RKS Orlęta Rema Reszel | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 33
Strzelone bramki 76
Stracone bramki 36
Klasa okręgowa
18 05/2019 17:00
LKS Mazur Wydminy 0:6 RKS Orlęta Rema Reszel Boisko Gminne (Wydminy, Szkolna 5)
61' BŁAŻEJ URBANOWICZ
89' PAWEŁ ROMAŃCZUK
86' PAWEŁ ROMAŃCZUK
73' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
65' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
43' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
84' SZYMON TUTTAS
73' DAMIAN WILEŃSKI
41' MARCIN ROMANOWSKI
14' JAROSŁAW DOBORZYŃSKI
25. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 16:00
GKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:1 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11)
7' MACIEJ ŻAGIEL
74' PATRYK POLICHA
36' ŁUKASZ PISARZEWSKI
83' PAWEŁ ROMAŃCZUK
76' SZYMON SZYPCZYŃSKI
76' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
73' JACEK STASZEWSKI
63' MACIEJ ŻAGIEL
58' ARKADIUSZ ŻUKOWSKI
27' Mateusz Terlik
25' MICHAŁ KURYWCZAK
23. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 11/2018 13:00
RKS Orlęta Rema Reszel 5:1 SKS Szczytno Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
85' PATRYK WIENSŁAW
78' JAROSŁAW BOCHNO
54' PIOTR KWIATUSZEWSKI
43' PAWEŁ PRZYBYLSKI
14' PAWEŁ ROMAŃCZUK
9' JAKUB JANOWSKI
72' PAWEŁ ROMAŃCZUK
16' MACIEJ BALCERZAK
17. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 13:30
RKS Orlęta Rema Reszel 4:0 LKS Błękitni Pasym Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
87' PAWEŁ ROMAŃCZUK
67' PAWEŁ ROMAŃCZUK
54' Mateusz Terlik
26' PAWEŁ ROMAŃCZUK
83' HUBERT LESZCZENKO
81' ARIEL ŁACHMAŃSKI
63' DAWID MARCHEWKA
53' BARTOSZ NOSOWICZ
14. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 15:00
LKS Łyna Sępopol 4:1 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Miejski (Sępopol, Wojska Polskiego 8a)
79' ŁUKASZ SIEDLER
63' PAWEŁ DOBRZYŃSKI
49' RAFAŁ NARUSZEWICZ
44' PAWEŁ ROMAŃCZUK
6' RAFAŁ NARUSZEWICZ
78' ANDRZEJ ADAMIAK
76' MATEUSZ ORŁOWSKI
48' HUBERT LESZCZENKO
13. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 15:00
RKS Orlęta Rema Reszel 4:2 LUKS Wilczek Wilkowo Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
86' PATRYK WIENSŁAW
80' MATEUSZ KOZOŃ
70' MARIUSZ GRABOWSKI
71' PATRYK WIENSŁAW
79' MARIUSZ GRABOWSKI
52' PAWEŁ ROMAŃCZUK
90' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
89' MAREK GRABOWSKI
83' RAFAŁ SOKOŁOWSKI
12. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2018 15:30
RKS Orlęta Rema Reszel 6:0 LKS Mazur Wydminy Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
82' PAWEŁ ROMAŃCZUK
77' HUBERT LESZCZENKO
71' MATEUSZ KOZOŃ
21' MATEUSZ KOZOŃ
18' PAWEŁ ROMAŃCZUK
14' JAKUB JANOWSKI
55' PAWEŁ PRZYBYLSKI
53' ROBERT DAWIDZIUK
22' MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
10. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 17:00
RKS Orlęta Rema Reszel 1:3 LKS Różnowo Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
73' MAHAMADOU BAH
38' MAHAMADOU BAH
28' KAMIL KULAS
49' ADRIAN GIZIŃSKI
90'+3 MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
88' PAWEŁ PRZYBYLSKI
83' PIOTR WOBOLEWICZ
79' HUBERT LESZCZENKO
75' ARTUR BODALSKI
45'+3 PATRYK CZOKAŁO
39' JAROSŁAW DOBORZYŃSKI
4. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2018 17:00
SKS Szczytno 0:5 RKS Orlęta Rema Reszel Stadion Wyższej Szkoły Policji (Szczytno, Ostrołęcka 4)
90'+2 MATEUSZ ZALEŚKIEWICZ
89' MATEUSZ KOZOŃ
83' MATEUSZ KOZOŃ
81' PATRYK MODZEL
73' PATRYK MODZEL
59' IGOR KOZIAN
25' PAWEŁ ROMAŃCZUK
2. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 08/2018 17:00
RKS Orlęta Rema Reszel 3:2 GKS Mamry Giżycko Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12)
100' PATRYK MODZEL
99' PAWEŁ ROMAŃCZUK
96' Rafał Darda
90'+1 MACIEJ PAWLUKIEWICZ
10' PAWEŁ ROMAŃCZUK
109' TOMASZ BAŃKOWSKI
117' Jan Sidorowicz
Przerwa RAFAŁ SOSNOWSKI
83' KRYSTIAN WISZNIEWSKI
79' JAKUB JANOWSKI
70' HUBERT LESZCZENKO
117' HUBERT LESZCZENKO
117' HUBERT LESZCZENKO
110' Rafał Darda
110' Rafał Darda
24' Rafał Darda
34' BŁAŻEJ DRĘŻEK
10' BŁAŻEJ DRĘŻEK
34' BŁAŻEJ DRĘŻEK
3. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności