RKS Orlęta Rema Reszel | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 20
Strzelone bramki 65
Stracone bramki 22
Klasa okręgowa
21 11/2020 13:00
MKS Jeziorany 2:1 RKS Orlęta Rema Reszel Mrongowiusza 1, Mrągowo
43' PATRYK POLICHA
80' ADAM BŁASZCZYK
70' ADAM BŁASZCZYK
89' DAMIAN LEWANDOWSKI
86' MARCELI KOWALSKI
84' CEZARY KORBUS
75' JAROSŁAW BOCHNO
65' KAMIL WIERZBICKI
17. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2020 13:30
RKS Orlęta Rema Reszel 2:0 MLKS Czarni Olecko Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
90'+4 ARTUR STELMASZCZYK
80' PAWEŁ ROMAŃCZUK
90'+1 JAROSŁAW SZCZĘSNY
83' PAWEŁ ROMAŃCZUK
82' KACPER SUTUŁA
52' JAKUB JANOWSKI
40' MACIEJ KOSIŃSKI
67' MACIEJ KOSIŃSKI
67' MACIEJ KOSIŃSKI
34' PATRYK WIENSŁAW
23' GRZEGORZ KARAŚ
15. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2020 13:30
GLKS Jurand Barciany 2:5 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Gminny (Barciany, Sportowa 1)
89' PATRYK MODZEL
80' ADRIAN GIZIŃSKI
72' TOMASZ OŻGA
47' PAWEŁ ROMAŃCZUK
23' ADRIAN GIZIŃSKI
18' KAMIL GRZECHUŁA
4' ANDRZEJ ADAMIAK
85' KONRAD WNYKOWICZ
50' DAWID KAMECKI
14. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2020 15:00
RKS Orlęta Rema Reszel 4:0 SKS Szczytno Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
88' PAWEŁ ROMAŃCZUK
58' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
51' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
8' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
62' GABRIEL SACHAJCZUK
47' BARTOSZ MARKISZ
45'+1 MIŁOSZ SOSIŃSKI
44' ŁUKASZ KRAJZA
24' JAROSŁAW BOCHNO
13. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 16:00
GZPN Omulew Wielbark 3:4 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Leśny (Wielbark, Mikołaja Kopernika 0)
90'+1 BARTOSZ MARKISZ
61' ADRIAN GIZIŃSKI
60' SEBASTIAN KRZYWICKI
43' PAWEŁ ROMAŃCZUK
49' PATRYK PŁOSKI
41' MAREK REMISZEWSKI
19' MARIUSZ MIŁEK
87' KRYSTIAN GĄSIEWSKI
80' PATRYK POLICHA
65' PATRYK WIENSŁAW
9. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2020 16:00
RKS Orlęta Rema Reszel 1:0 MKS Rominta Gołdap Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
80' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
90' KAMIL WOŁOS
83' KONRAD PIWKO
75' MATEUSZ KUŁAK
43' JAKUB JANOWSKI
83' DAMIAN OŁÓW
83' DAMIAN OŁÓW
27' DAMIAN OŁÓW
20' SEBASTIAN KRZYWICKI
8. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2020 17:00
LKS Łyna Sępopol 1:3 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Miejski (Sępopol, Wojska Polskiego 8a)
45' PAWEŁ ROMAŃCZUK
36' Mateusz Terlik
34' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
90'+2 PIOTR DOBRZYŃSKI
67' SZYMON RENTKOWSKI
62' SEBASTIAN WARCHOLAK
58' SEBASTIAN WARCHOLAK
62' SEBASTIAN WARCHOLAK
55' SEBASTIAN KRZYWICKI
53' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
5. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 08/2020 16:00
RKS Orlęta Rema Reszel 2:2 MKS Jeziorany Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
78' ADRIAN GIZIŃSKI
74' ADAM BŁASZCZYK
72' JAKUB JANOWSKI
26' ADAM BŁASZCZYK
72' ANDRZEJ ADAMIAK
71' DAMIAN LEWANDOWSKI
63' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
57' DAWID ZŁOTUCHA
43' CEZARY KORBUS
2. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 07/2020 17:00
MKS Jeziorany 1:3 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Miejski (Jeziorany, Wipsowska 20)
90' Mateusz Terlik
76' WOJCIECH MAJACKI
70' Mateusz Terlik
25' MACIEJ WÓJCIK
90'+2 DAWID CHĘCIŃSKI
73' DAMIAN LEWANDOWSKI
55' WIKTOR SAWICKI
54' MATEUSZ ADAMIEC
39' KRZYSZTOF KRÓLIK
35' CEZARY KORBUS
2. kolejka
Puchar Polski "RW, R1, R2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 07/2020 17:00
BKS Warmianka Bęsia 0:14 RKS Orlęta Rema Reszel Mikołaja Kopernika 12, Reszel
90' PATRYK POLICHA
89' PATRYK POLICHA
86' PATRYK POLICHA
84' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
83' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
82' PAWEŁ ROMAŃCZUK
79' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
73' ANDRZEJ ADAMIAK
63' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
39' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
24' KRZYSZTOF KRÓLIK
62' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
21' PATRYK WIENSŁAW
17' PATRYK POLICHA
66' TOMASZ PISKORSKI
50' PATRYK WIENSŁAW
1. kolejka
Puchar Polski "RW, R1, R2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności