STELMET UKP ZIELONA GÓRA | Trzecia liga

Mecze rozegrane 37
Strzelone bramki 48
Stracone bramki 66
Trzecia liga
16 05/2015 17:00
PIAST ŻMIGRÓD 6:1 STELMET UKP ZIELONA GÓRA OSiR Żmigród (Żmigród -)
90'+1 Adrian Bergier
79' ARTUR MONASTERSKI
67' ROBERT SOBIERAJ
57' Adrian Bergier
49' GRZEGORZ MAZUREK
28' Piotr Andrzejczak
21' GRZEGORZ MAZUREK
90'+1 PATRYK NIDECKI
84' ŁUKASZ DROZDEK
78' BARTOSZ SIEBERT
29' SEBASTIAN ZAGÓRSKI
27' Filip Kendzia
30. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 05/2015 15:00
MKS OŁAWA 3:1 STELMET UKP ZIELONA GÓRA MKS Oława (Oława, Sportowa 1)
80' WOJCIECH ZAWISTOWSKI
66' RAFAŁ KOHUT
65' PAWEŁ GARYGA
38' PAWEŁ GARYGA
81' Karol Haraś
48' Maciej Brzeźniak
25' MARCIN MAZUR
4' ŁUKASZ ZIĘTEK
28. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 04/2015 16:00
59' Piotr Andrzejczak
56' DAMIAN KOWALCZYK
14' MARIUSZ KACZMARCZYK
58' KAMIL MATERNIK
90'+2 Maciej Brzeźniak
89' KONRAD ANDRZEJCZAK
87' Bartosz Olejniczak
79' ŁUKASZ ZIĘTEK
69' MARIUSZ KACZMARCZYK
24. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 04/2015 16:00
POLONIA-STAL ŚWIDNICA 5:0 STELMET UKP ZIELONA GÓRA Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji - ul. Śląska 35 (Świdnica 1)
63' GRZEGORZ BOROWY
58' IEGOR TARNOV
54' IEGOR TARNOV
37' MICHAŁ SKRYPAK
29' IEGOR TARNOV
86' DAWIN KWAŚNY
54' Maciej Górecki
88' ANDRII KOZACHENKO
51' Bartosz Siemiński
44' IEGOR TARNOV
40' AMIN STITOU
40' JAN RYTKO
40' Artur Małecki
30' BARTOSZ SIEBERT
23. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 04/2015 15:00
STELMET UKP ZIELONA GÓRA 1:1 FORMACJA PORT 2000 (Zielona Góra, Sulechowska 23)
86' Krzysztof Piosik
19' Bartosz Siemiński
88' Carlos Alberto Almeido Da Mota Oliveira
85' Piotr Andrzejczak
53' Maciej Brzeźniak
34' Maciej Górecki
30' ŁUKASZ ZIĘTEK
22. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 03/2015 16:00
DĄB PRZYBYSZÓW 0:1 STELMET UKP ZIELONA GÓRA Stadion Miejski (Sława 39)
34' Bartosz Olejniczak
90'+4 DAMIAN JODŁOWIEC
86' Piotr Domagała
85' PRZEMYSŁAW MYCAN
85' Artur Siwy
80' WOJCIECH ZAWISTOWSKI
58' Michał Sucharek
53' Michał Sucharek
58' Michał Sucharek
41' ROLAND KIFERT
38' PATRYK NIDECKI
45' PATRYK NIDECKI
45' PATRYK NIDECKI
31' Karol Haraś
17' Artur Małecki
21. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 03/2015 13:00
BRZEG DOLNY 1:3 STELMET UKP ZIELONA GÓRA KP Brzeg Dolny (Brzeg Dolny, Kolejowa 1)
85' Artur Małecki
50' JACEK MĄDRZEJEWSKI
31' Artur Małecki
18' Piotr Andrzejczak
83' OSKAR MAJBRODA
87' Karol Haraś
69' TOMASZ HORWAT
45' Kamil Żbik
42' PATRYK NIDECKI
33' JAKUB KULEJ
27' MAREK GACEK
19. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 11/2014 14:00
81' Piotr Andrzejczak
58' Rafał Świtaj
15' Piotr Andrzejczak
17' Kacper Dworak
90'+2 Damian Szałas
90'+1 ROBERT KUTA
87' Maciej Brzeźniak
71' Bartosz Olejniczak
38' RADOSŁAW SOMRANI
33' Piotr Andrzejczak
26' DAWID KUCHARSKI
15' Maciej Górecki
16. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 10/2014 17:00
80' ŁUKASZ KUSIAK
62' Artur Małecki
60' MARCIN PACAN
58' ŁUKASZ KUSIAK
53' Piotr Andrzejczak
90'+4 PRZEMYSŁAW MYCAN
89' Karol Haraś
72' WOJCIECH ZAWISTOWSKI
69' MACIEJ MACHOWSKI
57' Piotr Andrzejczak
49' PATRYK NIDECKI
19' KAZIMIERZ HAMOWSKI
7' Sebastian Żukowski
14. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 10/2014 15:00
75' Artur Małecki
48' PATRYK NIDECKI
44' Piotr Andrzejczak
89' Bartosz Olejniczak
83' Adrian Bergier
65' Jacek Bąk
64' WOJCIECH ZAWISTOWSKI
55' Piotr Andrzejczak
77' KAMIL PILARSKI
44' KAMIL PILARSKI
77' KAMIL PILARSKI
44' SEBASTIAN ZAGÓRSKI
25' Maciej Górecki
14' MARCIN MATUSIAK
13. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2014 11:00
I TS ŚLĘZA WROCŁAW 3:1 STELMET UKP ZIELONA GÓRA Oporowska 62, Wrocław-Fabryczna
77' JAKUB JAKÓBCZYK
59' JAKUB JAKÓBCZYK
25' KACPER FEDOROWICZ
7' Bartosz Olejniczak
86' Kacper Dworak
78' Bartosz Olejniczak
76' KORNEL TRACZYK
60' Karol Haraś
42' DAMIAN CELUCH
21' KACPER FEDOROWICZ
62' KACPER FEDOROWICZ
62' KACPER FEDOROWICZ
12. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2014 16:00
PIAST KARNIN 1:2 STELMET UKP ZIELONA GÓRA Łagodzińska 26, Gorzów Wielkopolski
80' Artur Małecki
76' Bartosz Werbski
62' Kacper Dworak
90'+4 Marcin Kiwak
90'+3 Bartosz Werbski
90' REMIGIUSZ BRZYTWA
80' Karol Haraś
58' Michał Kożuchowski
41' Łukasz Wawrzyniak
44' Łukasz Wawrzyniak
44' Łukasz Wawrzyniak
8. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 09/2014 16:00
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:2 STELMET UKP ZIELONA GÓRA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
63' ŁUKASZ ZIĘTEK
20' ŁUKASZ JANOSZKA
11' Piotr Andrzejczak
90'+3 Maciej Górecki
90'+1 KAROL HODOWANY
86' ARIEL FAMULSKI
77' Karol Haraś
18' Sebastian Żukowski
10' ROBERT DZIEDZINA
7. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 09/2014 17:00
70' Piotr Andrzejczak
63' Artur Małecki
52' MICHAŁ SUDOŁ
28' Artur Małecki
3' GRZEGORZ BOROWY
90'+4 Piotr Andrzejczak
90' Sebastian Żukowski
67' Artur Małecki
67' Artur Małecki
54' Artur Małecki
21' DOMINIK SKRZYŃSKI
6. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2014 16:00
86' MACIEJ STEFANOWICZ
27' Maciej Górecki
23' ADRIAN ŚWIĄTEK
20' ADRIAN ŚWIĄTEK
90' MATEUSZ ŚWITAŁA
87' Sebastian Żukowski
84' Piotr Okuniewicz
79' SZYMON KAŹMIEROWSKI
60' SEBASTIAN GÓRSKI
8' Bartosz Olejniczak
5. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 08/2014 17:00
80' Kacper Dworak
50' Damian Koppenhagen
22' Piotr Andrzejczak
90' Karol Kaźmierski
89' Artur Małecki
86' Kacper Dworak
85' Karol Haraś
82' RADOSŁAW SZAFER
68' Sebastian Żukowski
53' Bartosz Olejniczak
36' Maciej Górecki
32' Piotr Domagała
17' ŁUKASZ ZIĘTEK
4. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 08/2014 17:00
90'+1 Marcin Masełkowski
88' JAKUB DMUCH
74' Sebastian Żukowski
72' PRZEMYSŁAW MYCAN
71' Marcin Masełkowski
90'+2 KAROL BUCHLA
67' Piotr Andrzejczak
57' DOMINIK SKRZYŃSKI
50' MARIUSZ KACZMARCZYK
3. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 08/2014 17:00
STELMET UKP ZIELONA GÓRA 1:2 BRZEG DOLNY (Zielona Góra, Sulechowska 23)
42' MARIUSZ KACZMARCZYK
33' DANIEL WAŁĘGA
30' DANIEL WAŁĘGA
90'+4 MARIUSZ KACZMARCZYK
81' Artur Małecki
80' MARCIN KOKOCIŃSKI
45'+1 ALAN RESZKA
45'+1 MAREK GACEK
21' JAKUB KULEJ
2. kolejka
Trzecia liga "lubusko-dolnośląska"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności