SUDETY DZIEĆMOROWICE | Klasa A

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 33
Stracone bramki 74
Klasa A
15 11/2020 13:30
SUDETY DZIEĆMOROWICE 2:4 UNIA BOGACZOWICE SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
60' KLAUDIUSZ ZYCH
70' MICHAŁ KRYNICKI
47' MICHAŁ KRYNICKI
30' MICHAŁ KRYNICKI
86' PIOTR OSIECKI
37' PIOTR OSIECKI
39' ROBERT KAWIŃSKI
21' TOMASZ IDZIK
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 10/2020 15:00
GÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE 5:2 SUDETY DZIEĆMOROWICE Stadion XXV Lecia (Boguszów-Gorce, Olimpijska 1)
88' DAMIAN KOŁOTA
77' JAROSŁAW PRYK
75' PIOTR KURCEK
65' ŁUKASZ PODGÓRSKI
40' DANIEL HURTIG
37' SZYMON FILIP
5' ŁUKASZ PODGÓRSKI
67' ŁUKASZ PODGÓRSKI
89' WIKTOR GARWOL
67' MARCIN BYRA
55' BARTOSZ LECH
55' PIOTR KURCEK
55' PATRYK OSTROWSKI
23' SEBASTIAN ŚWIĄTEK
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 10/2020 15:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 4:10 GÓRNIK NM WAŁBRZYCH SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
69' DAMIAN WOLKENSTEIN
81' PATRYK ROSIŃSKI
78' DAMIAN WOLKENSTEIN
74' ADRIAN MATUŁA
63' PIOTR JANKOWSKI
58' MARIUSZ FEDYCKI
49' MARIUSZ FEDYCKI
44' MARIUSZ FEDYCKI
42' ADRIAN MATUŁA
6' ŁUKASZ STEC
50' PIOTR OSIECKI
35' BARTOSZ LECH
31' SZYMON KOBUS
17' PIOTR OSIECKI
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 09/2020 16:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 3:2 HERBAPOL STANOWICE SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
60' MARCIN STOLARZ
56' MARCIN STOLARZ
90' KACPER SZPINDLER
61' DANIEL HURTIG
4' MARCIN OTWINOWSKI
87' PIOTR OSIECKI
75' PIOTR OSIECKI
87' PIOTR OSIECKI
70' PATRYK KUCZMA
65' PAWEŁ TIETZ
63' EMIL BARTNIKOWSKI
40' JAROSŁAW MAZIARZ
35' MICHAŁ WĄDOŁOWSKI
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2020 11:00
ZIELONI MOKRZESZÓW 9:1 SUDETY DZIEĆMOROWICE STADION WIEJSKI W MOKRZESZOWIE (Mokrzeszów 37)
80' KONRAD ANDRUSZKO
77' PIOTR NOWOWIEJSKI
75' PIOTR NOWOWIEJSKI
68' PIOTR NOWOWIEJSKI
63' MICHAŁ CZEMERZYŃSKI
58' MICHAŁ CZEMERZYŃSKI
37' MARCIN OTWINOWSKI
25' KACPER POWRÓZEK
15' MARCIN OTWINOWSKI
10' KACPER POWRÓZEK
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2020 17:00
GÓRNIK Wałbrzych 12:0 SUDETY DZIEĆMOROWICE Stadion Tysiąclecia (Wałbrzych, Ratuszowa 6)
82' MARCIN KOBYLAŃSKI
67' MARCIN CHOŁUJ
56' HALLYSON GABRIEL LIRA SANTOS
39' ADAM NIEDŹWIEDZKI
35' MATEUSZ SOBIESIERSKI
31' MATEUSZ SOBIESIERSKI
30' MATEUSZ SOBIESIERSKI
25' PIOTR KRAWCZYK
20' MATEUSZ SOBIESIERSKI
16' DAMIAN CHAJEWSKI
12' DAMIAN CHAJEWSKI
6' MATEUSZ SOBIESIERSKI
76' MARIUSZ BYRA
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 08/2020 17:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 4:1 PUO WIŚNIOWA SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
36' KRZYSZTOF BASZCZYJ
85' PIOTR OSIECKI
75' PIOTR OSIECKI
66' PIOTR OSIECKI
57' PIOTR OSIECKI
77' DANIEL HURTIG
69' RAFAŁ RUTKOWSKI
52' SZYMON KOBUS
47' KACPER ŁĘCZYCKI
45' MICHAŁ WĄDOŁOWSKI
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2020 17:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 2:8 GROM WITKÓW SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
68' JAKUB SMUTEK
80' GUSTAVO ARAUJO RODRIGUES
73' MARCIN CEGIELSKI
71' JAKUB SMUTEK
63' MACIEJ TURZAŃSKI
59' MACIEJ TURZAŃSKI
29' GUSTAVO ARAUJO RODRIGUES
27' JAKUB SMUTEK
89' BARTOSZ LECH
71' MARCIN OTWINOWSKI
82' EMIL BARTNIKOWSKI
62' KACPER ŁĘCZYCKI
2. kolejka
Puchar Polski "Wałbrzych - aktualny"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 08/2020 17:00
KS WALIM 7:1 SUDETY DZIEĆMOROWICE WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
88' ARTUR SŁAPEK
51' ROBERT RZECZYCKI
43' ARTUR SŁAPEK
33' SEBASTIAN SKRZYPIEC
31' DAWID SKARBIŃSKI
21' KAMIL DRĄG
19' ARTUR SŁAPEK
11' ARTUR SŁAPEK
69' Sebastian Marciniak
69' PATRYK GUT
63' PATRYK GUT
69' PATRYK GUT
62' KAMIL DRĄG
57' PAWEŁ RYŚ
1. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności