SOKÓŁ WIELKA LIPA | Czwarta liga

Mecze rozegrane 23
Strzelone bramki 53
Stracone bramki 38
IV Liga
06 03/2021 18:00
GKS MIRKÓW/DŁUGOŁĘKA 1:1 SOKÓŁ WIELKA LIPA Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław (Wrocław-Psie Pole, Kłokoczycka 5)
6' ARTUR KIERAT
43' WOJCIECH DUBAS
90'+5 BARTOSZ FIGASZEWSKI
90' KRYSTIAN KRAWCZYK
85' ARTUR KIERAT
72' JAKUB MATYSIAK
69' JAKUB KORYTKOWSKI
55' GRZEGORZ AFTOWICZ
39' ARTUR MONASTERSKI
37' WOJCIECH ZALEWSKI
20' VOLODYMYR LESHCHUK
20. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 11/2020 13:30
LECHIA DZIERŻONIÓW 4:2 SOKÓŁ WIELKA LIPA Lechia Dzierżoniów (Dzierżoniów, Wrocławska 47)
22' MICHAŁ WRÓBEL
12' MICHAŁ WRÓBEL
74' OLIVEIRA ELTON DOS SANTOS
67' OLIVEIRA ELTON DOS SANTOS
34' BARTOSZ RZEPSKI
4' MARCIN ORŁOWSKI
90'+2 DAMIAN KORKUŚ
90' DANIEL HOILIK
73' MICHAŁ WRÓBEL
70' Damian Szaciło
19. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2020 13:00
SOKÓŁ WIELKA LIPA 0:3 BIELAWIANKA BIELAWA Sokół Wielka Lipa (Wielka Lipa 1)
90'+1 BARTŁOMIEJ CEGIEŁKA
76' PATRYK DROŻYŃSKI
46' PATRYK DROŻYŃSKI
29' MATEUSZ JANAS
25' DOMINIK WĄTOR
22' Łukasz Malec
22' PIOTR PIETKIEWICZ
8' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
16. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2020 13:00
SOKÓŁ WIELKA LIPA 1:2 MKP WOŁÓW Sokół Wielka Lipa (Wielka Lipa 1)
58' Kamil Żbik
29' Kamil Żbik
49' BARTŁOMIEJ OŻGA
88' Piotr Leciejewski
88' IGOR WARGIN
80' MAREK GACEK
44' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
33' DOMINIK STUPIEŃKO
13. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2020 15:00
MECHANIK BRZEZINA 3:2 SOKÓŁ WIELKA LIPA Mechanik Brzezina (Brzezina, Parkowa 7)
73' BARTŁOMIEJ OŻGA
45' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
80' LUIS FELIPE SILVA DA SILVA
67' KACPER KORKOSZ
21' PRZEMYSŁAW UJAS
90'+3 JAKUB PELWECKI
90'+2 MICHAŁ SIKORSKI
87' Daniel Tełewiak
75' FILIP JANIAK
12. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2020 13:00
SOKÓŁ WIELKA LIPA 1:4 NYSA KŁODZKO Sokół Wielka Lipa (Wielka Lipa 1)
90'+4 FILIP BARSKI
85' PIOTR SATANOWSKI
64' Łukasz Tracz
26' Łukasz Tracz
37' JAKUB PELWECKI
90'+4 ŁUKASZ IWASZKÓW
90'+4 MATEUSZ BANIK
35' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
32' TOMASZ PIERZCHALSKI
28' BARTOSZ MRÓZ
11. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 12:00
ORZEŁ LUBAWKA 1:4 SOKÓŁ WIELKA LIPA MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
90' IGOR WARGIN
85' IGOR WARGIN
65' DANIEL HOILIK
33' DANIEL HOILIK
89' SEBASTIAN SAWECZKO
80' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
65' KRZYSZTOF MUSIAŁ
10. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2020 15:00
SOKÓŁ WIELKA LIPA 2:2 MOTO - JELCZ OŁAWA Sokół Wielka Lipa (Wielka Lipa 1)
82' KRZYSZTOF GANCARCZYK
73' MATEUSZ BANIK
90'+3 MICHAŁ WRÓBEL
57' DOMINIK WĄTOR
76' JANUSZ GANCARCZYK
81' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
71' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
81' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
9. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2020 17:00
70' MICHAŁ MUSIOŁ
51' MICHAŁ MUSIOŁ
46' IGOR WARGIN
27' RADOSŁAW GRZYWNIAK
20' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
88' ADRIAN PUCHAŁA
49' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
40' MACIEJ SAMULSKI
7. kolejka
Puchar Polski "WROCŁAW"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2020 16:00
UNIA BARDO 3:2 SOKÓŁ WIELKA LIPA UNIA BARDO (Bardo, Kolejowa 12)
78' JAKUB KORYTKOWSKI
26' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
72' DANIEL MALCZYK
66' DANIEL MALCZYK
36' PIOTR FUDALI
90'+3 ŁUKASZ IWASZKÓW
27' JAKUB KORYTKOWSKI
8. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2020 15:00
SOKÓŁ WIELKA LIPA 0:0 PIAST ŻERNIKI - WROCŁAW Sokół Wielka Lipa (Wielka Lipa 1)
90' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
85' Mateusz Magusiak
84' BARTOSZ BICZ
69' JAKUB MIKUŚ
84' IGOR WARGIN
84' IGOR WARGIN
68' IGOR WARGIN
49' JAKUB MAŚLANKA
7. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2020 17:00
INDATA SOFTWARE SPARTA WROCŁAW 1:10 SOKÓŁ WIELKA LIPA Edwarda Dembowskiego 6, Wrocław-Śródmieście
80' JAKUB PELWECKI
78' IGOR WARGIN
77' BARTŁOMIEJ OŻGA
70' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
69' IGOR WARGIN
68' JAKUB PELWECKI
67' IGOR WARGIN
56' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
51' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
31' SEBASTIAN SAWECZKO
74' ANATOLII RESHETNIAK
62' MATEUSZ BANIK
23' PIOTR DELEGACZ
6. kolejka
Puchar Polski "WROCŁAW"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2020 15:00
AKS STRZEGOM 2:1 SOKÓŁ WIELKA LIPA AKS Strzegom (Strzegom 1)
22' ARTUR KIERAT
88' Marcin Morawski
70' Marcin Morawski
86' SEBASTIAN SAWECZKO
65' MATEUSZ SAWICKI
53' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
43' JAKUB MAŚLANKA
30' DAMIAN MIGALSKI
25' Jan Rytko
6. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 08/2020 15:00
SOKÓŁ WIELKA LIPA 4:0 POGOŃ PIESZYCE Sokół Wielka Lipa (Wielka Lipa 1)
45'+1 ARTUR KIERAT
27' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
24' ARTUR KIERAT
6' ARTUR KIERAT
80' DOMINIK MORAWSKI
75' BARTŁOMIEJ OŻGA
80' Damian Więczek
58' Damian Więczek
80' Damian Więczek
19' ADRIAN JASIŃSKI
5. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2020 18:00
80' ARTUR KIERAT
71' ARTUR KIERAT
17' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
90' MATEUSZ BANIK
88' SZYMON KNYREK
74' GRZEGORZ GAWŁOWSKI
32' IGOR GAJEWSKI
31' JAKUB KORYTKOWSKI
4. kolejka
Puchar Polski "WROCŁAW"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 08/2020 17:00
ORZEŁ PRUSICE 1:7 SOKÓŁ WIELKA LIPA Orzeł Prusice (Prusice, Powstańców Śląskich 1)
90' ARTUR KIERAT
63' MACIEJ GŁOGOWSKI
77' DANIEL HOILIK
58' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
54' ARTUR KIERAT
52' Damian Szaciło
27' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
3' KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO
80' PATRYK MULARSKI
49' DAWID TRELKA
24' LUIS JAVIER PALACIOS LANDAZURI
16' JAKUB KORYTKOWSKI
4. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2020 17:00
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 1:2 SOKÓŁ WIELKA LIPA KS Ząbkowice Śląskie (Ząbkowice Śląskie, Janusza Kusocińskiego 17)
90'+3 ARTUR KIERAT
31' ARTUR KIERAT
85' DAWID KURIATA
90'+3 SEBASTIAN SAWECZKO
90'+2 SEWERYN RASZPLA
80' MICHAŁ ŁASKI
80' DAWID KURIATA
65' ARTUR KIERAT
62' Damian Szaciło
60' MATEUSZ ŁASZCZEWSKI
35' IGOR WARGIN
2. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 08/2020 15:00
SOKÓŁ WIELKA LIPA 2:1 GKS MIRKÓW/DŁUGOŁĘKA Sokół Wielka Lipa (Wielka Lipa 1)
45' ARTUR KIERAT
32' IGOR WARGIN
13' GRZEGORZ ZYGADŁO
21' JAKUB BERKOWICZ
90'+4 JAKUB MAŚLANKA
90'+1 ARTUR KIERAT
79' KAROL CHWASTYK
77' KAMIL MAŃKOWSKI
37' Damian Szaciło
20' ERWIN KORSAK
12' MICHAŁ WRÓBEL
1. kolejka
IV Liga "KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE WSCHODNIA " Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności