SMS Resovia II Rzeszów | B1

Mecze rozegrane 27
Strzelone bramki 104
Stracone bramki 36
B1 Junior Młodszy
29 05/2018 17:00
Stal Rzeszów S.A. 1:3 SMS Resovia II Rzeszów STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)
78' ROBERT ŚWIERAD
24' MACIEJ SONCIŃSKI
16' GABRIEL KYCIŃSKI
13' MIŁOSZ LIS
68' ROBERT ŚWIERAD
60' WOJCIECH SZPYTMA
51' JAKUB DROZD
43' MIKOŁAJ WANIA
32' JAKUB SKUPIEŃ
15' SZYMON DRATH
12. kolejka
B1 Junior Młodszy "Grupa A" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 05/2018 15:00
DAP Dębica 2:3 SMS Resovia II Rzeszów Euroboisko (Dębica, Rzeszowska 76)
58' MACIEJ SONCIŃSKI
46' SEBASTIAN USARZ
44' SEBASTIAN USARZ
49' KACPER TOMASZEWSKI
2' KACPER TOMASZEWSKI
71' JAKUB CHMIEL
60' MACIEJ SONCIŃSKI
47' MAKSYMILIAN ECKER
47' MAKSYMILIAN ECKER
35' MAKSYMILIAN ECKER
10. kolejka
B1 Junior Młodszy "Grupa A" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2018 13:00
SMS Resovia II Rzeszów 3:1 Stal Stalowa Wola P.S.A. "Podhalańczyk" (Rzeszów, gen. Mariana Langiewicza 27)
73' MACIEJ GRABOWSKI
68' PATRYK MARUT
24' ROBERT ŚWIERAD
6' ROBERT ŚWIERAD
74' KONRAD ADAMCZYK
70' MICHAŁ SITEK
69' MICHAŁ NAWROCKI
67' JAKUB DROZD
55' BARTOSZ MAZIARZ
7. kolejka
B1 Junior Młodszy "Grupa A" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 10:30
SMS Resovia II Rzeszów 2:1 Igloopol Dębica CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)
79' ROBERT ŚWIERAD
54' MACIEJ GRABOWSKI
10' MATEUSZ STAŃCZYK
80'+4 WOJCIECH NIERADKA
80'+4 FILIP ZARĘBA
48' MACIEJ GRABOWSKI
14. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2017 11:00
Karpaty Krosno 0:1 SMS Resovia II Rzeszów Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Bursaki 41)
17' ROBERT ŚWIERAD
72' SYLWESTER STAŃKO
72' ROBERT ŚWIERAD
55' KAROL CHOLEWA
50' MACIEJ GRABOWSKI
72' DAWID KOSAK
48' DAWID KOSAK
72' DAWID KOSAK
39' MIŁOSZ GIERCZAK
13. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2017 16:00
SMS Resovia II Rzeszów 7:0 Sokół Nisko CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)
80' MACIEJ SONCIŃSKI
67' MIŁOSZ MROZIŃSKI
62' FILIP ZĄBKOWICZ
42' SEBASTIAN USARZ
13' ROBERT ŚWIERAD
10' BARTŁOMIEJ SZALONY
8' SEBASTIAN USARZ
11. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 11:00
Strug Tyczyn 0:10 SMS Resovia II Rzeszów Stadion Miejski w Tyczynie (Tyczyn, Cicha 5)
77' BARTŁOMIEJ SZALONY
69' BARTŁOMIEJ SZALONY
65' BARTŁOMIEJ SZALONY
64' MACIEJ GRABOWSKI
57' JAKUB WOLAŃSKI
46' ROBERT ŚWIERAD
34' JAKUB WOLAŃSKI
21' SEBASTIAN USARZ
16' ROBERT ŚWIERAD
4' SEBASTIAN USARZ
48' JAKUB KAŁASKA
10. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2017 11:00
SMS Resovia II Rzeszów 4:1 Ekoball Sanok "Podhalańczyk" (Rzeszów, gen. Mariana Langiewicza 27)
56' WOJCIECH WŁADYKA
80'+2 SEBASTIAN USARZ
80' SEBASTIAN USARZ
62' SEBASTIAN USARZ
25' ROBERT ŚWIERAD
80'+3 ŁUKASZ GADOMSKI
80'+3 MICHAŁ SITEK
68' PATRYK LATUSEK
62' ŁUKASZ BŁAŻOWSKI
52' ADRIAN MILCZANOWSKI
40' MAKSYMILIAN PIESTRAK
9. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 09/2017 15:30
SMS Resovia II Rzeszów 0:2 Karpaty Krosno CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)
7' MAKSYMILIAN KIEŁB
2' RAFAŁ GŁÓD
70' MACIEJ SETLIK
70' JAKUB WOLAŃSKI
60' DAWID GŁOWACKI
27' JAKUB DOMOŃ
19' MICHAŁ SITEK
12' DAWID KOSAK
12' KACPER SZYMKIEWICZ
6. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2017 13:00
Igloopol Dębica 3:1 SMS Resovia II Rzeszów Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)
80'+3 SEBASTIAN USARZ
74' SEBASTIAN KITRYS
70' MATEUSZ STAŃCZYK
19' MATEUSZ STAŃCZYK
66' KRYSTIAN KOSIŃSKI
53' MACIEJ SONCIŃSKI
45' SEBASTIAN USARZ
43' JAKUB KAŁASKA
16' JAKUB MROZOWSKI
13' ROBERT ŚWIERAD
7. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 16:00
Sokół Nisko 1:9 SMS Resovia II Rzeszów MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)
75' MACIEJ SONCIŃSKI
74' SEBASTIAN USARZ
72' WOJCIECH NIERADKA
69' MAKSYMILIAN ECKER
65' KACPER SZYMKIEWICZ
49' MAKSYMILIAN POPEK
44' SEBASTIAN USARZ
30' JAKUB KOZIOŁ
29' BARTŁOMIEJ SZALONY
16' MACIEJ GRABOWSKI
4. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2017 15:30
SMS Resovia II Rzeszów 8:0 Strug Tyczyn CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)
78' BARTŁOMIEJ SZALONY
69' MACIEJ GRABOWSKI
65' MACIEJ GRABOWSKI
35' JAKUB WOLAŃSKI
27' ROBERT ŚWIERAD
26' BARTŁOMIEJ SZALONY
15' BARTŁOMIEJ SZALONY
2' KACPER SZYMKIEWICZ
3. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2017 13:00
SMS Resovia II Rzeszów 8:0 Gryf Mielec "Podhalańczyk" (Rzeszów, gen. Mariana Langiewicza 27)
69' BARTŁOMIEJ SZALONY
65' MAKSYMILIAN POPEK
55' MAKSYMILIAN POPEK
52' BARTŁOMIEJ SZALONY
51' SEBASTIAN USARZ
45' JAKUB WOLAŃSKI
38' KACPER SZYMKIEWICZ
6' JAKUB KAŁASKA
72' DAMIAN MIERZWA
49' JAKUB DROZD
1. kolejka
B1 Junior Młodszy "B1 grupa B" Grupa 2 (RW)
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności