UKS SMS Łódź | E2

Mecze rozegrane 10
Strzelone bramki 54
Stracone bramki 72
E2 Orlik
16 11/2019 12:00
WIDOK Skierniewice 6:2 UKS SMS Łódź Boisko (Skierniewice, Działkowa 10)
47' Adam Darnowski
50' KAROL CZAJKA
45' BŁAŻEJ CHAŁAT
28' Mikołaj Pachuca
38' OLIWIER WRÓBEL
27' SZYMON KINDEL
16' KAROL CZAJKA
14' KAROL CZAJKA
10. kolejka
Łódź: E2 Orlik Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2019 11:00
UKS SMS Łódź 7:7 SAP ANDRESPOLIA stadion SMS im. K. Górskiego (Łódź-Widzew, Milionowa 12)
51' Patryk Glinkowski
48' Paweł Stasiak
41' Tomasz Raczkowski
20' WOJCIECH SOCHA
19' Paweł Stasiak
8' Tymoteusz Walczak
3' WOJCIECH SOCHA
54' Adam Darnowski
50' Kacper Szczegielniak
47' Błażej Kołaczkowski
44' Tymon Ciupiński
39' Stefan Galicki
26' Alan Osiadły
25' Marcel Kruk
9. kolejka
Łódź: E2 Orlik Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2019 11:00
UKS SMS Łódź 13:1 Orzeł II Łódź stadion SMS im. K. Górskiego (Łódź-Widzew, Milionowa 12)
52' Arkadiusz Gołdyn
58' Marcel Kruk
54' Edgar Turek
51' Marcel Kruk
47' Kacper Szczegielniak
46' Michał Zasada
45' Adam Darnowski
38' Kacper Szczegielniak
35' Stefan Galicki
30' Michał Zasada
29' Michał Zasada
22' Michał Zasada
19' Kacper Szczegielniak
3' Stefan Galicki
7. kolejka
Łódź: E2 Orlik Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2019 18:30
UKS SMS Łódź 7:14 WIDOK Skierniewice stadion SMS im. K. Górskiego (Łódź-Widzew, Milionowa 12)
60' SZYMON KINDEL
56' MATEUSZ KAROLCZAK
54' BARTOSZ KRAWCZYK
46' JAKUB RUTKOWSKI
53' Alan Osiadły
50' Alan Osiadły
41' Kacper Szczegielniak
42' Edgar Turek
35' JAKUB RUTKOWSKI
32' BŁAŻEJ CHAŁAT
22' MATEUSZ KAROLCZAK
21' Alan Osiadły
20' MATEUSZ KAROLCZAK
16' FILIP WÓJCIK
13' SZYMON KINDEL
11' BŁAŻEJ CHAŁAT
10' BARTOSZ KRAWCZYK
9' FILIP WÓJCIK
6' SZYMON KINDEL
8' Edgar Turek
7' BŁAŻEJ CHAŁAT
5. kolejka
Łódź: E2 Orlik Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2019 17:00
Orzeł II Łódź 2:8 UKS SMS Łódź stadion SMS im. K.Górskiego (Łódź-Widzew, Milionowa 12)
58' Arkadiusz Gołdyn
46' Kacper Szczegielniak
37' Alan Osiadły
34' Kacper Szczegielniak
29' Arkadiusz Gołdyn
25' Mikołaj Pachuca
17' Kacper Szczegielniak
15' Edgar Turek
9' Natan Grzybowski
4' Błażej Kołaczkowski
2. kolejka
Łódź: E2 Orlik Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 11:00
UKS SMS Łódź 6:6 ŁKS Łódź stadion SMS im. K. Górskiego (Łódź-Widzew, Milionowa 12)
50' TOMASZ FALKOWSKI
43' Adam Darnowski
41' Mikołaj Pachuca
39' Mikołaj Pachuca
37' MATEUSZ TULIK
32' ANTONI BŁASZKIEWICZ
29' Michał Zasada
27' ANTONI SZCZEPANIAK
18' Michał Zasada
15' TOMASZ FALKOWSKI
4' TOMASZ FALKOWSKI
2' Igor Kaźmierski
3. kolejka
Łódź: E2 Orlik Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 18:00
Łódzka Akademia Futbolu 8:0 UKS SMS Łódź AZS Łódź (Łódź-Śródmieście, Styrska 22/26)
60' Michał Gruda
55' MATEUSZ WNUK
29' Joanna Gawrońska
26' Michał Gruda
24' Michał Gruda
20' MATEUSZ WNUK
9' Błażej Richter
1' Błażej Richter
1. kolejka
Łódź: E2 Orlik Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności