz Gminne boisko w Bielawach (Bielawy, Parzew )
40' Marcin Ciesielski
88' ADRIAN WOŹNIAK
55' JAKUB BIEŃKOWSKI
35' ANTONI KACZMAREK
30' Przemysław Grzegory
20. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 11/2020 13:00
VICTORIA Bielawy 2:1 GKS Bedlno Gminne boisko w Bielawach (Bielawy, Parzew )
61' MICHAŁ WIŚNIEWSKI
66' ROBERT LIBERSKI
14' MICHAŁ WARDA
90'+4 JAKUB URBANIK
90'+2 PIOTR PEDA
80' DAWID WALCZAK
53' ADRIAN ZIELIŃSKI
34' Przemysław Grzegory
19. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2020 13:00
VICTORIA Bielawy 0:3 ZRYW Wygoda Gminne boisko w Bielawach (Bielawy, Parzew )
89' DORIAN NASALSKI
56' KACPER RZEŚNY
43' Patryk Sekuła
76' MICHAŁ MAJCHRZAK
44' HUBERT KANIA
86' Marcin Jezierski
43' Marcin Jezierski
86' Marcin Jezierski
34' MATEUSZ SEKUŁA
24' BARTOSZ TOMASZKIEWICZ
17. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2020 13:30
VICTORIA Bielawy 2:6 OLIMPIA Chąśno Gminne boisko w Bielawach (Bielawy, Parzew )
84' KAMIL GAĆ
80' KAMIL GAĆ
43' Marcin Grocholewicz
41' MICHAŁ MAJCHRZAK
40' Kamil Janikowski
30' Marcin Grocholewicz
28' MICHAŁ MAJCHRZAK
23' ADRIAN SOBIERAJSKI
90'+2 Przemysław Bury
67' MICHAŁ WARDA
48' Rafał Kołaczyński
42' MICHAŁ MAJCHRZAK
37' Bartłomiej Skoneczny
15. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 10/2020 11:15
POGOŃ Bełchów 1:4 VICTORIA Bielawy Boisko Sportowe Bełchów (Bełchów, Piaskowa 2A)
89' MICHAŁ MAJCHRZAK
88' JAKUB URBANIK
77' JAKUB URBANIK
47' MACIEJ BENEDYKCZAK
45' Michał Plichta
67' Przemysław Grzegory
65' Michał Plichta
50' Marcin Jezierski
14. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2020 15:00
WIDOK Skierniewice 4:0 VICTORIA Bielawy Stadion "Pod Lasem" (Skierniewice, Nowobielańska 102)
75' JAKUB CZERWIŃSKI
55' Wojciech Borowiec
30' KRZYSZTOF KROĆ
5' MACIEJ ZAJĄC
86' PIOTR STACHECKI
81' MATEUSZ DAŁEK
60' MICHAŁ WARDA
13. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2020 11:00
MACOVIA Maków 1:5 VICTORIA Bielawy Boisko sportowe w Makowie (Maków, Akacjowa 2)
68' MICHAŁ WARDA
46' MICHAŁ MAJCHRZAK
42' MICHAŁ MAJCHRZAK
9' MICHAŁ MAJCHRZAK
3' MICHAŁ WARDA
80' Patryk Błędowski
82' MATEUSZ CABAN
31' Arkadiusz Gasiński
11. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 09/2020 16:00
VICTORIA Bielawy 0:3 UNIA II SKIERNIEWICE Gminne boisko w Bielawach (Bielawy, Parzew )
60' MICHAŁ BOJAŃCZYK
41' Robert Kowalczyk
28' Robert Kowalczyk
29' JAKUB SEFERYŃSKI
25' JAKUB PAWELEC
21' MICHAŁ MAJCHRZAK
10. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2020 11:30
POGOŃ Godzianów 0:2 VICTORIA Bielawy Gminny Stadion Sportowy w Godzianowie (Godzianów )
81' MICHAŁ MAJCHRZAK
63' Przemysław Grzegory
83' Oskar Czarnecki
58' MICHAŁ MAJCHRZAK
42' MICHAŁ LIPIŃSKI
32' HUBERT STASIAK
16' JAKUB PARTYCKI
9. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 09/2020 16:30
VICTORIA Bielawy 0:7 GLKS Wołucza Gminne boisko w Bielawach (Bielawy, Parzew )
55' Mateusz Dzikowski
43' Damian Kozik
40' Mateusz Dzikowski
32' ADAM STANKIEWICZ
29' Mateusz Dzikowski
16' PATRYK DĘBSKI
8' Mateusz Dzikowski
84' Piotr Kociak
65' MICHAŁ WARDA
42' ADRIAN SOBIERAJSKI
78' ADRIAN SOBIERAJSKI
78' ADRIAN SOBIERAJSKI
8. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2020 16:00
MAZOVIA Rawa Mazowiecka 7:0 VICTORIA Bielawy Stadion Miejski Rawa Mazowiecka (Rawa Mazowiecka, Zamkowa 3)
81' JAKUB DUTKOWSKI
74' Paweł Wyciszkiewicz
55' ADRIAN CZARNECKI
43' MATEUSZ GRADOWSKI
38' Daniel Skoneczny
34' ARKADIUSZ KRUŚ
32' MATEUSZ GRADOWSKI
54' KAMIL STAWIŃSKI
7. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 08/2020 11:00
VICTORIA Bielawy 1:4 OLIMPIA Jeżów Gminne boisko w Bielawach (Bielawy, Parzew )
89' DARIUSZ MESZKA
65' SZYMON SKWAREK
25' SZYMON SKWAREK
10' SZYMON SKWAREK
79' Przemysław Grzegory
82' Radosław Sudak
80' ADRIAN ZIELIŃSKI
79' SZYMON SKWAREK
78' KAMIL RYBUS
71' MATEUSZ DAŁEK
48' KAROL SZCZEPAŃSKI
40' ADRIAN SOBIERAJSKI
15' SEBASTIAN PAŁYGIEWICZ
15' Piotr Kociak
6. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2020 17:00
ZRYW Wygoda 7:2 VICTORIA Bielawy Boisko Sportowe Wygoda (Wygoda 1)
9' Przemysław Grzegory
2' Szymon Panek
119' DORIAN NASALSKI
116' KACPER RZEŚNY
112' MATEUSZ SEKUŁA
104' Patryk Sekuła
97' Piotr Kociak
82' KACPER RZEŚNY
47' Patryk Sekuła
94' Patryk Sekuła
75' KONRAD WOJCIECHOWSKI
65' TOMASZ WUDKIEWICZ
3. kolejka
Puchar Polski "Skierniewice"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 08/2020 16:00
JUVENIA Wysokienice 2:1 VICTORIA Bielawy Boisko Sportowe Wysokienice (Wysokienice )
18' MICHAŁ WARDA
75' Bartłomiej Kuba
65' Michał Sala
87' SZYMON SKIBIŃSKI
73' KRYSTIAN WESELAK
47' TOMASZ ROSA
35' ADRIAN SOBIERAJSKI
28' TOMASZ FASTYN
5. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2020 18:00
VICTORIA Bielawy 0:6 MANCHATAN Nowy Kawęczyn Gminne boisko w Bielawach (Bielawy, Parzew )
62' FILIP KUBIK
59' Mariusz Bursztynowicz
45' Mariusz Bursztynowicz
28' SZYMON JAWORSKI
8' Mariusz Bursztynowicz
1' SZYMON JAWORSKI
85' PIOTR MIKULSKI
66' MICHAŁ WARDA
50' SYLWESTER KALISIAK
44' Marcin Jezierski
29' HUBERT STASIAK
4. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2020 17:30
OLYMPIC Słupia 2:0 VICTORIA Bielawy Boisko Sportowe Słupia (Słupia )
88' ARKADIUSZ ŁAPKA
44' PRZEMYSŁAW FONTAŃSKI
82' KONRAD DYBA
75' MACIEJ BENEDYKCZAK
60' KRYSTIAN WESELAK
32' ARKADIUSZ ŁAPKA
28' MICHAŁ MAJCHRZAK
28' ROBERT LIBERSKI
3. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 08/2020 15:00
ORLĘTA Cielądz 7:1 VICTORIA Bielawy Boisko Sportowe Cielądz (Cielądz )
55' ROBERT LIBERSKI
80' KRYSTIAN CIUPA
70' KRYSTIAN CIUPA
70' Mateusz Białek
66' RAFAŁ GŁĘBOCKI
60' Mateusz Białek
33' Mateusz Białek
8' Mateusz Białek
77' RAFAŁ GŁĘBOCKI
58' KACPER KOZŁOWSKI
52' KONRAD WOJCIECHOWSKI
1. kolejka
Klasa okręgowa "Keeza Skierniewice" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 07/2020 12:00
SOKÓŁ Popów 1:4 VICTORIA Bielawy Boisko Sportowe Bielawy (Bielawy )
74' MICHAŁ MAJCHRZAK
69' JAKUB URBANIK
42' MICHAŁ MAJCHRZAK
26' MICHAŁ MAJCHRZAK
2' DANIEL PIETRZAK
68' ŁUKASZ JANKOWSKI
45'+2 KONRAD WOJCIECHOWSKI
38' Piotr Kociak
2. kolejka
Puchar Polski "Skierniewice"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności