STELLA II Luboń | Klasa B

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 20
Stracone bramki 28
Klasa B
03 11/2019 14:00
GKS Gułtowy 3:0 STELLA II Luboń GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)
56' DOMINIK MAĆKOWIAK
51' MIKOŁAJ BŁAŻYKOWSKI
46' MIKOŁAJ BŁAŻYKOWSKI
85' Artur Robak
69' WIKTOR DERDA
53' JAKUB MAŁKOWSKI
11. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 12:30
STELLA II Luboń 1:2 WEŁNA Rogoźno Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)
74' Krzysztof Zieliński
57' Krzysztof Zieliński
39' BARTOSZ ANTKOWIAK
78' BARTOSZ ANTKOWIAK
72' ADRIAN WOJTYSIAK
59' Robert Rochowiak
53' MACIEJ WALKOWIAK
26' Krzysztof Zieliński
10. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 11:00
STELLA II Luboń 2:2 FAS KS FAŁKOWO Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)
54' GRZEGORZ KARASIEWICZ
5' Patryk Cegielski
90'+1 MIŁOSZ KOMÓREK
36' ADRIAN WOJTYSIAK
60' Robert Rochowiak
35' Patryk Cegielski
31' FILIP SADOWCZYK
8. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 16:00
LIDER SZCZYTNIKI CZERNIEJEWSKIE 2:3 STELLA II Luboń Lider Szczytniki Czerniejewskie (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)
78' MIKOŁAJ WOŹNIAK
29' Przemysław Kuzak
55' MARCIN OGRODOWCZYK
17' MARCIN OGRODOWCZYK
13' JAKUB MAŁKOWSKI
90'+2 MARCIN OGRODOWCZYK
70' Przemysław Kuzak
69' Dawid Jurga
69' Dawid Jurga
63' Dawid Jurga
44' Robert Rochowiak
41' PIOTR GRZEŚKOWIAK
82' PIOTR GRZEŚKOWIAK
82' PIOTR GRZEŚKOWIAK
23' DOMINIK JABKIEWICZ
21' ADRIAN PATULSKI
12' DAWID KIERZEK
7. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 12:00
STELLA II Luboń 6:1 LKS Kicin Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)
90' Paweł Zdebik
89' MACIEJ PIETRYKOWSKI
80' MACIEJ PIETRYKOWSKI
73' ADRIAN WOJTYSIAK
60' BARTOSZ TYKLEWICZ
28' BARTOSZ TYKLEWICZ
27' BARTOSZ TYKLEWICZ
82' MATEUSZ TRYBA
81' KAMIL PSZCZOŁA
63' ADRIAN PATULSKI
43' Kamil Kamiński
43' Robert Rochowiak
34' BARTOSZ ANTKOWIAK
6. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 16:00
LOTNIK-1997 POZNAŃ 4:3 STELLA II Luboń Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)
76' PATRYK ŁUKASZEWSKI
59' BARTOSZ BARTOSZAK
56' Marcin Sobik
34' SEBASTIAN WALKOWIAK
22' ADRIAN WOJTYSIAK
17' SEBASTIAN WALKOWIAK
8' DAWID SZCZEPANKIEWICZ
78' MICHAŁ BECELA
75' ARIEL MAĆKOWIAK
5. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 11:00
STELLA II Luboń 3:5 MIESZKO II Gniezno Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)
83' HUBERT WALERJAŃCZYK
77' KACPER ZIMMER
75' KACPER ZIMMER
75' BARTOSZ GOŹDZIŃSKI
50' BARTOSZ GOŹDZIŃSKI
37' DAMIAN KONIECZNY
31' Paweł Biliński
7' BARTOSZ IGNACZAK
60' ADRIAN WOJTYSIAK
37' KRYSTIAN GRZESZCZAK
20' JAKUB JURAŚ
9' DOMINIK WIŚNIEWSKI
4. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 14:00
KS UCHOROWO 6:0 STELLA II Luboń KS Uchorowo (Uchorowo .)
83' MATEUSZ SIERZCHUŁA
34' Paweł Mendlewski
62' Krystian Kołodziej
24' Krystian Kołodziej
36' KRZYSZTOF SZYMKOWIAK
12' KRZYSZTOF SZYMKOWIAK
17' ŁUKASZ TWARDECKI
11' ADRIAN WOŹNY
1. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności