SKS Szczytno | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 35
Strzelone bramki 65
Stracone bramki 115
Klasa okręgowa
27 06/2019 17:00
SKS Szczytno 6:3 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie (baraż) Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
88' JAKUB SOSNOWSKI
72' ARKADIUSZ WNUK
66' MACIEJ OCHTERA
47' ARKADIUSZ WNUK
42' FILIP BRZEZIŃSKI
22' GRZEGORZ KOZICKI
70' WOJCIECH LISZEWSKI
15' WOJCIECH LISZEWSKI
12' MARCIN TROCHOWSKI
85' JAKUB KULESIK
78' ADRIAN ZDUNEK
62' MACIEJ NASIADKA
62' MACIEJ ZAJĄC
60' GABRIEL KAMIŃSKI
18' PATRYK WANATOWSKI
2. kolejka
Klasa okręgowa "Baraże"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 06/2019 17:00
LZS Radomniak Radomno 2:3 SKS Szczytno Boisko Gminne (Radomno 0)
93' MACIEJ BALCERZAK
59' MACIEJ BALCERZAK
26' PAWEŁ ORZEPOWSKI
16' KAMIL ŚWIERCZ
14' PAWEŁ ORZEPOWSKI
109' FILIP CHORĄŻEWICZ
101' SZYMON MILEWSKI
98' ADAM HULEWICZ
108' ADAM HULEWICZ
108' ADAM HULEWICZ
74' PAWEŁ ORZEPOWSKI
69' WOJCIECH KUCHNA
67' JAKUB KULESIK
45'+1 RAFAŁ BARTNICKI
35' MACIEJ BALCERZAK
30' RADOSŁAW LEWICKI
22' KRZYSZTOF KOTEWICZ
1. kolejka
Klasa okręgowa "Baraże"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 06/2019 17:00
SKS Szczytno 1:3 DKS Dobre Miasto Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
74' KACPER SZCZERBA
69' KACPER SZCZERBA
36' KAMIL KOMOROWSKI
25' KACPER SZCZERBA
63' EMIL MATYSZCZYK
30' KACPER TARADEJNA
30. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 06/2019 17:00
KS Śniardwy Orzysz 6:0 SKS Szczytno Stadion Miejski (Orzysz, 1 Maja 0)
62' DARIUSZ KAŹMIERCZYK
53' MATEUSZ ZATOWSKI
48' PIOTR KOWALCZYK
42' PIOTR KOWALCZYK
35' FILIP CHORĄŻEWICZ
32' DAMIAN PRUSINOWSKI
29. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2019 16:00
SKS Szczytno 0:4 LKS Błękitni Pasym Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
90'+2 KAMIL KĘPKA
81' MICHAŁ NOSOWICZ
69' BARTOSZ NOSOWICZ
56' BARTOSZ NOSOWICZ
84' FILIP CHORĄŻEWICZ
44' CEZARY TRZEBIŃSKI
30' PIOTR MŁOTKOWSKI
16' BARTOSZ KOWALEWSKI
28. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 16:00
SKS Szczytno 2:1 LUKS Wilczek Wilkowo Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
89' OLIWIER PASZKOWSKI
85' ARKADIUSZ WNUK
77' MACIEJ BALCERZAK
90'+3 SZYMON MILEWSKI
86' WOJCIECH KUCHNA
83' PIOTR KWIATUSZEWSKI
40' RAFAŁ SOKOŁOWSKI
90'+2 BARTOSZ MAŁYSZ
90'+2 BARTOSZ MAŁYSZ
11' BARTOSZ MAŁYSZ
26. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2019 15:00
SKS Szczytno 2:1 LKS Mazur Wydminy Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
51' MACIEJ BALCERZAK
44' ROBERT DAWIDZIUK
40' JAKUB KULESIK
86' Marcin Sokołowski
84' ARKADIUSZ WNUK
67' PIOTR ROMAN
65' FILIP BRZEZIŃSKI
58' KAMIL KOMOROWSKI
53' ROBERT DAWIDZIUK
24. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 05/2019 17:00
GKS Pisa Barczewo 8:1 SKS Szczytno Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a)
90' KONRAD KIERSTAN
86' KONRAD KIERSTAN
85' KONRAD KIERSTAN
54' KACPER NAWROCKI
45' PAWEŁ KAPUSTA
44' PAWEŁ KAPUSTA
38' PAWEŁ KAPUSTA
36' FILIP BRZEZIŃSKI
35' KACPER NAWROCKI
54' ANDRZEJ SKINDEL
40' NORBERT BUCHHOLZ
39' KAMIL KOMOROWSKI
16' KACPER NAWROCKI
23. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 17:00
MKS Polonia Lidzbark Warmiński 8:0 SKS Szczytno Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24)
79' DANIEL WIERZBOWSKI
63' SZYMON DOBKOWSKI
60' MATEUSZ JURCZAK
54' MATEUSZ GUT
33' MATEUSZ JURCZAK
22' MATEUSZ JURCZAK
10' MATEUSZ JURCZAK
8' SERGEY GUROV
53' FILIP CHORĄŻEWICZ
41' MACIEJ WALĄG
25' ARKADIUSZ WNUK
21. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 13:00
SKS Szczytno 1:3 GZPN Omulew Wielbark Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
90'+5 ANDRZEJ JABŁONOWSKI
58' PATRYK PŁOSKI
48' PAWEŁ PIETRZAK
42' MATEUSZ ABRAMCZYK
90'+3 MACIEJ BALCERZAK
73' PIOTR KWIATUSZEWSKI
69' ARKADIUSZ WNUK
51' MICHAŁ MURAWSKI
47' TOMASZ PRZYBYSZ
35' FILIP BRZEZIŃSKI
20' MACIEJ MAGNUSZEWSKI
6' SEBASTIAN NOWAKOWSKI
20. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 16:00
KS Pojezierze Prostki 4:6 SKS Szczytno Stadion Leśny (Prostki, Sportowa 9)
66' PAWEŁ PIETRZAK
58' JAKUB KULESIK
42' MACIEJ BALCERZAK
38' MACIEJ BALCERZAK
25' JAKUB KULESIK
20' MACIEJ BALCERZAK
90'+3 RAFAŁ BIERNACKI
71' TOMASZ KOWALKO
35' DAWID MARCIŃCZYK
18' JACEK PŁASKOWICKI
59' GRZEGORZ KOZICKI
26' MARCIN MĘŻYŃSKI
19. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 14:00
SKS Szczytno 1:1 LKS Różnowo Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
90'+1 ARKADIUSZ WNUK
13' KAMIL JANKIEWICZ
75' ALEKSANDER OSTROWSKI
87' IGOR KOZIAN
70' BARTOSZ KLIMASZ
57' GRZEGORZ OLSZEWSKI
35' ARKADIUSZ WNUK
18. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 11/2018 13:00
RKS Orlęta Rema Reszel 5:1 SKS Szczytno Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
85' PATRYK WIENSŁAW
78' JAROSŁAW BOCHNO
54' PIOTR KWIATUSZEWSKI
43' PAWEŁ PRZYBYLSKI
14' PAWEŁ ROMAŃCZUK
9' JAKUB JANOWSKI
72' PAWEŁ ROMAŃCZUK
16' MACIEJ BALCERZAK
17. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 11/2018 13:00
CWKS Vęgoria Węgorzewo 2:3 SKS Szczytno Stadion Gminny (Węgorzewo, Turystyczna 13)
81' Daniel Maliszewski
60' ARKADIUSZ WNUK
49' MACIEJ NASIADKA
18' GRZEGORZ KOZICKI
10' RAFAŁ RAIŃSKI
65' ARKADIUSZ WNUK
61' JAROSŁAW PETIUK
47' PIOTR KWIATKOWSKI
16. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 15:00
LKS Błękitni Pasym 2:2 SKS Szczytno Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4)
90'+2 MACIEJ BALCERZAK
68' MACIEJ BALCERZAK
21' ARKADIUSZ FORUŚ
18' ARKADIUSZ FORUŚ
90'+1 GRZEGORZ STAŃCZAK
90'+3 MATEUSZ KĘDZIERSKI
73' PIOTR KWIATKOWSKI
54' DAWID MARCHEWKA
40' BARTOSZ NOSOWICZ
21' MACIEJ NASIADKA
13. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 15:00
SKS Szczytno 3:1 LKS Łyna Sępopol Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
64' SZYMON RENTKOWSKI
80' MACIEJ BALCERZAK
35' IGOR KOZIAN
14' MACIEJ BALCERZAK
71' MACIEJ NASIADKA
71' DAMIAN GIGIELEWICZ
50' MATEUSZ ORŁOWSKI
33' KAMIL ŚWIERCZ
12' SEBASTIAN WARCHOLAK
12. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 15:30
LUKS Wilczek Wilkowo 4:1 SKS Szczytno Stadion Gminny (Łazdoje 0)
69' MARIUSZ BANDUROW
1' MARIUSZ BANDUROW
75' MARIUSZ GRABOWSKI
57' MARIUSZ GRABOWSKI
25' PAWEŁ KOBUS
65' PIOTR KWIATKOWSKI
60' PIOTR CHMIELEWSKI
58' MACIEJ OCHTERA
11. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2018 16:00
LKS Mazur Wydminy 4:2 SKS Szczytno Boisko Gminne (Wydminy, Szkolna 5)
66' PAWEŁ KOBUS
56' MACIEJ OCHTERA
82' ROBERT DAWIDZIUK
71' PIOTR ROMAN
11' PAWEŁ GAŁĄZKA
8' ROBERT DAWIDZIUK
84' MACIEJ BALCERZAK
58' ROBERT DAWIDZIUK
14' KAMIL GIEŁAŻYS
11' WOJCIECH KUCHNA
9. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 16:30
SKS Szczytno 2:3 GKS Pisa Barczewo Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
90' HIROAKI SHIMAKURA
72' KACPER NAWROCKI
6' MICHAŁ KORZENIEWSKI
70' MACIEJ BALCERZAK
11' JAKUB KULESIK
84' DAWID MACIĄŻEK
67' KONSTANTY KARKULOWSKI
43' JAKUB KULESIK
8. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 16:00
GKS Cresovia Górowo Iławeckie 6:4 SKS Szczytno Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11)
85' DANIEL WIERZBOWSKI
80' DANIEL WIERZBOWSKI
73' DANIEL WIERZBOWSKI
58' ROBERT DASZKIEWICZ
56' DANIEL WIERZBOWSKI
44' MICHAŁ KURYWCZAK
75' KAMIL KOMOROWSKI
15' KAMIL KOMOROWSKI
12' KAMIL KOMOROWSKI
8' PIOTR KWIATUSZEWSKI
59' KAMIL KOMOROWSKI
84' KAMIL KOMOROWSKI
84' KAMIL KOMOROWSKI
49' CEZARY DWORZAŃSKI
38' IGOR KOZIAN
36' JAKUB KULESIK
35' MICHAŁ KURYWCZAK
24' ADAM DANILEWICZ
7. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 16:00
GZPN Omulew Wielbark 1:2 SKS Szczytno Stadion Leśny (Wielbark, Mikołaja Kopernika 0)
50' MICHAŁ KWIECIEŃ
30' IGOR KOZIAN
19' MACIEJ BALCERZAK
90'+4 HUBERT KARCZ
62' HUBERT BUŁA
37' KAMIL DĘBEK
29' ANDRZEJ JABŁONOWSKI
23' MICHAŁ DEPTUŁA
5. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 16:00
LKS Różnowo 5:0 SKS Szczytno Boisko Wiejskie (Różnowo 0)
87' JAROSLAW MISIUREK
82' BARTŁOMIEJ DUDA
72' BARTOSZ ŚWITAJ
62' MAHAMADOU BAH
53' KAMIL KULAS
70' PIOTR WOBOLEWICZ
66' BARTOSZ ŚWITAJ
59' PATRYK CZOKAŁO
57' DAWID CZARNECKI
33' ŁUKASZ MOCZULSKI
31' JAKUB KULESIK
2' KAMIL DĘBEK
3. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2018 17:00
SKS Szczytno 0:5 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
90'+2 MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
89' MATEUSZ KOZOŃ
83' MATEUSZ KOZOŃ
81' PATRYK MODZEL
73' PATRYK MODZEL
59' IGOR KOZIAN
25' PAWEŁ ROMAŃCZUK
2. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 08/2018 17:00
SKS Szczytno 6:8 BKS Tęcza Biskupiec Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
0' SŁAWOMIR RYBKIEWICZ
0' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
0' ADAM ŁOSZKOWSKI
0' KAMIL CHYCZEWSKI
0' MACIEJ BALCERZAK
0' JAKUB KULESIK
104' MACIEJ MAGNUSZEWSKI
100' GRZEGORZ KULPAKA
89' KAMIL ŚWIERCZ
61' ARKADIUSZ WNUK
57' GRZEGORZ KULPAKA
44' PIOTR ANDRUSZKIEWICZ
42' MACIEJ MAGNUSZEWSKI
38' PIOTR ANDRUSZKIEWICZ
90'+3 JĘDRZEJ RYDZEWSKI
87' ARKADIUSZ WNUK
85' WIKTOR MISIOR
45'+1 JAKUB KULESIK
3. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności