UKS Ołtarzew | Klasa A

Mecze rozegrane 26
Strzelone bramki 56
Stracone bramki 74
Klasa A
16 06/2018 14:00
UKS Ołtarzew 2:3 KS Błonianka II UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
90'+2 MATEUSZ SMOLIŃSKI
83' MACIEJ OLĘDZKI
62' MACIEJ OLĘDZKI
36' KACPER SROKA
12' Paweł Mędygrał
88' PATRYK MASTALERZ
30' Sebastian Mikulski
26. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2018 11:00
UKS Ołtarzew 0:3 KS Orzeł Kampinos UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
90' Paweł Stefański
53' Rafał Blicharski
19' Kamil Sawicki
84' Rafał Ćwiek
68' Robert Górski
51' Rafał Blicharski
43' Grzegorz Komorowski
21' KRZYSZTOF KRÓL
24. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2018 18:00
KS Partyzant Leszno 1:1 UKS Ołtarzew Boisko Szkolne (Leszno, Szkolna 10)
66' BARTŁOMIEJ RUTKOWSKI
90'+9 Mateusz Michalski
Po Tomasz Żmuda
84' WOJCIECH BIEGAJŁO
77' Mateusz Michalski
71' Wojciech Żmuda
58' Adrian Gondek
90'+3 DANIEL UMAŃSKI
90'+3 DANIEL UMAŃSKI
41' DANIEL UMAŃSKI
31' Piotr Smolarek
23. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2018 11:00
UKS Ołtarzew 2:2 KS Promyk Nowa Sucha UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
52' Piotr Kamiński
23' Sylwester Płacheta
78' Sebastian Żmuda
34' Karol Drązikowski
85' BARTŁOMIEJ STYPUŁA
90'+1 Grzegorz Orlikowski
90'+1 Grzegorz Orlikowski
79' Grzegorz Orlikowski
65' Sebastian Żmuda
51' MACIEJ OLĘDZKI
43' Sylwester Płacheta
20. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 13:00
UKS Ołtarzew 2:1 KS Zaborowianka UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
62' TOMASZ KAMIŃSKI
70' DANIEL UMAŃSKI
51' Grzegorz Orlikowski
90'+3 MATEUSZ GOŁĘBIEWSKI
82' TOMASZ KAMIŃSKI
67' KRZYSZTOF GRZEGORZEWSKI
18. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2018 11:00
UKS Ołtarzew 6:2 FC Płochocin UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
90'+1 Tomasz Żmuda
87' Tomasz Żmuda
73' Tomasz Żmuda
58' ROBERT KRZOWSKI
56' PAWEŁ RYFA
38' OSKAR KUROWSKI
33' KRZYSZTOF KRÓL
16' MACIEJ OLĘDZKI
75' Piotr Balcerzak
68' MACIEJ OLĘDZKI
62' Adrian Gondek
44' Paweł Pudlak
16. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2018 15:00
LKS Ryś Laski 2:1 UKS Ołtarzew LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
66' BARTŁOMIEJ RUTKOWSKI
90'+4 EMIL BIEGUN
47' EMIL BIEGUN
84' JAKUB ALCAN
68' Łukasz Szlubowski
65' DANIEL UMAŃSKI
56' Tomasz Żmuda
49' Grzegorz Orlikowski
21' Krystian Jeziorek
15. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2018 10:00
LKS Osuchów 8:3 UKS Ołtarzew LKS Osuchów (Osuchów, Szkolna 1)
89' Rafał Kozakowski
73' MICHAŁ FELIKSIAK
72' Tomasz Żmuda
63' DANIEL UMAŃSKI
55' DANIEL UMAŃSKI
44' MICHAŁ FELIKSIAK
43' Rafał Kozakowski
36' Rafał Kozakowski
30' MICHAŁ FELIKSIAK
25' TOMASZ FELIKSIAK
22' Tomasz Młynarski
14. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 11/2017 13:00
KS Błonianka II 0:4 UKS Ołtarzew KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
71' MACIEJ OLĘDZKI
66' Adrian Gondek
16' DANIEL UMAŃSKI
9' DANIEL UMAŃSKI
20' Oskar Oracki
83' Paweł Mędygrał
73' MARCIN BONARSKI
72' KRZYSZTOF GRZEGORZEWSKI
70' EMIL KOPERDA
83' Krystian Jeziorek
83' Krystian Jeziorek
53' Krystian Jeziorek
13. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 12:30
KS Milan Milanówek 4:3 UKS Ołtarzew trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
70' BARTŁOMIEJ BONIECKI
61' MARCIN GAWRYSIAK
55' Tomasz Żmuda
59' Adam Banaszczyk
38' Grzegorz Goławski
37' Michał Gutowski
17' Jarosław Olkowski
85' KRYSTIAN MIASKIEWICZ
71' KRZYSZTOF GRZEGORZEWSKI
12. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2017 13:00
UKS Ołtarzew 2:2 KS Partyzant Leszno UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
36' Kamil Bieńko
5' Kamil Bieńko
21' Tomasz Żmuda
7' KRZYSZTOF KRÓL
82' Wojciech Żmuda
85' Mateusz Michalski
75' Robert Katyński
72' DOMINIK KANABUS
66' Maciej Dadas
63' Piotr Wiśniewski
47' MACIEJ OLĘDZKI
10. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 11:00
UKS Ołtarzew 3:4 KS Piast Feliksów UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
90'+3 ADRIAN DĄBROWSKI
85' Tomasz Żmuda
60' MATEUSZ MILLER
51' Kamil Rembiejewski
33' KAMIL KRAJEWSKI
13' ERYK ZWIERZCHOWSKI
9' MACIEJ OLĘDZKI
90'+3 Artur Wudarczyk
90'+2 Tomasz Żmuda
90' JAKUB ALCAN
89' MACIEJ OLĘDZKI
80' ERYK ZWIERZCHOWSKI
90'+3 MATEUSZ MILLER
78' MATEUSZ MILLER
90'+3 MATEUSZ MILLER
68' Mariusz Cieślak
9' MATEUSZ FLORCZAK
8. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2017 16:00
KS Promyk Nowa Sucha 8:1 UKS Ołtarzew KS Promyk (Nowa Sucha 22c)
82' Mariusz Mikulski
77' Artur Rogala
73' Artur Rogala
69' Dominik Popławski
50' Artur Rogala
36' Dominik Popławski
8' Artur Rogala
7' MICHAŁ MACIAK
30' MARCIN GAWRYSIAK
84' Artur Wudarczyk
61' Artur Rogala
41' Wojciech Żmuda
7. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 13:00
UKS Ołtarzew 3:2 KS Wrzos Międzyborów UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
82' Marcin Dębowski
78' Tomasz Żmuda
21' Marcin Dębowski
19' Tomasz Żmuda
15' DANIEL UMAŃSKI
90' DANIEL UMAŃSKI
8' JAROSŁAW WASILEWSKI
6. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2017 16:00
KS Zaborowianka 2:0 UKS Ołtarzew Zaborowianka (Zaborów, Jana Kujawskiego 5)
60' TOMASZ KAMIŃSKI
40' Michał Grenda
89' OSKAR FOREMNIK
76' KRZYSZTOF GRZEGORZEWSKI
56' Krystian Jeziorek
54' ADRIAN GAJEWSKI
50' Rafał Papiernik
5. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 10:00
UKS Ołtarzew 2:4 LKS Chlebnia II UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
90'+4 Krzysztof Wieczorek
90'+2 MICHAŁ MAŁEK
73' ADRIAN ŻAKOWSKI
62' Krzysztof Wieczorek
53' MACIEJ OLĘDZKI
50' KRZYSZTOF GRZEGORZEWSKI
Po BARTŁOMIEJ BONIECKI
90'+4 Artur Wudarczyk
88' KRZYSZTOF SKRAIŃSKI
86' Bartłomiej Piórkowski
4. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 11:00
FC Płochocin 0:9 UKS Ołtarzew AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
87' Rafał Ćwiek
75' Rafał Ćwiek
61' DANIEL UMAŃSKI
45' KRZYSZTOF GRZEGORZEWSKI
40' Wojciech Żmuda
31' Adrian Gondek
20' DANIEL UMAŃSKI
11' MACIEJ OLĘDZKI
3' MACIEJ OLĘDZKI
2' Gabriel Kobacki
3. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 11:00
UKS Ołtarzew 3:2 LKS Ryś Laski UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
78' DANIEL UMAŃSKI
77' MACIEJ OLĘDZKI
51' MACIEJ OLĘDZKI
65' EMIL BIEGUN
28' Mateusz Merda
44' Tomasz Żmuda
89' MACIEJ OLĘDZKI
57' MACIEJ OLĘDZKI
89' MACIEJ OLĘDZKI
20' Wojciech Żmuda
2. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2017 10:00
UKS Ołtarzew 2:3 LKS Osuchów UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
90' DANIEL UMAŃSKI
72' DANIEL UMAŃSKI
56' Adam Siwirski
30' DAMIAN SKALNIAK
28' DAMIAN SKALNIAK
87' MACIEJ OLĘDZKI
85' BARTŁOMIEJ OSIŃSKI
73' KRZYSZTOF GRZEGORZEWSKI
49' Adrian Gondek
1. kolejka
Warszawa: Klasa A Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży