S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY | Klasa A

Mecze rozegrane 26
Strzelone bramki 71
Stracone bramki 50
Klasa A
11 06/2017 17:00
85' KONRAD SZCZEPANIK
81' DANIEL WOJAK
80' ARKADIUSZ SOŁTYSIAK
76' SŁAWOMIR SPRAWKA
67' FILIP CIUBA
42' ADRIAN KOTUS
40' WOJCIECH CIBOR
33' PAWEŁ CZYKIETA
4' WOJCIECH CIBOR
35' ŁUKASZ CHWASTYK
24. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2017 17:00
90'+4 TOMASZ JĘDRYKA
48' TOMASZ KOŁODYŃSKI
34' PAWEŁ CZYKIETA
9' PAWEŁ CZYKIETA
4' PAWEŁ CZYKIETA
85' JAKUB CIUBA
83' DAMIAN DANAJ
75' PAWEŁ CZYKIETA
58' WOJCIECH SKOWRONEK
45'+1 Adrian Pikos
24' FILIP CIUBA
22. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 05/2017 16:00
HERBAPOL STANOWICE 2:4 S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY LKS Herbapol Stanowice (Stanowice, Strzegomska 3)
90'+1 ŁUKASZ BAKA
82' DAWID KORZENIOWSKI
64' ŁUKASZ CHWASTYK
60' WOJCIECH SKOWRONEK
57' WOJCIECH CIBOR
30' SZYMON HAŁUSZKO
70' DAWID KORZENIOWSKI
48' KRYSTIAN WIĘCŁAW
21. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 05/2017 17:00
89' PATRYK SZOKAŁO
80' WOJCIECH SKOWRONEK
70' WOJCIECH SKOWRONEK
63' MARCIN ZBOCH
14' WOJCIECH CIBOR
90'+2 MARCIN ZBOCH
81' GRZEGORZ HLIWA
64' MATEUSZ MLEKO
45' WOJCIECH CIBOR
20. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 04/2017 16:00
87' ADRIAN KOTUS
80' ADRIAN KOTUS
74' ADRIAN KOTUS
49' ŁUKASZ CHWASTYK
47' ŁUKASZ CHWASTYK
40' Marcin Dobrowolski
18' Adrian Pikos
3' ŁUKASZ CHWASTYK
80' ADRIAN KOTUS
60' WOJCIECH SKOWRONEK
38' Adrian Pikos
18. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2016 11:00
CZARNI SIENIAWKA 3:2 S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY CZARNI SIENIAWKA (Sieniawka 54)
88' ROBERT GAWROŃSKI
81' PIOTR ŁAWNICZAK
79' RAFAŁ LECH
63' ŁUKASZ CHWASTYK
56' PAWEŁ CZYKIETA
80' SZYMON HAŁUSZKO
32' PAWEŁ CZYKIETA
31' WOJCIECH SKOWRONEK
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2016 11:00
ZRYW ŁAŻANY 4:2 S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY Łażany, Strzegomska 1
90' ARKADIUSZ SOŁTYSIAK
80' STANISŁAW KUCZYŃSKI
65' Dawid Bednarek
35' PIOTR RACHAJSKI
30' ARKADIUSZ SOŁTYSIAK
1' WOJCIECH CIUBA
78' JAKUB CIUBA
74' WOJCIECH SKOWRONEK
60' PIOTR RACHAJSKI
56' KRZYSZTOF GODLEWSKI
50' ADRIAN KOTUS
15' ARMAND TOPOROWSKI
8' PRZEMYSŁAW ANIOŁ
11. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2016 15:00
90'+1 WOJCIECH CIUBA
38' WOJCIECH CIBOR
29' PAWEŁ CZYKIETA
19' WOJCIECH CIUBA
6' MARCIN OLEJARZ
76' RAFAŁ ZACHILSKI
88' SZYMON HAŁUSZKO
85' ADAM BAGIŃSKI
84' ŁUKASZ CHWASTYK
70' Dawid Bednarek
60' MARCIN KOŁT
64' JAN LEWANDOWSKI
42' JAN LEWANDOWSKI
64' JAN LEWANDOWSKI
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 10/2016 15:00
GRANIT ROZTOKA 6:2 S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY GRANIT ROZTOKA (Roztoka, Sportowa 2)
82' TOMASZ KOŁODYŃSKI
80' WOJCIECH GRZĘDA
77' DAMIAN DANAJ
58' WOJCIECH KOZIOŁ
33' KAMIL ORDA
22' WOJCIECH CIUBA
17' GRZEGORZ HLIWA
2' TOMASZ JĘDRYKA
57' ADRIAN KOTUS
45' JAKUB CIUBA
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2016 16:00
67' ADRIAN KOTUS
41' ADRIAN KOTUS
11' WOJCIECH SKOWRONEK
9' WOJCIECH SKOWRONEK
3' WOJCIECH CIUBA
69' KRZYSZTOF WIELG
66' SZYMON HAŁUSZKO
53' SZYMON HAŁUSZKO
66' SZYMON HAŁUSZKO
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2016 16:00
UNIA JAROSZÓW 2:1 S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY Stadion Sportowy Jaroszów (Jaroszów 130)
86' TOMASZ WARYCH
56' Marcin Dobrowolski
39' PAWEŁ CZYKIETA
90'+4 SZYMON HAŁUSZKO
70' PRZEMYSŁAW ANIOŁ
68' JAKUB CIUBA
66' PAWEŁ CZYKIETA
5. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności