STAL CHOCIANÓW | Czwarta liga

Mecze rozegrane 19
Strzelone bramki 41
Stracone bramki 37
IV Liga
21 11/2020 13:30
STAL CHOCIANÓW 1:1 SPARTA RUDNA Klub Sportowy Stal Chocianów (Chocianów, Ratuszowa 18)
90'+2 ŁUKASZ BEDNARZ
86' TOMISŁAW ŻMUDA
84' PIOTR KASIŃSKI
80' MATEUSZ OTOCKI
75' DAWID MALAWSKI
63' ADAM GRYGA
14' Robert Malawski
5' MATEUSZ KOCHMAN
19. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2020 13:30
STAL CHOCIANÓW 4:1 ODRA-TOTAL ŚCINAWA Klub Sportowy Stal Chocianów (Chocianów, Ratuszowa 18)
88' PATRYK OBIAŁA
70' PIOTR KASIŃSKI
62' MATEUSZ OTOCKI
43' TOMISŁAW ŻMUDA
11' MARCEL WOLAN
80' ADAM GRYGA
73' PATRYK OBIAŁA
17. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2020 15:00
42' JAKUB GILEWSKI
90' DAWID BOCZEK
83' RAFAŁ BURDA
25' ADAM TOMASZEWSKI
18' MIŁOSZ RÓG
17' RAFAŁ BURDA
73' JACEK GÓRAJ
63' KRZYSZTOF PIEŚKIEWICZ
52' RAFAŁ BURDA
45'+1 KAMIL SMURZYŃSKI
13. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2020 15:00
85' JAKUB ZDULSKI
84' KRZYSZTOF KOMAREK
36' RAFAŁ BURDA
34' KRZYSZTOF KOMAREK
87' OLIVER DAŃCZAK
90' RAFAŁ MARTINKA
79' MAREK SAŁATA
76' MAREK TROCHANOWSKI
61' KRZYSZTOF KOMAREK
41' ADRIAN WÓJCIK
30' SERHII KOZHUKHAR
81' KRYSTIAN KOWALCZYK
81' KRYSTIAN KOWALCZYK
29' KRYSTIAN KOWALCZYK
11. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 15:00
MEWA KUNICE 2:1 STAL CHOCIANÓW LZS Mewa Kunice (Kunice, Słoneczna 3A)
24' TOMISŁAW ŻMUDA
79' RAFAŁ SZUMAŃSKI
18' MARCIN KACZMAREK
90'+3 JAKUB ZDULSKI
90'+3 PAWEŁ CZARNECKI
77' DAMIAN SMOLNY
77' DAMIAN SMOLNY
75' DAMIAN SMOLNY
73' BŁAŻEJ SKRZYPEK
51' KRZYSZTOF KOMAREK
50' RAFAŁ SZUMAŃSKI
36' DORIAN WACH
34' ROBERT HORBAL
4' MATEUSZ RYCOMBEL
10. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2020 16:00
90' TOMASZ HERDZIK
80' MATEUSZ TYSZKOWSKI
66' DARIUSZ MALAROWSKI
18' DAWID WOLAN
83' SEBASTIAN SOCZYŃSKI
83' PIOTR KASIŃSKI
90' MATEUSZ TYSZKOWSKI
83' DARIUSZ MALAROWSKI
71' BARTOSZ GOLA
44' MIROSŁAW KUNZ
32' MICHAŁ ADAMSKI
7. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 08/2020 17:00
STAL CHOCIANÓW 7:1 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI Klub Sportowy Stal Chocianów (Chocianów, Ratuszowa 18)
80' TOMISŁAW ŻMUDA
75' MARCEL WOLAN
71' TOMISŁAW ŻMUDA
66' MICHAŁ PIWIŃSKI
29' TOMISŁAW ŻMUDA
19' MARCEL WOLAN
15' TOMISŁAW ŻMUDA
11' TOMISŁAW ŻMUDA
86' PIOTR KASIŃSKI
83' ADAM TOMASZEWSKI
77' PIOTR KRYSTEK
70' BARTOSZ DULNY
68' KRZYSZTOF KOMAREK
53' JAN BEREŹNICKI
41' MICHAŁ KARMELITA
29' DOMINIK PELOWSKI
6. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2020 17:00
GOLDENGRANIT CZARNI ROKITKI 2:2 STAL CHOCIANÓW LZS Czarni Rokitki (Rokitki 114/4)
0' PIOTR KRYSTEK
0' KRZYSZTOF KOMAREK
0' ADAM TOMASZEWSKI
0' DAWID WOLAN
0' MATEUSZ OTOCKI
0' DAMIAN TUCHOLSKI
0' KAROL WOJAK
0' SEBASTIAN IWANIAK
0' OSKAR TROJNIARZ
0' PAWEŁ BEKACZ
0' MATEUSZ SIERPINA
82' KRZYSZTOF KOMAREK
75' PIOTR KRYSTEK
58' KACPER JĘDRASZCZYK
14' KACPER JĘDRASZCZYK
90'+2 MATEUSZ SIERPINA
87' KRZYSZTOF KOMAREK
67' PAWEŁ BEKACZ
22' MATEUSZ EWKOWSKI
3. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 08/2020 11:00
ORLA WĄSOSZ 0:2 STAL CHOCIANÓW Stadion MKS Orla Wąsosz im. Józefa Stefaniaka (Wąsosz, Janusza Korczaka 10)
90'+3 RAFAŁ BURDA
79' TOMISŁAW ŻMUDA
83' ROBERT SOBIERAJ
69' MACIEJ ZARZYCKI
66' RAFAŁ PELC
5. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 08/2020 17:00
STAL CHOCIANÓW 2:0 KUŹNIA JAWOR Klub Sportowy Stal Chocianów (Chocianów, Ratuszowa 18)
77' RAFAŁ BURDA
21' MATEUSZ OTOCKI
83' EMILIAN BOREK
70' KAMIL DUNAJ
53' MATEUSZ OTOCKI
43' BARTŁOMIEJ GWIŹDZIAŁ
26' DAWID WOLAN
4. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2020 17:00
81' MICHAŁ WESOŁOWSKI
49' TOMISŁAW ŻMUDA
43' MIŁOSZ RÓG
33' KRZYSZTOF KOMAREK
7' ADAM GRYGA
12' MATEUSZ ALWIN
10' MARCIN WASILEWSKI
76' ADAM WASILEWSKI
54' ADAM GRYGA
39' MATEUSZ ALWIN
35' PATRYK KUKLA
3. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2020 17:00
7' RAFAŁ BURDA
44' KACPER SKOTARCZAK
44' MAREK SAŁATA
88' DAWID WOLAN
73' MARCIN OGÓREK
71' TOMISŁAW ŻMUDA
54' MIROSŁAW KUNZ
43' PAWEŁ GOGOSZ
39' MATEUSZ OTOCKI
32' SEBASTIAN BURDA
18' MACIEJ PILAROWSKI
4' MATEUSZ KOŁBUC
2. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE ZACHODNIA " Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności