RTS WIDZEW | Trzecia liga

Mecze rozegrane 40
Strzelone bramki 82
Stracone bramki 37
Trzecia liga
14 06/2017 17:00
RTS WIDZEW 4:1 Konsport Sokół Aleksandrów Stadions UKS SMS Łódź (Łódź-Górna, Milionowa 12)
74' DANIEL MĄKA
70' Marcin Kozłowski
44' Mateusz Michalski
40' ADAM RADWAŃSKI
13' Damian Bierżyński
78' Jakub Rogalski
63' Marcin Kozłowski
24' Michał Michałek
34. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2017 18:00
RTS WIDZEW 0:1 KS Finishparkiet NML Stadion Miejski (Łódź-Widzew, marsz. Józefa Piłsudskiego 138)
36' MICHAŁ MILLER
90'+6 PATRYK BARTUSIAK
90'+4 Maciej Kazimierowicz
87' MACIEJ WOLSKI
73' PATRYK BARAN
57' Kamil Tlaga
40' DANIEL MĄKA
34' Tomasz Wojcinowicz
32. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2017 18:00
MKS Ełk 1:0 RTS WIDZEW Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27)
90' DANIEL ŚWIDERSKI
90' MICHAŁ ŚWIDERSKI
90' Marcin Kraska
86' SEBASTIAN ZIELENIECKI
74' PATRYK ROSOLIŃSKI
72' MARCIN NOWAK
66' PATRYK WOLAŃSKI
60' Kamil Tlaga
54' ADAM RADWAŃSKI
31. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 05/2017 19:10
RTS WIDZEW 3:1 MKS Kaczkan Huragan Morąg Stadion Miejski (Łódź-Widzew, marsz. Józefa Piłsudskiego 138)
90'+5 Kamil Tlaga
69' Mateusz Michalski
54' PAWEŁ GALIK
28' DAWID KAMIŃSKI
80' JAKUB LIPKA
62' PAWEŁ PODHORODECKI
40' MATEUSZ BOGDANOWICZ
35' BARTŁOMIEJ GROMEK
30. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 05/2017 19:10
90' Maciej Kazimierowicz
90' PATRYK WOLAŃSKI
83' Patryk Bryła
80' Mateusz Gamrot
71' Paweł Pyciak
64' Paweł Pyciak
71' Paweł Pyciak
24' MARCIN NOWAK
29. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 04/2017 17:00
LKS Kwiatkowice 0:6 RTS WIDZEW Boisko LKS Kwiatkowice (Kwiatkowice-Kolonia 4a)
86' Sebastian Olczak
83' Marcin Krzywicki
76' Marcin Krzywicki
69' YUDAI OGAWA
60' Piotr Okuniewicz
17' Piotr Okuniewicz
56' ŁUKASZ KUBIAK
87' MARIUSZ WOŹNIAK
1. kolejka
Puchar Polski "etap wojewódzki"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 04/2017 19:10
52' Rafał Maćkowski
32' DANIEL MĄKA
8' Mateusz Michalski
90'+4 SEBASTIAN ZIELENIECKI
90'+4 PATRYK WOLAŃSKI
89' Sebastian Olczak
89' Daniel Kacprzyk
79' Piotr Okuniewicz
74' REINALDO MELAO DO NASCIMENTO
52' Przemysław Rodak
38' Marcin Kozłowski
24. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 04/2017 16:00
RTS WIDZEW 3:0 Legia II Warszawa S.A. Stadion Miejski (Łódź-Widzew, marsz. Józefa Piłsudskiego 138)
86' Piotr Okuniewicz
76' Mateusz Michalski
34' DANIEL MĄKA
45'+1 DAWID KAMIŃSKI
45'+1 ADRIAN MAŁACHOWSKI
20' Rafał Makowski
9' BARTŁOMIEJ GROMEK
23. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2017 19:10
RTS WIDZEW 2:1 Lechia Tomaszów Stadion Miejski (Łódź-Widzew, marsz. Józefa Piłsudskiego 138)
69' Marcin Mirecki
51' DANIEL MĄKA
8' Przemysław Rodak
90'+3 Marcin Kozłowski
73' Kamil Tlaga
65' Maciej Kazimierowicz
54' Łukasz Bocian
22. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2017 12:00
78' DANIEL MĄKA
53' MATEUSZ SZMYDT
45'+1 EDIL DE SOUZA BARROS
3' MICHAŁ LEWANDOWSKI
90'+4 SEBASTIAN ZIELENIECKI
90'+4 Maciej Humerski
90'+4 HUBERT OTRĘBA
90'+2 PAWEŁ PELC
90'+2 Piotr Okuniewicz
90'+2 EDIL DE SOUZA BARROS
33' MARCIN NOWAK
79' MARCIN NOWAK
79' MARCIN NOWAK
15' ADAM RADWAŃSKI
8' MICHAŁ LEWANDOWSKI
21. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 03/2017 19:10
90'+4 DAWID KAMIŃSKI
35' ADAM RADWAŃSKI
82' Piotr Okuniewicz
76' ADAM RADWAŃSKI
47' BARTŁOMIEJ GROMEK
81' Tomasz Bogołębski
81' Tomasz Bogołębski
39' Tomasz Bogołębski
20. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 11/2016 12:00
Legia II Warszawa S.A. 3:1 RTS WIDZEW DOLCAN ARENA ZĄBKI (Ząbki, Juliusza Słowackiego 21)
84' MIŁOSZ SZCZEPAŃSKI
67' SEBASTIAN SZYMAŃSKI
44' Mateusz Michalski
3' SEBASTIAN SZYMAŃSKI
82' Marcin Kozłowski
77' DANIEL MĄKA
71' Kamil Tlaga
53' MATEUSZ HOŁOWNIA
6. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2016 11:00
KS Finishparkiet NML 3:2 RTS WIDZEW Stadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)
80' MICHAŁ MILLER
77' Damian Kostkowski
60' KAMIL JACKIEWICZ
34' ADRIAN BUDKA
18' Mateusz Michalski
65' ADRIAN BUDKA
65' Jakub Szarpak
41' Kacper Bargieł
33' PATRYK BARTUSIAK
10' Norbert Jędrzejczyk
10' Damian Kostkowski
15. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2016 14:00
81' Łukasz Gryko
62' SEBASTIAN ZIELENIECKI
44' Mateusz Michalski
88' MACIEJ SZEWCZYK
46' PAWEŁ SOBOLEWSKI
40' BARTŁOMIEJ GROMEK
31' PATRYK ROSOLIŃSKI
22' TOMASZ TUTTAS
14. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2016 15:00
ŁKS Łódź 2:2 RTS WIDZEW Brak adresu o id:0
90'+1 MAKSYM KOWAL
62' Mateusz Michalski
49' DANIEL MĄKA
25' IEVGEN RADIONOV
90'+2 MAKSYM KOWAL
78' Jakub Nowak
75' Kamil Rozmus
68' Przemysław Rodak
54' DANIEL MĄKA
69' Kamil Tlaga
69' Kamil Tlaga
47' Kamil Tlaga
47' Patryk Bryła
40' Mateusz Michalski
28' BARTŁOMIEJ GROMEK
12. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2016 15:30
Zawisza Rzgów 0:6 RTS WIDZEW im. Henryka Śmiechowicza (Rzgów, Tuszyńska 56)
88' KAMIL SABIŁŁO
79' Mariusz Zawodziński
66' PATRYK STRUS
65' GRZEGORZ BROCHOCKI
58' KAMIL SABIŁŁO
13' PATRYK STRUS
89' BARTOSZ SOCHA
32' MATEUSZ KLIMEK
31' KRZYSZTOF MOŻDŻONEK
29' KACPER PIPCZYŃSKI
5. kolejka
Puchar Polski "okręg łódzki"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2016 15:30
RTS WIDZEW 4:2 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE Stadions UKS SMS Łódź (Łódź-Górna, Milionowa 12)
75' PIOTR BURSKI
60' MICHAŁ GROCHOWSKI
57' DANIEL MĄKA
48' MICHAŁ GROCHOWSKI
37' Kamil Tlaga
31' Mateusz Michalski
90'+3 Norbert Jędrzejczyk
90'+1 Arkadiusz Sawicki
53' PAWEŁ BROKOWSKI
38' Przemysław Rodak
25' MICHAŁ GROCHOWSKI
10. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2016 17:00
65' Robert Słomka
51' Mateusz Michalski
47' Mateusz Michalski
90'+4 Kamil Bartos
90'+1 Przemysław Rodak
74' KRZYSZTOF MOŻDŻONEK
74' KRZYSZTOF MOŻDŻONEK
46' KRZYSZTOF MOŻDŻONEK
39' DANIEL MĄKA
27' Michał Ambrozik
8. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2016 11:00
Lechia Tomaszów 1:1 RTS WIDZEW Stadion Miejski im. Braci Gadajów w Tomaszowie Maz (Tomaszów Mazowiecki, Nowowiejska 9)
69' BARTOSZ WIDEJKO
27' PIOTR BURSKI
90'+2 JARDEL MUNIZ CRUZ
89' KRYSTIAN KOLASA
89' KAMIL SABIŁŁO
58' Paweł Szutenberg
54' BARTŁOMIEJ GROMEK
49' Kamil Cyran
5. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2016 17:00
90'+5 PIOTR BURSKI
59' DANIEL MĄKA
31' MATEUSZ SZMYDT
90'+5 PIOTR BURSKI
78' MARTIN STRACH
71' SEBASTIAN ZIELENIECKI
32' RAFAŁ PIETREWICZ
30' BARTŁOMIEJ GROMEK
19' DANIEL MĄKA
4. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 08/2016 17:30
Gałkówek 0:10 RTS WIDZEW LKS "GAŁKÓWEK" (Gałków Duży, Główna 183)
84' KAMIL SABIŁŁO
82' KAMIL SABIŁŁO
75' KRZYSZTOF MOŻDŻONEK
65' KAMIL SABIŁŁO
58' PATRYK STRUS
55' PIOTR BURSKI
49' PIOTR BURSKI
40' KRZYSZTOF MOŻDŻONEK
37' Mateusz Michalski
21' PATRYK STRUS
85' SEBASTIAN ZIELENIECKI
32' ADAM LEŚNIAK
3. kolejka
Puchar Polski "okręg łódzki"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 08/2016 16:00
MLKS Motor Lubawa 0:2 RTS WIDZEW Stadion Miejski (Lubawa, Łąkowa 8)
20' ADRIAN BUDKA
13' DANIEL MĄKA
84' KAMIL SABIŁŁO
65' ŁUKASZ MARGALSKI
61' ADRIAN ZASUWA
45'+1 TOMASZ ŚNIEŻAWSKI
38' MACIEJ SZEWCZYK
31' MAREK ŚNIEŻAWSKI
2. kolejka
Trzecia liga "Grupa I"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności