RKS Orlęta Rema Reszel | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 10
Strzelone bramki 42
Stracone bramki 11
Klasa okręgowa
21 09/2019 16:00
RKS Orlęta Rema Reszel 1:1 LKS Łyna Sępopol Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
68' KRYSPIN GRACZYK
13' MATEUSZ CZAJKOWSKI
90'+3 RADOSŁAW WYCHUDZKI
82' RAFAŁ NARUSZEWICZ
48' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
24' ŁUKASZ PAWŁOWSKI
21' TOMASZ KRASOWSKI
13' SEBASTIAN WARCHOLAK
8. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 15:00
KS Żagiel Piecki 3:2 RKS Orlęta Rema Reszel Boisko Gminne (Piecki, Zwycięstwa 35a)
84' Przemysław Kulig
78' MATEUSZ ŻELEPIEŃ
63' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
57' GRZEGORZ PUŁAWSKI
45'+2 WIKTOR SAWICKI
86' PATRYK MODZEL
72' Przemysław Kulig
42' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
28' KAMIL PIENDYK
5. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 16:00
RKS Orlęta Rema Reszel 7:0 LKS Różnowo Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
90'+2 MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
76' PAWEŁ ROMAŃCZUK
48' PAWEŁ ROMAŃCZUK
44' PAWEŁ ROMAŃCZUK
25' PAWEŁ ROMAŃCZUK
89' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
23' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
52' ŁUKASZ MOCZULSKI
4. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 08/2019 16:00
RKS Orlęta Rema Reszel 4:3 LUKS Wilczek Wilkowo Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
79' ANDRZEJ ADAMIAK
74' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
68' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
42' ADAM GRABOWSKI
17' JAKUB KALISZ
8' ADAM GRABOWSKI
3' PAWEŁ ROMAŃCZUK
55' PAWEŁ ROMAŃCZUK
30' WIKTOR SAWICKI
3. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 08/2019 17:00
SKS Szczytno 0:8 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
68' PAWEŁ ROMAŃCZUK
62' PATRYK POLICHA
59' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
48' PATRYK POLICHA
44' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
37' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
10' PAWEŁ ROMAŃCZUK
14' Mateusz Terlik
82' Krystian Maziński
2. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 17:00
RKS Orlęta Rema Reszel 2:2 DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
79' PAWEŁ ROMAŃCZUK
55' MICHAŁ DALECKI
3' PAWEŁ ROMAŃCZUK
1' ANDRZEJ MISZCZAK
76' EMIL MATYSZCZYK
74' Mateusz Terlik
45'+1 ADRIAN MĘDREK
43' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
2' KRYSTIAN JAMRÓZ
1. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 07/2019 17:00
SAS Szansa Reszel 0:9 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
77' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
80' KRYSPIN GRACZYK
88' PAWEŁ ROMAŃCZUK
72' PAWEŁ ROMAŃCZUK
51' BARTŁOMIEJ BOGDANIUK
68' PAWEŁ ROMAŃCZUK
37' ANDRZEJ ADAMIAK
31' PAWEŁ ROMAŃCZUK
15' PAWEŁ ROMAŃCZUK
60' ANTONI BONDAR
2. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności