UKS AP Reissa II Poznań | C1

Mecze rozegrane 6
Strzelone bramki 36
Stracone bramki 14
C1 Trampkarz
15 06/2019 17:00
HURAGAN Pobiedziska 3:1 UKS AP Reissa II Poznań Stadion Miejski (Pobiedziska, Kiszkowska 7)
38' RAFAŁ LIPIŃSKI
80' DAWID CIEŚLA
75' DAWID CIEŚLA
5' MICHAŁ ŚNIECIŃSKI
80'+1 ANTONI MISIUR
66' KACPER KALCZYŃSKI
64' RAFAŁ LIPIŃSKI
58' TYMOTEUSZ KRAŚNIEWSKI
10. kolejka
Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2019 16:00
UKS AP Reissa II Poznań 10:2 UKS Concord Murowana Goślina UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)
76' BARTOSZ SZEWCZYKOWSKI
71' RAFAŁ LIPIŃSKI
68' MARCIN POPIÓŁ
67' MARCIN POPIÓŁ
63' JAKUB MICHALAK
44' JAKUB MICHALAK
29' MICHAŁ WOJTKOWIAK
33' IGOR RYBARCZYK
23' KACPER JAŹWIECKI
59' JAKUB BŁASZYK
38' MIŁOSZ MATUSZAK
36' SZYMON TWARDOŃ
8. kolejka
Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 14:00
UKS AP Reissa II Poznań 5:0 AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)
53' KONSTANTY BEGIERT
66' MARCIN POPIÓŁ
42' MARCIN POPIÓŁ
38' MARCIN POPIÓŁ
35' JAKUB WILCZYŃSKI
80' MIKOŁAJ KUŹMA
34' MIKOŁAJ MAŁECKI
6. kolejka
Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 14:00
UKS AP Reissa II Poznań 5:2 HURAGAN Pobiedziska UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)
77' MARCIN POPIÓŁ
73' SZYMON ROŻEK
45' DAWID CIEŚLA
28' DAWID CIEŚLA
32' JAKUB WILCZYŃSKI
12' ADRIAN GRAF
8' JAKUB WILCZYŃSKI
72' TYMOTEUSZ KRAŚNIEWSKI
5. kolejka
Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 10:00
UKS Concord Murowana Goślina 5:4 UKS AP Reissa II Poznań Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)
70' SEBASTIAM SAJNAJ
67' MIŁOSZ MATUSZAK
43' KEVIN MULLER
41' JAKUB WILCZYŃSKI
25' SZYMON TWARDOŃ
24' SZYMON TWARDOŃ
29' MARCIN POPIÓŁ
20' SZYMON ROŻEK
13' MARCIN POPIÓŁ
65' KAMIL WACHOŃSKI
3. kolejka
Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 10:00
AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA 1:11 UKS AP Reissa II Poznań Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)
80'+1 MAKSYMILIAN KALWALA
77' ADRIAN GRAF
74' MAKSYMILIAN KALWALA
67' ADRIAN GRAF
38' ADRIAN GRAF
36' Paweł Bogdanowicz
30' ADRIAN GRAF
28' ADRIAN SOBALA
27' Tomasz Szymczak
25' MARCIN POPIÓŁ
19' SZYMON ROŻEK
14' MARCIN POPIÓŁ
58' MAKSYMILIAN KALWALA
12' ADRIAN SOBALA
1. kolejka
Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności