SUDETY DZIEĆMOROWICE | Klasa A

Mecze rozegrane 16
Strzelone bramki 41
Stracone bramki 48
Klasa A
17 11/2019 13:30
HERBAPOL STANOWICE 4:2 SUDETY DZIEĆMOROWICE LKS Herbapol Stanowice (Stanowice, Strzegomska 3)
57' DAMIAN BARAN
85' PATRYK MATUSZAK
62' JAKUB POSPISZYL
28' SEBASTIAN SKRZYPIEC
27' DAWID BIAŁECKI
25' PATRYK MATUSZAK
85' PIOTR OSIECKI
85' PATRYK MATUSZAK
85' PATRYK PERLAK
75' PATRYK PERLAK
75' SEBASTIAN CHOMA
75' DOMINIK WIĘCŁAW
32' DAMIAN BARAN
30' DAWID BIAŁECKI
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2019 14:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 3:1 KS WALIM SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
75' DAMIAN KRAUS
70' PIOTR KURCEK
63' ROBERT RZECZYCKI
53' SEBASTIAN CHOMA
62' KAROL DZIEDZIC
50' MARCIN KWIATKOWSKI
43' MICHAŁ WĄDOŁOWSKI
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2019 13:00
UNIA BOGACZOWICE 1:2 SUDETY DZIEĆMOROWICE LKS Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice, Główna 150)
90'+3 OLAF KURCEK
81' MICHAŁ WĄDOŁOWSKI
89' WOJCIECH WOJCECHOWSKI
90'+2 Damian Lasota
58' MARCIN CHWALIŃSKI
32' MARIUSZ WYSZYŃSKI
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2019 13:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 8:0 UNIA JAROSZÓW SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
88' PIOTR OSIECKI
66' DAMIAN BARAN
65' JAROSŁAW GRZESIAK
64' JAROSŁAW GRZESIAK
60' KACPER SZPINDLER
58' PIOTR OSIECKI
28' PIOTR OSIECKI
18' PIOTR OSIECKI
76' JAROSŁAW SZYMCZYK
52' DARIUSZ KRAWCZYK
16' GRACJAN WARYCH
7' PAWEŁ MIŁEK
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 16:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE 3:2 SUDETY DZIEĆMOROWICE Victoria Świebodzice (Świebodzice, Sportowa 15)
85' PIOTR OSIECKI
79' KACPER WIŚNIEWSKI
74' TOMASZ RUTKOWSKI
17' DOMINIK WOŻNIAK
15' BARTOSZ LECH
90'+3 EMIL BARTNIKOWSKI
87' FABIAN CHREBELA
85' MARCIN JASKÓŁOWSKI
76' DANIEL GANDERA
64' MARIUSZ BYRA
64' MARIUSZ BŁASZCZAK
8. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 15:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 4:4 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
90'+1 PIOTR OSIECKI
76' SZYMON PAWELEK
70' PIOTR OSIECKI
50' SZYMON PAWELEK
28' TOMASZ KRAKÓWKA
20' JAROSŁAW GRZESIAK
15' DAMIAN BARAN
7' SZYMON PAWELEK
81' MARIUSZ BYRA
68' RADOSŁAW PAWLAK
18' GRACJAN JANISZEWSKI
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 14:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 4:3 CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
54' SEBASTIAN WSZEBOROWSKI
52' ŁUKASZ MISIAK
17' DAMIAN ZIĄTEK
72' JAROSŁAW GRZESIAK
70' PIOTR OSIECKI
44' DAMIAN BARAN
14' DAMIAN BARAN
83' EMIL BARTNIKOWSKI
81' KRYSTIAN KOSZEWSKI-PLĄSEK
65' OLAF KURCEK
63' JAROSŁAW GRZESIAK
51' MARIUSZ BYRA
5. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 17:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 6:2 GÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
89' PIOTR OSIECKI
80' DAMIAN BARAN
62' PIOTR OSIECKI
50' BARTOSZ LECH
40' JAROSŁAW GRZESIAK
21' JAROSŁAW GRZESIAK
55' RAFAŁ KRAWCZYŃSKI
31' DOMINIK MILCZAREK
83' DAMIAN WASIAK
75' MICHAŁ JAWORSKI
37' DANIEL GARWOL
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2019 14:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 7:1 GÓRNIK Wałbrzych SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
87' JAROSŁAW GRZESIAK
80' JAROSŁAW GRZESIAK
71' PIOTR OSIECKI
56' JAROSŁAW GRZESIAK
51' DAMIAN BARAN
48' ANTONI ZAŁOZIŃSKI
44' DAWID WODNICKI
31' DAWID WODNICKI
1. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 08/2019 11:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 0:11 POLONIA-STAL ŚWIDNICA SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
77' KAMIL SZCZYGIEŁ
71' KAMIL SZCZYGIEŁ
70' MARCOS PAULI BAUMGARTEN
64' ROLAND EMEKA
57' WOJCIECH SOWA
54' ROLAND EMEKA
45' ROBERT MYRTA
40' ROBERT MYRTA
37' DANIEL ORZECHOWSKI
36' WOJCIECH SZUBA
9' JAKUB SIKORA
10. kolejka
Puchar Polski "WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności