UNIA Swarzędz | Trzecia liga

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 28
Stracone bramki 20
Trzecia liga
14 11/2020 13:00
MIESZKO Gniezno 0:7 UNIA Swarzędz Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)
72' JAN PACZYŃSKI
70' Igor Jurga
76' Gerard Pińczuk
54' Gerard Pińczuk
42' Gerard Pińczuk
38' Dominik Drzewiecki
3' Dominik Drzewiecki
78' FILIP FIBOREK
70' SZYMON KLIMACKI
50' OLIVIER STROSIN
17. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2020 13:00
UNIA Swarzędz 3:1 Pogoń II Szczecin Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
80' MATEUSZ MALUŚKI
36' MAKSYMILIAN SZWAK
38' KACPER ZABORSKI
18' HUBERT KISIEL
90' PATRYK PAWŁOWSKI
79' KACPER CICHOŃ
31' Gerard Pińczuk
23' JAKUB LIS
16. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2020 13:00
UNIA Swarzędz 1:2 SOKÓŁ Kleczew Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
90' Gerard Pińczuk
66' Łukasz Zagdański
59' Dominik Chromiński
81' Łukasz Zagdański
75' Mateusz Świergiel
73' MAKSYMILIAN SZWAK
69' KONRAD KOBYLAREK
61' Wojciech Antczak
56' SZYMON BARTOSIK
13' Mateusz Roszak
14. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 10/2020 19:30
Bałtyk Gdynia 1:0 UNIA Swarzędz Narodowy Stadion Rugby w Gdyni (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
51' Michał Marczak
88' MICHAŁ BARTKOWIAK
85' SEBASTIAN DZIADKOWIEC
75' MAKSYMILIAN SZWAK
67' MAKSYM DEMIANCHUK
66' FABIAN LENGIEWICZ
60' KACPER FORNALKIEWICZ
29' JAN PACZYŃSKI
26' Wojciech Antczak
13. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2020 13:00
UNIA Swarzędz 2:0 Pomorzanin Toruń Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
81' JAN PACZYŃSKI
80' Gerard Pińczuk
67' Gerard Pińczuk
89' Gerard Pińczuk
89' Gerard Pińczuk
59' Radosław Barabasz
59' KAMIL PISKORSKI
51' WIKTOR BABIŃSKI
30' MIŁOSZ WASZCZUK
12. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2020 13:00
UNIA Swarzędz 1:2 FLOTA ŚWINOUJŚCIE Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
89' PAWEŁ ISKRA
54' PAWEŁ ISKRA
56' Dominik Drzewiecki
83' Tomasz Neumann
70' MAKSYMILIAN SZWAK
62' PAWEŁ ISKRA
60' Mateusz Świergiel
56' MICHAŁ STASIAK
28' ADRIAN KOŁAT
10. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 15:00
Nielba Wągrowiec 4:3 UNIA Swarzędz Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)
90' Tomasz Neumann
68' Filip Soboń
38' Tomasz Neumann
75' Rafał Leśniewski
69' MATEUSZ ROZMARYNOWSKI
49' ADRIAN MARCHEL
16' KACPER FRISKA
90'+4 JAKUB KUBIŃSKI
88' PAWEŁ KORALEWSKI
88' Jacek Figaszewski
78' Radosław Barabasz
76' Tomasz Neumann
74' Dawid Kołodziejczak
73' Michał Przybyła
70' Patryk Łagodziński
60' MAKSYMILIAN SZWAK
33' Dominik Drzewiecki
9. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2020 13:00
UNIA Swarzędz 0:1 Kotwica Kołobrzeg Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
13' BARTOSZ GĘSIOR
90'+4 MYKYTA VOVCHENKO
90'+3 JAN PACZYŃSKI
90' Filip Soboń
87' ONDREJ JAKUBOV
75' Wojciech Antczak
66' Igor Jurga
56' MAKSYMILIAN SZWAK
44' ALEKSANDER KOWALSKI
36' Radosław Barabasz
32' BARTOSZ KALUPA
8. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2020 13:00
KP Starogard Gdański 1:3 UNIA Swarzędz Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny (Starogard Gdański, Olimpijczyków Starogardzkich 1)
88' Radosław Barabasz
77' Igor Jurga
27' Radosław Barabasz
45' Marcin Kajca
90'+2 JAN PACZYŃSKI
90'+1 Marcin Kajca
88' ŁUKASZ KOWALCZYK
76' Wojciech Antczak
57' Tomasz Neumann
42' Bernard Powszuk
31' Igor Jurga
47' KRZYSZTOF KRAKOWIAK
27' KRZYSZTOF KRAKOWIAK
47' KRZYSZTOF KRAKOWIAK
7. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2020 13:00
UNIA Swarzędz 4:1 Gryf Wejherowo Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
79' Tomasz Neumann
66' Michał Przybyła
44' Gerard Pińczuk
22' Mateusz Molewski
7' PRZEMYSŁAW TRYTKO
76' Maciej Szymański
72' Przemysław Czerwiński
68' HUBERT KISIEL
65' Mateusz Molewski
52' KAROL BARANOWSKI
32' Radosław Barabasz
6. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 08/2020 11:00
UNIA Swarzędz 2:0 Gwardia Koszalin Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
88' Michał Przybyła
35' Radosław Barabasz
81' PAWEŁ KORALEWSKI
65' DAWID RYBACKI
38' Filip Soboń
28' JAKUB CZYŻEWSKI
19' Gerard Pińczuk
1' FABIAN WALASZCZYK
4. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2020 13:00
UNIA Swarzędz 0:3 Bałtyk Koszalin Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
45'+2 BARTŁOMIEJ PUTNO
24' Jakub Forczmański
12' BARTŁOMIEJ PUTNO
90' Igor Jurga
48' DAWID GRUCHAŁA-WĘSIERSKI
30' SZYMON WALEŃSKI
29' Jakub Forczmański
11' MAKSYMILIAN SZWAK
3. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2020 15:00
GKS Przodkowo 4:2 UNIA Swarzędz GKS Przodkowo (Przodkowo, Sportowa 1)
74' Tomasz Neumann
52' Michał Przybyła
71' Robert Wesołowski
66' Robert Wesołowski
45'+2 Mateusz Łuczak
40' Paweł Czychowski
90'+4 Marcin Dampc
81' Wojciech Antczak
69' MARCIN TOMASZEWSKI
54' Mateusz Molewski
47' Tomasz Neumann
45'+2 MATEUSZ FILIPOWIAK
18' KACPER GÓRAK
2. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 08/2020 13:00
UNIA Swarzędz 0:0 CHEMIK Police Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)
90' MARCIN TOMASZEWSKI
83' Igor Jurga
81' MICHAŁ ROSZCZYK
70' CEZARY STOLZ
61' Mateusz Jakubiak
55' OSKAR KLIMKOWICZ
23' Radosław Barabasz
1. kolejka
Trzecia liga "GRUPA II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności