UM Krynki | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 47
Stracone bramki 33
Klasa okręgowa
10 11/2019 13:00
Pomorzanka Sejny 2:1 UM Krynki Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1)
74' KRYSTIAN TAUDUL
50' Maciej Karanowski
49' Patryk Mandygraf
52' KACPER NAMIOTKO
83' KACPER NAMIOTKO
83' KACPER NAMIOTKO
35' Paweł Kuklewicz
56' Paweł Kuklewicz
56' Paweł Kuklewicz
32' Maciej Karanowski
13' ADAM MISZKIEL
14. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 11/2019 13:00
UM Krynki 2:0 Puszcza Hajnówka Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24)
90'+4 PIOTR SEWASTIANOWICZ
11' Kamil Machłajewski
86' Andrzej Kicel
61' Łukasz Płoński
56' GABRIEL ARTEMIUK
42' PIOTR WOJCIUK
24' HUBERT OJDANA
13. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 15:00
UNIA CIECHANOWIEC 0:6 UM Krynki Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1)
90'+1 KRYSTIAN TAUDUL
89' PIOTR SEWASTIANOWICZ
68' TOMASZ GDYSZYŃSKI
54' SEBASTIAN TAUDUL
51' Piotr Kaczorowski
22' Maciej Karanowski
81' TOMASZ SUPRONOWICZ
50' TOMASZ SUPRONOWICZ
81' TOMASZ SUPRONOWICZ
10. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 15:00
UM Krynki 5:1 Orlęta Czyżew Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24)
90'+3 JACEK MACHŁAJEWSKI
36' SZYMON JAŹWIŃSKI
81' Łukasz Szymanowicz
30' Łukasz Szymanowicz
8' Łukasz Szymanowicz
6' SEBASTIAN TAUDUL
72' Kamil Kasacki
65' KAMIL FEDOROWICZ
62' Andrzej Dąbrowski
27' SZYMON JAŹWIŃSKI
9. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2019 19:00
UM Krynki 1:3 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Sokółka, Mariańska 31
78' RADOSŁAW SZODA
35' DAMIAN TOCZYDŁOWSKI
19' Radosław Kabelis
7' Maciej Karanowski
56' Marcin Woronowicz
52' Marcin Griń
51' MATEUSZ ŁABIENIEC
26' TOMASZ GDYSZYŃSKI
20' DAWID TOCHWIN
11' Paweł Stelmaszek
4. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 14:00
Hetman Tykocin 3:1 UM Krynki Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1)
32' SEBASTIAN TAUDUL
54' Rafał Maliszewski
42' KRYSTIAN KWIATKOWSKI
3' Rafał Maliszewski
81' TOMASZ GDYSZYŃSKI
65' KRYSTIAN KWIATKOWSKI
53' JACEK MACHŁAJEWSKI
28' Krzysztof Kirejczyk
23' Łukasz Płoński
13' Maciej Piasecki
8. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 16:30
UM Krynki 3:1 KS GRABÓWKA Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24)
90'+2 Łukasz Szymanowicz
80' SEBASTIAN TAUDUL
13' VITALII LISNYCHENKO
50' SEBASTIAN TAUDUL
84' JAROSŁAW KRASNOPOLSKI
66' Maciej Jurczenia
7. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 16:00
UM Krynki 1:1 MOSP Białystok Białystok, Świętokrzyska
0' KAMIL GRYKO
0' KAMIL MRÓZ
0' Zbigniew Hlebowicz
0' Przemysław Szymanowicz
0' Łukasz Płoński
0' KRYSTIAN TAUDUL
55' Maciej Jurczenia
20' SZYMON KUCZYŃSKI
84' Krzysztof Kirejczyk
60' ALEKSANDER ZAKRZEWSKI
54' GABRIEL SACHAJCZUK
3. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 16:00
UM Krynki 8:1 Magnat Juchnowiec Kościelny Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24)
71' Maciej Jurczenia
59' Maciej Jurczenia
66' Przemysław Szymanowicz
57' Przemysław Szymanowicz
24' SEBASTIAN TAUDUL
10' Łukasz Szymanowicz
7' Łukasz Szymanowicz
1' Łukasz Szymanowicz
38' SZYMON SAKOWICZ
61' Grzegorz Hruświcki
36' KRYSTIAN BOGACEWICZ
5. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 15:00
Rudnia Zabłudów 4:1 UM Krynki Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16)
21' SEBASTIAN TAUDUL
71' DAMIAN OWERCZUK
45' Tomasz Czerniawski
42' Mariusz Iwanicki
15' Tomasz Czerniawski
90'+4 Kamil Kasacki
85' Tomasz Czerniawski
84' PATRYK KOROLCZUK
67' ŁUKASZ LUL
62' Maciej Karanowski
90'+3 GRZEGORZ KULIKOWSKI
58' GRZEGORZ KULIKOWSKI
90'+3 GRZEGORZ KULIKOWSKI
56' DAMIAN OWERCZUK
26' Daniel Owerczuk
15' Krzysztof Kirejczyk
4. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:00
Supraślanka Supraśl 1:5 UM Krynki Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2)
68' PIOTR SEWASTIANOWICZ
55' Łukasz Szymanowicz
21' Przemysław Szymanowicz
12' Przemysław Szymanowicz
10' Łukasz Płoński
47' Karol Maksimowicz
58' Maciej Karanowski
55' Przemysław Danielewicz
40' ADAM TEKIEŃ
28' Łukasz Płoński
20' Łukasz Szymanowicz
2. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 17:00
UM Krynki 4:2 Narew Choroszcz Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24)
90'+2 ŁUKASZ ANDZIELEWICZ
39' MICHAŁ KUCHAREWICZ
59' RAFAŁ LENCZEWSKI
37' SEBASTIAN TAUDUL
36' Przemysław Szymanowicz
26' Przemysław Szymanowicz
89' Kacper Kużel
86' MARCIN KRYSZTOPIK
21' Łukasz Płoński
11' Mateusz Szymaniuk
3' RAFAŁ LENCZEWSKI
3. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 08/2019 17:00
Orzeł Kolno 3:2 UM Krynki Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40)
86' Przemysław Szymanowicz
80' Łukasz Szymanowicz
74' Piotr Prusinowski
40' KAROL GRALA
5' Robert Brzeziński
90'+2 Zbigniew Hlebowicz
73' Łukasz Świderski
1. kolejka
Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności